Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

canım çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için:) şu hayırlı mübarek günün hatrına inş hamile olduğunun haberini de verirsin burada çok sağol....

arkadaşım. testlere göre 3 ağustostaki testin pozitif. yani daha önümüzdeki 24-36 sat içinde yumurtan çatlayacak. neden gebelik testi yapmak istediğni anlamadım. kasığındaki ağrıda yumurtlamanın olacağını gösteriyor. hala ovulasyon tetsini yapman lazım.

Kızlaaar Ben hamileyim galiba:) az önce test yaptım erken gebelik testlerinden,daha adet günüme bir kaç gün var sizce bu test pozitifmi

ne bileyim umut işte bir kaç gün ovulasyon testi çift çizgi olunca, bi umut yapsam mı dedim sadece
neyse, madem öyle denemeye devam...

evet canım öyle böyle bir ağrı değildi hemde yatamadım bile .14.gün tam adet günüm 2 damla kahverengi leke geldi ve o ağrılar çok azaldı ama hala var.inşallah hamilesindir canım:)

Arkadaşım hayırlı olsun bebek bekliyormuşun sende,böle haberlerinizi duydukça çok seviniyorum:) testim doğru söylüyormu bilemedim Allah hayırlısını nasip etsin hepimize

ne bileyim umut işte bir kaç gün ovulasyon testi çift çizgi olunca, bi umut yapsam mı dedim sadece
neyse, madem öyle denemeye devam...

cnm. daha yumurtan catlayacak. sonra sperm onu dolleyecek. sonra 5-8 gun icinde rahmine yerlesecek ve sonrada betahcg salgilamaya baslayacak vucudun. yani nerden baksan yumurtlama sonrasi 10 gun sonra ogrenebilirsin ancak.

simdi cnm. testin bugun pozitif oldugu icin bugunu sakin kacirma. mutlaka ilski olsun.

Canim hep aklimdaydin ne guzel hamile diyordum ama nasip bide şu taraftan baksan hamile kalabiliyorsun ve kimyasal gebelik yaşayanlarin diger ay hamile kalma sansi coook yuksek kac tane ornegi var arkadasim kimyasal gebelik gecirdi diger ay yine hamileydi ve saglikli sihhatli kucagina aldi darisi senin bizim ve tum istiyenlerin basina

Canımmm cok sagol ama işte allahın emri herseyde vardır bır hayır napalım haklısın bnde sukur edıyorum ınsallah dedıgın gıbı olur canım arkadasım allah hepımıze tez zamanda bu duyguyu tattırır

cnm. cok gecmis olsun. Allah tez zamanda nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…