Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

yani yumurtlamaya daha var mı?bird ben bu ay çok az adet gördüm sadece bir gün sonrası hep leke şeklindeydi ben hamilelikten şüphelendim öyle bir şey olmaz herhalde..

bence olabilir yani söyle duydum üstüne görme diye bişey oluyomuş.eğer dediğin gibi sadece 1 gün adet olduysan olabilir hamilelik.ama şöyle bi durumda var adetinden 6 gün geçtikten sonra yapılan gebelik testinde silik çizgi çıkacagını sanmıyorum daha belirgin ve koyu olur eger hamileysen tabi..bence kan testi yaptır ama umutlanma hayırlısı olur inşallah..

Gebelik testi yaptım çıkmadı yok galiba mevsimseldir büyük ihtimalle az adet görmem tşk ederim canım cevap için

Belki gec döllenme olabilirr sen yinede Dikkat et bence...Arada yap gebelik testimi...hamile olduklari Halde teste cikmayan arkadaslarimiz var canim..yoksada bi dahakine insallah..

İnş canım ben bekleyeceğim ama varsa benim mutlaka tedavi olmam lazım pıhtılaşma sorunum var o yüzden böyle telaş yaptım

Kızlarrr bugün son kalan ovü testimi yaptım diğer testlerde c kısmı hemen koyulaşıyordu bugün biraz bekledim öyle koyulaştı acaba testte problem mi vardı? neyseciğime c ve t yine koyuydu t belirgindi bayağı ama çok az c den açıktı anlamadım böle olan varmıydı kızlar?

Çıkmadı canım yaa neyse yumurtlama testi öyle gösterince şaşırdım

İncitanemmmm benimde bu ay adetim 3 gün sürdü diyebilirim bende adetimin 9.gününden şüphelendim mide bulantısı akıntı baş ağrısı vs sabah ovülasyon testi yaptım ve kopkoyu çıktı 3 gün sürdü yumurtlamam tabi eğer yumurtladıysam? şimdi yeni testlerim geldi ondanda bir tane yaptım t sabahki testime göre bayağı siliklenmiş yumurtlamam bitti sanırım biz bugün bile çalıştık :) gerisi allaha kalmış herşeyin hayırlısı olsun:)

bu test kaç gün sürüyor bence problem yoktur

Aynen bende kaldim böyle Arada Moral Felan kalmadi dusunmekten..senin kac gunum var bata?

duzenli olursa 11 inde beklıodm ama testı duzenlı yapamdgım ıcın tam yurmtalama gunumu bılmıorım o yuzden tam gun veremıorum ama son adet tarıhım 10eylul dun testım yıne c ye cok cok yakın koyuluktaydı ve ovulasyon akıntısı gıbı akıntım devam edıyor kasıklrıma agrı gırıyor bılmıorum heveslenmek ıstemıorum aksıne ters bır durum olmasından korkuorum bayramdan sonra kontrlum var prolaktın falan bakılcak yumrtalıklarada bır bakılır durum ne o yzuden sımdı beklıorum kontrle gıtmıorum

bu test kaç gün sürüyor bence problem yoktur

Canım benim şimdi yeni testlerim geldi bir tane yaptım t çizgisi bayağı silikleşmiş yumurtlama bitti sanırım bu ayda çalıştık yumurtlamayıda kaçırmadım bakalım dua edin kızlar ben hep hayırlı zamanda olsun istiyorum inş hayırlı zaman bu aydır:)))

Canım bi gebelik testi al yap yaaa çıkmasada beklersin için içini yemez en azından belkide ikinci çizgi kendini gösterir.

Ya nedir bizim çektiğimiz bu çileler:))kadın olmak gerçekten zor..bende de mide bulantısı başarısı çok fazla gebelik testi yaptım negatif çıktı sen sanki hamile gibisin canım bi test yapsana

kızlar bi yorum yapın lütfen:18::18:

Canım oy vücudumuzda her zaman var zaten c daha koyu yanlış görmediysem pik olduğu günlerde ikside aynı renkte olur canım yumurtlama olmadığı günlerde.de test yapsan t bölgesi çıkar ama silik olarak inş.çok bekletmeden.rabbim bebişini verir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…