Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

ne olur bilenler banada cevap versin ben 14cu gunumde test yaptim iki cizgi de ayni koyuluktaydi...yarin ayni saatde yine yaptim ikinci cizgi cikmadi ... bu ne demek bilenler bana anlatsin lutfeeeet lutfeeeen

simdik. 14 de esitler 15. gunde t yok dimi cnm. bence bugun yumurtan catlamis tatlim. yani bugunu de bos gecme. yarin yine de test yap kontrol amacli.

canim genelde bu konuda kizlarla ters dusuyruz. ben her gune karsiyim. gun asiri daha iyi. yani min.36 saat max.48 saat olmali iki iliski arasi benve. ben gun asiriyi uyguladim ve iki kez gebe kaldim ama kaybettim.

yani bence sen bugun calis. eger yarin t c den daha koyu yada esit olirsa (esit olunca da pozitif demek) sabahi degerlendir derim cnm. sonrasini da ayarlarsin. tabi karar senin. yani iki cizginin esit yada t nin koyu oldugu durumda o gunu bos gecme.

bu arada kizlar hep yazar canim. ama bugun arifeye is yapmakta gelememislerdir :KK66:)
hmm canım gecmıs olsun bende hep gun asırı yapıyorum yanı tercıhım ondan yana ama bu testlerı kullanınca ınsan daha bı sasırıp kalıyo. pekı sımdı senın cocugun varmı?

hmm canım gecmıs olsun bende hep gun asırı yapıyorum yanı tercıhım ondan yana ama bu testlerı kullanınca ınsan daha bı sasırıp kalıyo. pekı sımdı senın cocugun varmı?

yok cnm. kurtajlarin etkilerini ancak atlatabildim. Allah henuz kismet etmedi.suan bekliyrm. pazara belli olacak :KK66:)

simdik. 14 de esitler 15. gunde t yok dimi cnm. bence bugun yumurtan catlamis tatlim. yani bugunu de bos gecme. yarin yine de test yap kontrol amacli.

malesef ben bu konuda bilgisiz oldugum icin cift cizgi olan gunu degerlendirdim .. demek ertesi catliyomus .. ve o gun dundu deyerlendiremediiim agliycam simdiii hayiiiiir((((((((

malesef ben bu konuda bilgisiz oldugum icin cift cizgi olan gunu degerlendirdim .. demek ertesi catliyomus .. ve o gun dundu deyerlendiremediiim agliycam simdiii hayiiiiir((((((((

aglama guzelim. dogru yapmissin. cift cizgi olunca degerlendirmen sartttt..
yumurtad catlayinca max.24 saat yasiyr. onun icin de bugunu de degerlendir ki gebelik sansin artsin. sen dogru olani yapmissin.

aglama guzelim. dogru yapmissin. cift cizgi olunca degerlendirmen sartttt..
yumurtad catlayinca max.24 saat yasiyr. onun icin de bugunu de degerlendir ki gebelik sansin artsin. sen dogru olani yapmissin.

bu gun artik degerlendi )))) kismetse olur INSALLAH .. bi kimyasal gebelik gecirdim ben ..INSALLAH ikincisi saglikla sonlanir...ALLAH tum isteyenlere saglikli hayirli evlatlar versin)) Anne olmayi cok istiyorum bir bebegim yok amma olacagina inandigim bebegimi simdiden cok seviyorum ve ozluyorum

şimdiden herkesin bayramı mübarek olsun.bayramdan dolayı tatilde yazamam bebiş haberi bekleyen bütün herkesin allah gönlüne göre versin iyi haberleri gelince okurum artık.gece allah kucagına almayı nasip etsin bu arada piha inş sonuc pozitif olur .

