Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

internet üzerinden ovulasyon testlerinden sipariş verdim umarım işe yarar bugün adetimin son günü yarın itibarı ile başlıcam testı yapmaya nşallah bu ay tutar..

canım çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için:) şu hayırlı mübarek günün hatrına inş hamile olduğunun haberini de verirsin burada çok sağol....

Rica ederim canım
Amin, inşallah hepimiz güzel haberlerimizi veririz bir gün...

Kızlaaar Ben hamileyim galiba:) az önce test yaptım erken gebelik testlerinden,daha adet günüme bir kaç gün var sizce bu test pozitifmi Eki Görüntüle 771107

Canimmm, tebrik ediyorum seni :)
Rabbim kucağına almayı da nasip etsin.
Pazartesi kan testine git tatlım, bir de çarşamba günü. Sağlıklı bir gebelik olup olmadığını anlamak adına önemli bu canım

canım değerim 14.44 e düştü şu an kanaman başladı nasip olmadı sanırım

Ne diyorsun canım yaa
Çok şaşırdım inan ki, ama Rabbimiz böylesini uygun görmüş demek ki...
Önceden düşük yaşadın mı hiç canım?
Benim de 2 kez erken düşüğüm olmuştu.
İnşallah bundan sonraki gebeliğin sağlıklı bir gebelik olur canım...

Bi iki gün içinde kan testide yaptırcam inşallah çok sağol senin öle yardımın olduki valla ikinci kan testini yaptırmayı bile sen dedikten sonra öğrendim Allah gönlüne göre verir inşallah

maalesef canım nasip olmadı.bu ilk düşüğüm bu kadar ağrılı olabileceğini hiç bilmiyordum feci birşeydi.dün geceyi nasıl geçirdim bir ben bir Allah bilir.hakkımda hayırlısı olsun.senin ne kadarlık düştü peki

arkadaşlar bugünkü testim düne oranla daha silik çıktı:

bunlarda 11 ve 12. günümün testleri...

ŞİMDİ, ÇALIŞMALARA DEVAM MI?
YOKSA BUGÜN YAPTIĞIM TEST NEGATİF Mİ?
YUMURTLAMAM BİTTİ Mİ?
YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNRİM:)))

Son düzenleyen: Moderatör:

Canim calismalara devam bugun yarin catlar insaallah

cnm. bugun ve yarini da degerlendir. ozellikle bugunu. cunku yumurtan catlamis yada catlamak uzere. yarin da son kez bir test daha yap canim.

Oyle canim benim benim iki kurtajim var dusunsene biri 8+5 digeri 6 haftalik o daha zor oluyor Rabbimin kuvveti herseye yeter bizede nasip etsin o cennet meyvelerinden

Oyle canim benim benim iki kurtajim var dusunsene biri 8+5 digeri 6 haftalik o daha zor oluyor Rabbimin kuvveti herseye yeter bizede nasip etsin o cennet meyvelerinden

Senın cok cok zor ne dıyeyım bılemedım ama allah beterınden saklasın ne dıyeyım amin amin amin ama umut kaybetme yok zamanı var herseyın rabbım ınsallah saglıkla versın bebıslerımızı

Son düzenleme:
cnm. bugun ve yarini da degerlendir. ozellikle bugunu. cunku yumurtan catlamis yada catlamak uzere. yarin da son kez bir test daha yap canim.

teşekkür ederim canım:) o zaman durmak yok:)
ya birde üst üste her gün ilişkiye girmek yapmak sperm sayısını azaltırmı ki?
ne kadar sağlıklı olur aklıma takıldı....
sperm kalitesi, hızı ve sayısı çok ilişkiye girince azalır mı ki?[/QUOTE]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…