Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

slm cuteheart ya canım gene ıcım rahat etmedı sence bu aksamda calısalımmı? tabı baskalarıda yorum yazabılır hatta yazsanız ıyı olur cunku ona gore calısma yapacam. Eki Görüntüle 775033

Slm canim bugun pik yapmis onemli olan pik yaptiktan sonra birlikte olmaniz pik yaptiginda yumurtluyorsun 24-36 saat sonrasi catliyor bence esinde sıkıntı yoksa 3 gun daha birlikte olun hayirlisi olur insaallah

Slm canim bugun pik yapmis onemli olan pik yaptiktan sonra birlikte olmaniz pik yaptiginda yumurtluyorsun 24-36 saat sonrasi catliyor bence esinde sıkıntı yoksa 3 gun daha birlikte olun hayirlisi olur insaallah
hm canım tamam benım korktugum hergun yapmaktan korkuyorum ama problem yok bırlıkte oluruz ama t c den bıraz daha sılık yınede pıkmı olmus acaba?

hm canım tamam benım korktugum hergun yapmaktan korkuyorum ama problem yok bırlıkte oluruz ama t c den bıraz daha sılık yınede pıkmı olmus acaba?

Canim burdan koyu gorunuyor istersen sen gunasiri yap mesela bugun olsun yarin mola oteki gun olsun vs benim iki gebeligim hergun birlikte olaraktan olmustu tabi Allah in izniyle ama nasip degilmis sonlandi sen istersen gunasiri devam et

Canim burdan koyu gorunuyor istersen sen gunasiri yap mesela bugun olsun yarin mola oteki gun olsun vs benim iki gebeligim hergun birlikte olaraktan olmustu tabi Allah in izniyle ama nasip degilmis sonlandi sen istersen gunasiri devam et

hmm zaten hep gun asırı yapıyodum yanı gecen ay, da bu ay test alınca acayıp saskınım, dun ılıskıye gırdık bugun gırsekmı acaba?

hmm zaten hep gun asırı yapıyodum yanı gecen ay, da bu ay test alınca acayıp saskınım, dun ılıskıye gırdık bugun gırsekmı acaba?

İliskiye girersende eger namaz kiliyorsan sabah namazina kadar yat derim kilmiyorsan sabaha kadar dun olduysa bugun yapmayabilirsin ama yarini ihmal etme ve hic kalkma

slm cuteheart ya canım gene ıcım rahat etmedı sence bu aksamda calısalımmı? tabı baskalarıda yorum yazabılır hatta yazsanız ıyı olur cunku ona gore calısma yapacam. Eki Görüntüle 775033

cnmm testin hala pik yapmadi. dun zaten calistin. onun icin bu gece dinlen yarin sabahi degerlendir bence :KK66:) olmadi aksami degerlendirirsin yine.

bir de tatlimm testi yap. ilk on dakikadan sonra hemen resmini cek. onu ekle buraya. cunke beklemis testle yorum yaparsak hata yapariz. bir de hergun mutlaka ayni saatte yap tatlim.

cnmm testin hala pik yapmadi. dun zaten calistin. onun icin bu gece dinlen yarin sabahi degerlendir bence :KK66:) olmadi aksami degerlendirirsin yine.

bir de tatlimm testi yap. ilk on dakikadan sonra hemen resmini cek. onu ekle buraya. cunke beklemis testle yorum yaparsak hata yapariz. bir de hergun mutlaka ayni saatte yap tatlim.
evet canım aslında haklısın ama nasıl fark edıyor gun gıttıkce t daha cok koyulasıyo. testı hep aynı saatte yapmaya calısıyorum en uygun olan saat 17 oldugunu soyledıler ıste bı dun 5 dkk gec yapdım oda evde dgldım o yuzden. evet dogru ama cok bısey fark etmedı sımdıye kadar ılk 10 dkk nasılsa hep oyle kaldı ama tabı dedıgın gbı ılk 10 dkk cekmek lazım tamam canım cok saol ozamn bugun tatıl bana =):KK9:

İliskiye girersende eger namaz kiliyorsan sabah namazina kadar yat derim kilmiyorsan sabaha kadar dun olduysa bugun yapmayabilirsin ama yarini ihmal etme ve hic kalkma

hmm namaz kılıyorum hatta sabah yapılması cok daha ıyı oluyomus tamam artk duruma gore ya sabah yada yarın aksam yaparız cok saol canım benım

arkadaşlar bende ovulasyon testi kullanıyorum bugün çift koyu çizgi ile karşılaştım zaten günaşırı ilişki yaşıyoruz. testi yapmaya devam edeyim mi silikleşene kadar ya da daha ne kadar devam edeyim bir de sizce kaç gün ilişki yaşansın. ben bugün yarın ve ertesi günü düşünüyorum sizce doğru mu

kızlar slm bi yardım edin nolur şaşırdım ben bu ay ilkkez ovi denedim ayın7si çift çizgi 8i hafif silik koyu değil çift çizgi bugünde çok silik 2. çizgi var.şimdi 7sinde mi pik yapmış oldu:44: artık silikleşti ilişki gerekirmi:44: birde bu sabahtan beli belim düşecek şekilde ağrıyo noluyor bilemedim kırmızılar gelicek gibi :KK43::KK43::44: kafam karıştı

bende dün ve önceki gun yaptım test dun tam çift çizgiyi gördüm doktorum gunasırı demıstı ama bız hergun yapalım dedık:KK17: bu ay testi tekrar etmeme gerek varmı ilk defa yaptım bu testı cunku:26:

r
adet dongun kac gun sürüyor

canım 29 gun suruyor bu ay doktora gıttım vve yumurtalıgım 15 ml olmustu ayın 31de doktora gıttıgımde testlerden vallaha bısey anlamdım dun cok net ıkıncı cızgı vardı bugun ıse sılık ama ayın 13 de tekrar cok kırmızı cızgım cıkmıstı valla bısey anlamdım ya dunde o sumuksu denen akıntı geldııı

kızlar selam bişey danışacam gebelik testinde bi kaç saat sonra slikde olsa çift çizgi görüp hamile olan varmı.... çoğu yerde bunun geçersiz olduğu yazıyo ama bazı sitelerde dede hcg olmasa hiç çıkmıyo yazıyo kafam karıştı blgisi olan varsa cvp vereblr mi tşk

kızlar selam bişey danışacam gebelik testinde bi kaç saat sonra slikde olsa çift çizgi görüp hamile olan varmı.... çoğu yerde bunun geçersiz olduğu yazıyo ama bazı sitelerde dede hcg olmasa hiç çıkmıyo yazıyo kafam karıştı blgisi olan varsa cvp vereblr mi tşk

cnm. aslinda biraz kismet isi o.
benim saatler sonra ikinci cizgi cikti. ama kanda negatif ve adet oldum.
arkadasin ertesi gun cift cizgi cikti. ve onun kan da pozitifti.

canım sana bişey sorcam başından daha önce hamilelik geçmiş senin bilirsin,gebe kaldıktan sonra ilişki serbest mi yani daha ilk aylar ya tehlikesi var mı bebek için.doktora gidemedim bayram tatili yüzünden iyisimi size sorayım

X