Kızlar merhabalar.
Bayram + Yıllık İzin için memleketimize geldik :))
Gündüz ugrayamadim hiç bu yüzden.
Evimize nasipse 1 Eylül'de döneceğiz.
Tatile de gideceğiz bu sürede inşallah.
Ben imkanlarimca uğramaya çalışacağım yanınıza.
Hepinizin bayramını tüm kalbimle kutluyorum.
İnşallah ki bir sonraki ramazana hepimizin bebekleri kucagimizda yada göbişimizde olur.
Dualarımız bir olsun inşallah :))
Bu arada benim DPO 14 idi, regl olabilirdim ama olmadım, BAT 10 Ağustos, ateş tablomu her sabah isleyecegim, olur da ben olumlu yada olumsuz haber veremezsem Cute size verir haberi :KK66: Olur demi Cute'um :KK66:
Bugünkü ovu testim yine pozitifti, bakalım artık hayırlısı...

Kızlar dün kan testi yaptırmıştım hamileymişim çok şükür :)ben gidemedim sonucu eşim aldı doktor değeri çok yüksek ikinci teste gerek yok düşüK bi değeri olsaydı ikinciyi yaptırın derdim demiş. Phia nerdesin napim şimdi yaptırmayımmı

Arkadaşım Beta HCG 834,95 yazıyo ilk defa değerleri görüyorum hiç anlamıyorumda

Canım benim, süper bir değer, kızlar zaten söylemiş 2. teste kesinlikle gerek yok, hatta keseyi bile görürsün bayram sonrası :)

arkdaslar benım 3 gundur pink yapmış durumda benım yumurtam çatlamıyormu yoksa:KK43:

Catlayacaktir mutlaka canım. 3 gün pik devam edebilir, silikleşince çatlamış olacak. Teste ve beraberliğe devam, silik çıktığı gün de dahil :KK66:

şimdiden herkesin bayramı mübarek olsun.bayramdan dolayı tatilde yazamam bebiş haberi bekleyen bütün herkesin allah gönlüne göre versin iyi haberleri gelince okurum artık.gece allah kucagına almayı nasip etsin bu arada piha inş sonuc pozitif olur .

Canım, senin de bayramin mübarek olsun.
Ben de Eylül 1'e kadar tatilde olacagım ama vakit bulursam gece bile olsa ugramaya çalışacağım.
İnşallah güzel haberlerle döneriz her birimiz...

$Screenshot_2013-08-08-08-43-50.jpg arkadaşla r Günaydın
bugün sabah ovu testi yaptim gecen aydan hassasiyeti 25 miu olan testim vardi bu ay da 10 miu olandan aldim ve gecen ay ki test yuzunden acaba diyordum yumurtlama oldu mu olmadimi bu ay da bu hassas testle denedim ve bugun pik yaptigini gorunce diger testi de yaptim ve sizin de görmeniz icin ekledim sağdaki pembe cubukta lh pik yaptigi bariz ortada ama soldakinde hala soluk pembe cizgi

dem3m o ki ovu testi alirken mutlaka hassasiyet derecesi 10 miu olsun diger testlerde yumurtlama zamanini kacirabilirsiniz

Son düzenleme:
arkasalar bu ay ovülasyon testi kullnadım 13, kırmızı oldu ve sonra 16 gun cok fazla sılıklestı 17 gun negatıftı ve ben daha yapmadım sonra bugun 19 gunum tekrar yapım dedım cok kırmızı olmasa bariz iki çizgi çıktı ve lavobaya gıttıgımde daha once hıç karşılasmadıgım sümüksü akıntıyı gördüm şimdi bu ne tekrarmı yumurtluyorum anlamadımkıı bı akıl verın yardım edın ....:KK43::KK43::KK43: hepinize hayırlı bayramlar

canım tebrik ediyorum rabbim hayırlısıyla saglıklı sıhhatlı kucagınada almayı nasip etsin darısı bizlerin basına...bol bol dualarını bekliyoruz...

