Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

cnm teorik olarak 11. gun pik ya senin max. 13. gun catlayabilir. o zaman senin 9-10-11-12-13-14. gunlerdeki iliskiler faydali olabilir. simdiden gun asiri devam et bence. insallah gebesindir cnm.yatin da yap da testi emin olalkm cnm. genelde o kasik agrisi da yumurtlamayi gostrir.

saol tatlımda eee senin adete kadar hep silik çıktıysa oviyi gebelik erken testi olarak nası kullanıyolar:44:

soyleki cnm. adetine birkac gun kala ovulasyon testi pik yaparsa gebesin. esitse olmayabilirsin ki phia nin basina geldi.

masallah
degerin mukemmel canim. keseni karindan cok rahat gorur dr. aklinda olsun.

cnm. yumurylaman bitti seninm garantiye almak icin 20. gune kadar gun asiri devam edwbilirsin iloskiye.
ne yazikki erken ogrenebilmek gibi birbsansin yok. bekle. adetine 2-3 gun kala ovulasyon testi yaparsan ve t c den daha koyusa gebesindir.

Son düzenleyen: Moderatör:

inşallah canım ya inşallah dün beta hcg baktırdım 52 çıktı doktor değer çok küçük gebelik var diyemem dedi ovulasyondan sonra 12. günümde değer nasıl sence bi fikrin varmı uyuyamıyorum ya

Sibel'cim, canıımmmm

Tebrik ederim çookkkk
Nasıl sevindim anlatamam canım yaaa, oleeyyyy :13:
Rabbim sağlıklı bir gebelik nasip etsin inşallah
İzindeyiz biz, sık gelemiyorum foruma, bi baktım hamişsin, daha dün gibi konuştuğumuz günler yaa

Canım, tebrik ederim
Kan sonucun 3 bin 896 mı yoksa 3,896 mı onu tam anlayamadım ben. Eğer 3 bin 896 ise keseyi bile görürsün canım

Arkadaşlar kan testimin sonucu çıktı. 47,9 nasıl sizce. 2 gun sonra tekrar yaptırcam. 2ye katlaması lazım. Rabbim yardımcım olsun inşallahh.....

Tebrik ederim nesenn, inşallah sağlıklı bir gebelik olur ve bebişini sağ salim kucağına alırsın

yarın ilk iş kan testi
inşallah müjdeli haberler veririm size..kalan OVİ testleride allah arkadaşlarıma vermeyi nasip etsin....AMİN

Gunpir, ovu testin pik durumda canım, maşallah sen de hamilesin, tebrikler

Kan sonucun da çok güzel çıkacak emin olabilirsin

Ne güzel, topiğe bi uğradım herkesin hamiş haberini aldım
Tekrar tebrik ediyorum hepinizi kızlar, inanın çok sevindim

yaa kızlar benim kasıklarımda ağrı ani ate basması baş dönmem vardı bat a 4 gün kala test yaptırdım sonuç 1,20yani negatif... prolaktini düşürmek için dostineks kullanıyorum acaba yumurtlamayı geciktirir mi yani değerim yükselir mi sizce... bazı arkadaşlar regle 2-3 gün kala hcg nin 0.01 çıktığını ama daha sonra hamile olduklarını öğrendiklerini yazmışlar bu durum beni umutlandırdı.....:44:

Ovulasyon günün belli mi güzelim?

Selam kızlar nolur yardm edin ALLAH (C.C) rızası icin.. gebe
Kalmayı cok istiyorum adet tarihimden 7-8 gün önce gögüs
Uçlarımda ağrı başladı ve adet günümde kahve rengi daa sonra
Pembe kan gelmeye basladï arada bas dönmelerim var
Ve hala göğüs ağrım geçmedi ovulasyon testinde gebelik
Varmı diye yaptm ama sonuc negatifti acaba hamile olma ihimalom
Var mı dua edin nolur ALLAH AZZE VE CELLE gönlünüze göre versin..

normalde adetlerim düzenlidir arada sırada 1-2 gün değişir sat 21 tem ovul. 29.tem-4 agust. bat da 16 agustos....ovulasyon tarihini site hesapladı ben test yapmadım

BAT'a 4 gün kalmış, yani normalde gecikme olmuyorsa, kanda çıkardı canım.
Ama eğer gecikmelerin oluyorsa ara sıra, belki birkaç gün sonra da çıkabilir, ama ben sanmıyorum maalesef

duaların için amin canım inşallah hamişsindir, adet tarihin ne zaman geçince kan testi yaptır...

BAT'a 4 gün kalmış, yani normalde gecikme olmuyorsa, kanda çıkardı canım.
Ama eğer gecikmelerin oluyorsa ara sıra, belki birkaç gün sonra da çıkabilir, ama ben sanmıyorum maalesef

teşekkür ederim, heralde bunlar dostineksin yan etkisi kuvvetli bir ila zaten kullanırken gebe kalmamak gerekiyomuş aslında isabet oldu ama yine de sabırsızlandım işte inşallah hepimizin nur topu gibi bebişleri olur

Amin canm inşALLAH ALLAH (C.C) seni her iki dünyada da mutlu eder..
Bugündü adet tarihim ve kahve rengi sonra pembe kanamam oldAma gogus uclarm hala agrio ve sis

Amin canm inşALLAH ALLAH (C.C) seni her iki dünyada da mutlu eder..
Bugündü adet tarihim ve kahve rengi sonra pembe kanamam oldAma gogus uclarm hala agrio ve sis

adet belirtisine de benziyo testten önce biraz beklemeni öneririrm varsa bile kanda hemen ıkmayabiliyor o sırada kırmızılar gelirse bir daha ki ay çalışma yapacaksın demektir hayırlısı diye dua edelim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…