Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Canım geçen ay adetimin 3. günü yapılmıştı ve frekans aralığı yok maalesef.Doktorum izinde bayadır sonuçlalrı hala gösteremedim
canım ben de gecen ay ayni tahlilleri yaptim benimkine baktim simdi 50kusur cikmis ve normal 30 ile 200 kusur arasi normalmis
yani seninde normal merak etme

beklemekte cok zor canım ya.. zaten her konuda sabırsız biriyim. 2 aydır bu konuda yogunlaştım. resmen hastalık gibi bir şey..

beklemenin ne kadar zor olduğunu biliyorum canım bende evlendiğimden beri bekliyorum inşallah bu sefer herşey yolunda gider bekle dememn sebebi üzülmemen için 2-3 gün daha beklesen net sonuç alırsın Allah ım inşallah gönlünün muradını versin inşallah bi dahaki aya beklemek zorunda kalmazsın canım ama canını sıkma hiççç

canım ben de gecen ay ayni tahlilleri yaptim benimkine baktim simdi 50kusur cikmis ve normal 30 ile 200 kusur arasi normalmis
yani seninde normal merak etme

Sağol canım yaaa diğer değerlerimin hepsi normal sadece bunda aralık olmadığından emin olamadım... Çok teşekkür ederim tekrardan üşenmeyip kendi sonuçlarına baktığın için

Sağol canım yaaa diğer değerlerimin hepsi normal sadece bunda aralık olmadığından emin olamadım... Çok teşekkür ederim tekrardan üşenmeyip kendi sonuçlarına baktığın için
niye useneyim canım hepimiz burda elimizden geldiğince birbirimize yardım etmeye çalışıyoruz faydam olduysa ne mutlu

cnm hayırlı olsun hamilesin galiba . banada çok moral oldun gerçekten herşeyimiz aynı seninle . bende pazartesi kan testi yaptırmayı düşünüyorum. kaç çıkmıştı senin test sonucu.
bide benim kasıklarımda dünden beri sürekli batma başladı. iğne iğne batmalar hissediyorum. bazen daha şiddetli olabiliyo. sendede oluyomuydu aynısı?

Canım çok sağol darısı hepinizin başına İnsallah sizin bebiş haberlerinizide duyarım:)

ya kızlar bi sorum olacak ovulasyon testinde 19 ve 20. gün çift çizgiyi gördüm 22.gün ikinci çizgi silikti bugün 23.gün ama hala ateşim yükselmedi ben yumurtladım mı ateşe göre yumurtlamamışım ama ovulasyon testim neden çift çizgi bide yumurta akı akıntımda vardı kafam çok karıştı yardımcı olun

yok canım hamile degilim .dün evedeki test negatif cıktı. bu sabah kan testi verdim. 3-4 gibi sonucu alcam bildiririm. bu arada bende hiç bir belirti yok ne batma ne sancı.. umutsuzum aslında.

yok canım hamile degilim .dün evedeki test negatif cıktı. bu sabah kan testi verdim. 3-4 gibi sonucu alcam bildiririm. bu arada bende hiç bir belirti yok ne batma ne sancı.. umutsuzum aslında.

deli kızzzz ne güzel durulmuştum,sabırlıydım test yapmmak için...dünden beri beni heyecanlandırdın...bugün yumurtlamadan sonraki 10. günüm...gidip kan testi yaptırıcam birazdan

ya lütfen cevap

kızlar ya resmen bir hapsurdum sağ kasıgımı hissetmiyorum sabahtan beride agrı vardı bu nedir olan varmı yumurtlamam da 12sindeydi bir önceki kimyasal gebeliğimdeki aynı belirtileri yasıyorum sureklı hapsurma kasık agrısı vs
acayıp korkar oldum ya yine öyle olursa diye

inşallah olurum bakalım hayırlısı canım sağol

canım ya allah yardımcın olsun bu kımyasal gebelıkde ne yasadın tam olarak ? test yaptında posıtıf fılan cıktımı

canım sonucu aldım negatif. önümüzdeki aya kaldık bakalım hayırlısı..

Ne güzel, topiğe bi uğradım herkesin hamiş haberini aldım
Tekrar tebrik ediyorum hepinizi kızlar, inanın çok sevindim

Canım hiç ilgilenemedim yazılanları tek yük okuyabildim sen nasılsın hepimize yardım ettin hakkını helal et,sende durumlar nasıl devam ediyomusun ovu testlerine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…