Âmin arkadaşım evimde değildim yazılarınızı şimdi okudum Allah ım hepinize sağlıklı evlatlar nasip etsin dualarım sizinle inanın

arkadaşım tebrik ederim .maşallah çok güzel bir sonuç.kan verme daha randevu alıp doktora git hemen bence birkaç güne kesede gözükür canım.Rabbim tamamına erdirir inşallah:)

Canım çok sağolun darısı sizin başınıza,inşallah her şey yolunda gider Allah ım hepinize sağlıklı gebelikler nasip etsin

Canım benim çok çok sağol İnan senin yazılarını okumak bana çok iyi geldi, bayramdan sonra tatile gidiyoruz bir hafta kalcaz nasip olursa dönüşte doktora gidicem inşallah hayırlı güzel haberler alırım Allah ım sanada sağlıklı bi evlat verir inşallah tez Zamanda

Kızlar Bayram tatili diye doktorada gidemedim denize girebilirmiyim bi sakıncası olurmu acaba yani yüzmek falan bişey yaparımı doktorunuz daha önce böyle bişey demişmiydi

salı günü öğlen 12 de ovitrelle yapıldı gece 12 de ilişki dedi doktorum ve ertesi günü gece 12 de tekrar ilişki dedi sonraki gün boşluk bırakın birer gün arayla devam edin dedi şimdi ben ovitrelle olalı 3 gündür ovülasyon testide yapıyorum evde 3 gündür pozitif sonuç veriyor altım ıslak gibiyim çok akıntım asık ağrım bacaklarımda ağrılar var 2 gün üst üste çalıştık bugece mola demişti dr zaten eşimde yok bugün ama test pozitif bu nedendir iğnenin 36 saati de geçti hala yumurtluyommu ben ?? bu gece ilişki olmasa kaçırmışmı oluruz iiçim içimi yiyo yardım edin nolur kaç yere yazdım kimse cvp vermedi :KK43: bu 3 gündür pozitif olması normalmi :KK43::KK43: eşim anca yarın akşama gelir eve geçmi kalmış oluruz :KK43:

salı günü öğlen 12 de ovitrelle yapıldı gece 12 de ilişki dedi doktorum ve ertesi günü gece 12 de tekrar ilişki dedi sonraki gün boşluk bırakın birer gün arayla devam edin dedi şimdi ben ovitrelle olalı 3 gündür ovülasyon testide yapıyorum evde 3 gündür pozitif sonuç veriyor altım ıslak gibiyim çok akıntım asık ağrım bacaklarımda ağrılar var 2 gün üst üste çalıştık bugece mola demişti dr zaten eşimde yok bugün ama test pozitif bu nedendir iğnenin 36 saati de geçti hala yumurtluyommu ben ?? bu gece ilişki olmasa kaçırmışmı oluruz iiçim içimi yiyo yardım edin nolur kaç yere yazdım kimse cvp vermedi :KK43: bu 3 gündür pozitif olması normalmi :KK43::KK43: eşim anca yarın akşama gelir eve geçmi kalmış oluruz :KK43:
güzelim merak etme spermler vajina icerisinde 72 saate kadar yasayabiliyor yani yumurta hala catlamamis bile olsa yarin bile catlasa sansin yuksek ve yarin esin geldiğinde calismalara devam edin allah gonlune gore versin

r
arkasalar bu ay ovülasyon testi kullnadım 13, kırmızı oldu ve sonra 16 gun cok fazla sılıklestı 17 gun negatıftı ve ben daha yapmadım sonra bugun 19 gunum tekrar yapım dedım cok kırmızı olmasa bariz iki çizgi çıktı ve lavobaya gıttıgımde daha once hıç karşılasmadıgım sümüksü akıntıyı gördüm şimdi bu ne tekrarmı yumurtluyorum anlamadımkıı bı akıl verın yardım edın ....:KK43::KK43::KK43: hepinize hayırlı bayramlar
adet dongun kac gun sürüyor

slm cuteheart ya canım gene ıcım rahat etmedı sence bu aksamda calısalımmı? tabı baskalarıda yorum yazabılır hatta yazsanız ıyı olur cunku ona gore calısma yapacam. $2013-08-08 21.50.41.jpg

X