Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

cnm. kanama, leke vs. yoksa serbest.

kızlar ya yardımmm en ıyısı ben resılerı yuklıyım oyle daha ıyı anlarsınız aslıdna hesaplamaya gore bugun yarın yumurtlama tarıhım ama hala negatıf hatta gıttıkce daha cok sılık cıkıyo nıye acaba ya?

cuteheart canım cevapp cok moralım bozuk =(

acaba testı yenıdenmı yapsam?

cnm. moral bozma. uzulme. zaten calisma gunlerin guzel senin. testi de tekrarlama. faydasi olmaz. hep 10. dkka fotolari olsaydi daha iyiydi. sen 8 ve 9 icin t biraz daha silik c den demistin ama esit olabilirler mi? bu halleriyle eait gorunuyrlar da. o zaman senin o iki gunun poztifti. bugun siliklesmesi su anlama geliyr: yumurtan catladi ve dollendi yada dollenmeye hazir. bunun icin artik sAdece 24 saatin kaldi. o nedenle bu aksami da bos gecme diyr :)) hepsi bu. korkma.

ya canım bugunku 10 dkka fotosu. bılmemkı yok yanı sılık resmen. hmm e ıyı bakalım artk ne olur cok tesekkurler canım ıns tutar ya hayırlısıyla tabıykı :18:

testinin hassaslik derecesi eger 25 miu ise cok belirgin pik yapmayaabilir canım
10 miu kullanirsan daha net görürsün çizgileri bende oyle oldu

canım benım kı herhalde 25 miu yanı yazmıyo tam olarak idrarda 25mlU/ml LHdegerını saptayabılır yazıyo kagıtda herhalde odur hmm ya ılgınc olan bundan oncekı gunler daha belırgın cızgısı ama bugun daha sılık belkıde cuteheartın dedıgı gıbı yumurtam catladı belkıde ama daha aslında gunum gelmedı neyse artk hayrlısı saol canım.

Kızlar, selamlar...
Hepinizin bayramı güzel geçmiştir inşallah...
Benimki çok iyi geçti, memleketteyiz, akrabalarımızı ziyaret ettik, hepsini gördük çok şükür

Benim bu ay da kırmızılar geldi kızlar, hem de bayramın 2. günü, bu ay da geçti böylece anlayacağınız...
B
akalım yeni ay, yeni umutlar, yeni hazırlıklar, yeni heyecanlar ve yeni bekleyişler zamanııııı

Canım merhaba tatil falan derken anca döndük :) ben kimyasal gebelik yasadım malesef ama sonuc olurak tutmustu ben uzandım daha cok ama kalkıpda ıs yaptıgımda olmustu aslında yarım saat bıle yeterlı olur dıye dusunuyorum sonucta ona gore ılerlıyorlar tam teste gore gununde calıstım hatta 2 gunde bır umarım tez zamanda olur bebıs

cnm. sakin bu aksami bos gecme. kesin pik bu )

eyvahhhh bak yazdım sana boş geçen bir gün yok,okuyunca bir de eşime baktım güldüm habersiz habersiz dolaşıyor evde.
ya sorun var ya hep boşa gitti gibi geliyor bana,sabah olmasaydı keşke
misafir de vardı,mutfak toplancak bu gece uyumak yok
desene

ben onu anlamamisim cnm. hic xe bosa gitmez. sabah olmus ya

sen ya yarin sabahi yada aksami kesinnnnnnnnnnnnnnnñnnnnnnnnn degerlendir.

bu arada ff bana 10-11 temmuz adet diyrdu. ha ha....... gelmedi.....

ben onu anlamamisim cnm. hic xe bosa gitmez. sabah olmus ya

sen ya yarin sabahi yada aksami kesinnnnnnnnnnnnnnnñnnnnnnnnn degerlendir.

bu arada ff bana 10-11 temmuz adet diyrdu. ha ha....... gelmedi.....

ben şimdi eşime bir fincan kahve yapayım,sabahı değerlendireyim bence,azcık işe yarasın
sabah değerlendirmiştik
ayy inş hamilesindir, biz de peşinden gelelimmmm
millet dışarıda goooool diye bağırıyorrr,inş biz de goooolll diye bağırırızzzz

normal hesaplara göre yarın olmalisin en gec öbür gün
ama inşallah olmazsin da hamissindir canım

inşallah canım ya inşallah dün beta hcg baktırdım 52 çıktı doktor değer çok küçük gebelik var diyemem dedi ovulasyondan sonra 12. günümde değer nasıl sence bi fikrin varmı uyuyamıyorum ya

inşallah canım ya inşallah dün beta hcg baktırdım 52 çıktı doktor değer çok küçük gebelik var diyemem dedi ovulasyondan sonra 12. günümde değer nasıl sence bi fikrin varmı uyuyamıyorum ya
gönlünü ferah tut canım gecen bir arkadasin 14cu günde 37ydi degeri ama maşallah iki gune bir fırladı ve simdi hamile hic üzülme allah büyük sadece hayirliysa saglikliysa tutsun diye dua et
umarım sağlıklı ve inatci bir bebistir de sımsıkı tutunmustur anneciiine

unuttum yazmayi yarın mutlaka tekrar et kan testini bak bakalım degerin katlanmış mi ve bize de haber ver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…