Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Evet dünü değerlendirdik bugün yaptığım testte çift çizgiyi yakaladım hatta t c'den daha koyuydu 2 gün daha üst üste ilişki sonra günaşırı devam edicem bakalım hayırlısı artık..

Hayırlısı olsun canım ovulasyon testinde gördüğümüz çift çizgiyi hamilelik testinde görmek nasip olur inşallah benim bu 2.ayım ovulasyon testine başlayalı geçen ayda yakalamıştım çift çizgiyi çalışmada olmuştu ama maalesef hamilelik olmamıştı

canlar bunlarda benim ovu testlerim 10. gün 12.gün 13. günü değerlendirdik bugünde 14.gün buakşamıda boş geçmemeyi düşünüyorum sonra gün aşırı devam edilmeli sizce? bugünde silikleştı yani yumurtam çatladımı şimdi

$20130825_201139.jpg $20130826_185537.jpg $20130827_185520.jpg

Son düzenleme:
Kızlar merhaba :KK71: , bende katıldım ovucanlar a :KK70: yaklaşık 1 yıldır gelmiyor bebişimiz bende bugün 8. günüm ve başladım ovülasyon testine. T çizgisi silikti ...

sıvı alımı haricinde dikkat etmem gereken bir şey var mı ?

Kızlar merhaba :KK71: , bende katıldım ovucanlar a :KK70: yaklaşık 1 yıldır gelmiyor bebişimiz bende bugün 8. günüm ve başladım ovülasyon testine. T çizgisi silikti ...

sıvı alımı haricinde dikkat etmem gereken bir şey var mı ?

mutlaka ayni damla sayisini kullan testte. 3 se hep 3; 4 se hep 4.

saat 17.00 de yapma n en guzeli. zaten hep ayni saatte olmali.
saat 13 den sonra sivi alma ve 14 den sonra da wc ye gitme. idrari tutman lazim....
kolay gelsin cnm.

mutlaka ayni damla sayisini kullan testte. 3 se hep 3; 4 se hep 4.

saat 17.00 de yapma n en guzeli. zaten hep ayni saatte olmali.
saat 13 den sonra sivi alma ve 14 den sonra da wc ye gitme. idrari tutman lazim....
kolay gelsin cnm.

18 den önce yapamam işteyim çünkü :KK43: hep 18 de yapayım ben o zaman..

susuz durmak zor olacak ama dayanacaz :KK37:

Siliklesecegine koyulasti bugün yine...Eki Görüntüle 787507

t c den koyu mu? ben mi yanlis goruyrm?

cnm. dedigim gibi t c den koyuysa.... 18 de de koyuydum sonra siliklesme baslamisti. simdi yine koyu.bu sadece sundan olabilir. kizlardan ogrenmistim. sen de pco yani yumurtlama bozuklugu var mi? eger yumurtlama bozuklugu varsa farkli zamanlarda test pozitif cikar.

baska bir sebebi varsa bilemem ama. belki kizlar bilir.

cnm. dedigim gibi t c den koyuysa.... 18 de de koyuydum sonra siliklesme baslamisti. simdi yine koyu.bu sadece sundan olabilir. kizlardan ogrenmistim. sen de pco yani yumurtlama bozuklugu var mi? eger yumurtlama bozuklugu varsa farkli zamanlarda test pozitif cikar.

baska bir sebebi varsa bilemem ama. belki kizlar bilir.

T c den koyu değil cnm yakin koyulukta t nin alt kismi silik biraz. Yumurtlama bozuklugu nasil anlasiliyor.yumurta takibiyle ise hic yaptirmadim.duzenli adet görüyorum.pco olsa duzensiz olmazmi

T c den koyu değil cnm yakin koyulukta t nin alt kismi silik biraz. Yumurtlama bozuklugu nasil anlasiliyor.yumurta takibiyle ise hic yaptirmadim.duzenli adet görüyorum.pco olsa duzensiz olmazmi

evet cnm. pco olsa adetim duzensiz olur.
sanirim kan testi ve yumurta takibi yapiyr dr. tam bilmiurm.
ama t c den az da olsa silikse sorun yok gibim bilemiyrm yahuuuu..... baska fikri olan vardir umarim. bilemedim ben cnm.:KK43:

evet cnm. pco olsa adetim duzensiz olur.
sanirim kan testi ve yumurta takibi yapiyr dr. tam bilmiurm.
ama t c den az da olsa silikse sorun yok gibim bilemiyrm yahuuuu..... baska fikri olan vardir umarim. bilemedim ben cnm.:KK43:

Saol cnm benim tşk ederim artik beklicwz bakalim.son testim kaldi onu yarin yapicam bakalim yarin nasil olacak.bu ay da olmazsa zaten eaimle giderim artik doktora

Hayırlısı olsun canım ovulasyon testinde gördüğümüz çift çizgiyi hamilelik testinde görmek nasip olur inşallah benim bu 2.ayım ovulasyon testine başlayalı geçen ayda yakalamıştım çift çizgiyi çalışmada olmuştu ama maalesef hamilelik olmamıştı

Amin canım inşallah nasip olur hepimize.Bişey daha sorucam çok soru sordum biliyorum ama merak ettim.Benim dün pik yapmıştı bugün de aynı şekilde pik yaptı yani t c'den koyu yine ne demek oluo bu şimdi burdan okuduğum kadarıyla silik çıkması gerekiyodu bugün ??

18 den önce yapamam işteyim çünkü :KK43: hep 18 de yapayım ben o zaman..

susuz durmak zor olacak ama dayanacaz :KK37:

canım aslında kendımden ornek verırsem öyle dıkkat etmıorum 4-5 aydır yapıorm herlde bu testlerı aynı saatler gıbı yapman önemlı ılk etapta ama sıvı tuketımıne dıkkat etmedim ben ve etkılemedıde pek lh pik yaptıgında zaten cok koyulasıo t cızgım barız sekılde dıer gunlerle fark oluo yanı 2-3 gun öyle yuksek cıkıo daha koyu yada aynı koyulukta sonra sılıklesıo ama bu kişisel bır gunde olabılıo bıldıgım kadaryla ben artık kendımı cok ıyı tanır oldum testelrı yapa yapa ve agrılarıma dıkkat ederk bu ay tek testle pozıtıfı yakaldım dun yaptm dırek poztıf test hatta bı saat oncesı wc ye gıtmıstım ve ustune yemek yedım sıvı tukettım, yapmasamda artık bılıorum bu gun dıe buaksamda karn agrım bel agrımdan anladım bıraz kendıne dıkkat et test kullnaırken emınım sende vucudunun degısımnı tepkılerını goruceksın:) kısacası yaz günü çokta susuz kalma derim:)

X