Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

gönlünü ferah tut canım gecen bir arkadasin 14cu günde 37ydi degeri ama maşallah iki gune bir fırladı ve simdi hamile hic üzülme allah büyük sadece hayirliysa saglikliysa tutsun diye dua et
umarım sağlıklı ve inatci bir bebistir de sımsıkı tutunmustur anneciiine:KK16:

canım inşallah sonuç olumlu olur bundan 3 ay önce boş gebelikten kürtaj oldum da panik durumdayım artık Rabbim bu sefer devamını getirsin inşallah kan testi yaptırmaya tekrar korkuyorum napcam bilmiyorum ama yenilersem yazarım mutlaka çok sağolasın bu arada verdiğin örnek içimi biraz olsun rahatlattı çok teşekkür ederimmm

Kızlaarrr geçmiş bayramınızı kutluyorummm öptüümmm :21:
benim 9 uydu olmadı 10 nda çift çizgiyi gördümm 11 nde bi daha yaptım oda çift çızgıydııı :KK52: (hcg testi)
hatta 2 tane de ovu testi yaptım onlarda çift çızık çıktı (c çok az silikti)
bugün işe gittim yaaa kan testi yaptıramadım sabahtan tüh yaa yarına kaldı artıkıın :)
yarın sağlık ocağına gidip sabahtan kırmızıyı vereyim inş yaaa gerçekten 2 gündür kociş de ben de deli gibi seviniyoruz ay inş yaa :KK49:

benim 9 uydu olmadı 10 nda çift çizgiyi gördümm 11 nde bi daha yaptım oda çift çızgıydııı :KK52: (hcg testi)
bugün işe gittim yaaa kan testi yaptıramadım sabahtan tüh yaa yarına kaldı artıkıın :)
yarın sağlık ocağına gidip sabahtan kırmızıyı vereyim inş yaaa gerçekten 2 gündür kociş de ben de deli gibi seviniyoruz ay inş yaa :KK49:

canım hayırlısı olsun haydi inşallah olmuştur güzel haberlerini bekliyoruz :)

$image.jpeg
kızlar dün silik bir şekilde cıkarken bugun bariz bu şekilde cıktı dün çalışmıştık eşimle sizce bugun tekrar çalışayım yarınmı yapalım :KK43: kafam karıştı bir yardımcı olurmusunuz ? sperm kalitesi açısından cok kararsız kaldım

Eki Görüntüle 776618
kızlar dün silik bir şekilde cıkarken bugun bariz bu şekilde cıktı dün çalışmıştık eşimle sizce bugun tekrar çalışayım yarınmı yapalım :KK43: kafam karıştı bir yardımcı olurmusunuz ? sperm kalitesi açısından cok kararsız kaldım
canımm bugün pik yapmış belli :) bugün de yapabilirsin hareketlilik açısında günlük çalışma iyi geliyor ama miktarı düşürebiliyor.
bu gece istersen bekle yarın sabahtan çalışma yaparsan oda güzel olabilir. hani ne bu gece ne yarın gece. tam arası :KK3:
inş spoşlar yumoşları yakalar muck yapar :KK52:

canımm bugün pik yapmış belli :) bugün de yapabilirsin hareketlilik açısında günlük çalışma iyi geliyor ama miktarı düşürebiliyor.
bu gece istersen bekle yarın sabahtan çalışma yaparsan oda güzel olabilir. hani ne bu gece ne yarın gece. tam arası :KK3:
inş spoşlar yumoşları yakalar muck yapar :KK52:

sabah yapamam kii yani yaparım ama çalışıyorum işe gideceğim yatmak açısından bu akşam daha ii olur sanırsam zaten dünde yapmıştık birisinden biri tutsun artık koşup yakalasın bebişim inşallah :KK70: cok sagol canım :KK70:

çizgi silik degildiyse %90 hamilesin canim
hayırlı olsun
silik cizgide yanilma payi olabiliyor

Arkadaşlar idrarda hcg testi yaptım. T çizgisi çok çok silik çıktı sizce varmıdır bişey. Reglim düzensiz adet döngüm 35-40 gun. En son 9 temmuzda regl olmuştum. Heyecandan elim ayağım titriyor. Yerimde duramıyorum. Bişey söyleyin nolur.

Arkadaşlar idrarda hcg testi yaptım. T çizgisi çok çok silik çıktı sizce varmıdır bişey. Reglim düzensiz adet döngüm 35-40 gun. En son 9 temmuzda regl olmuştum. Heyecandan elim ayağım titriyor. Yerimde duramıyorum. Bişey söyleyin nolur.
şekeriimm t silik ise yanılma oluyor diye biliyorum ama tecrübeli minnoşlar bilgi verecektir :)
inş hamişsindir yaa :KK16:

adet döngün çok uzunmus canım
bence 3-4 gün bekle tekrar et
ne zaman yumurtladigini biliyo musun

ultra erken gebelik testlerinden denedim canım.
Az öncede kan verdim 1 saat sonra alcam sonuçları ama umudum kırıldı.
Herşeyin hayırlısı.
umutsuzluk kötü olaylari çağırır
umutsuz olma ama sonuc negatif cikarsa da zamanının gelmediğini dusun hep pozitif ol
hamile kalmak icin stres ve negatif dusunce yasak

X