Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

cnm. hep ayni saatte yapman faydali. prespektuste testin yapilmasi icin en uygun saatler yaziyr. biz de kizlarla konustuk. en iyi saatin 17.00 olduguna karar versik. oruc olman sorun degil cnm. istersen yine 14.00 de en son wc ye gidersin. sonra 3 saat tutarsin idrarini. onemli olan testten onceki 2-4 saat birsey icmemek ve wc ue gitmemek.

hmm tamm canım ya sorun tutmakta degıl de ben gunde 2 sefer gıderım wc ye bı sabah bıde aksam yemekden sonra ama neyse artk cok ıcerım sahurda ıns olur. cok tesekkur edıyrm.

43 cıktı....bende ılaç kullanıyorum yalnız ılac kullanırken hamıle kalmamak lazım o yuzden bosuna yapma testleri....

ooo gerçekten öyle mi? Hamile kalmamak mı lazım? Bana hiçbirşey demedi doktorum. Sadece 1-2 ay kendini serbest bırak. Sonra düşün dedi.. Bu verdiği d... ilaç yüzünden mi hamile kalmamak lazım? Bilgin var mı?

Kızlar evimde değilim test yapamadım başka,kasığımda ağrı var iki gündür sağ kasığımda daha çok,aranızda bi arkadaş vardı ovulasyon testinden anlamıştınız hamile olduğunu acaba ondada kasık ağrısı oldumu hiç takip edemedim iki gündür yazdıklarınızı

cnm. hep ayni saatte yapman faydali. prespektuste testin yapilmasi icin en uygun saatler yaziyr. biz de kizlarla konustuk. en iyi saatin 17.00 olduguna karar versik. oruc olman sorun degil cnm. istersen yine 14.00 de en son wc ye gidersin. sonra 3 saat tutarsin idrarini. onemli olan testten onceki 2-4 saat birsey icmemek ve wc ue gitmemek.

slm bende aranıza yeni katıldım bende 2 gündür yapıyorum testleri sabah 11 de yapıyorum.orucluyken zor oluyor tuvaletee gitmek.

slm bende aranıza yeni katıldım bende 2 gündür yapıyorum testleri sabah 11 de yapıyorum.orucluyken zor oluyor tuvaletee gitmek.

ilk idrarin olmasin sakin cnm.
prepektusunde sanirim saat 10-14-17--20 de yapilabilir diyrdu. kizlarda bana testin olctugu Lh hormonunun saat 14 den sonra daha cok salhilandigininonun icin saat 17 de yaparsam ii olacagini soylediler. hakli da ciktilar. direk yakaladim pozitifi. belki de suan hamileyim. saolsunlar cok yardim ettiler. bir onceki sayfafa testlerim varsi cnm.

ilk idrarin olmasin sakin cnm.
prepektusunde sanirim saat 10-14-17--20 de yapilabilir diyrdu. kizlarda bana testin olctugu Lh hormonunun saat 14 den sonra daha cok salhilandigininonun icin saat 17 de yaparsam ii olacagini soylediler. hakli da ciktilar. direk yakaladim pozitifi. belki de suan hamileyim. saolsunlar cok yardim ettiler. bir onceki sayfafa testlerim varsi cnm.

canım çok tsk ederim bugün yani 3 agustos 10.günüm test sonuclarına baktım bende 17:00 de yapayım sagol.inş hamiledirsin allah gönlüne göre versin.ilk bebeginmi olacak?

inşallah canım hakkımızda hayırlısı olsun bakalım bekleyip göreceğiz ama sol kasığımda feci bir batma hissi var ve son hafta acayip bir gaz sancısı çekiyorum bu sıcak havada üşüttüm de diyemiyorum ve bugün afedersiniz ama çok az bir sarı renk akıntım oldu:)ama psikoloji bunları da yaşatıyor olabilir dediğim gibi hakkımızda hayırlısı olur inşallah

Kızlar evimde değilim test yapamadım başka,kasığımda ağrı var iki gündür sağ kasığımda daha çok,aranızda bi arkadaş vardı ovulasyon testinden anlamıştınız hamile olduğunu acaba ondada kasık ağrısı oldumu hiç takip edemedim iki gündür yazdıklarınızı

Canım benim, Ayred idi benim gebeliğini bildiğim arkadaşımız. Onda da kasık ağrısı vardı evet :KK31:
Bak yukarıya da kopyaladım onun belirtilerini, bir de başka mesajında göğsünde de değişiklik hissettiğini yazmıştı...
Ah be güzelim, şu ovu testin yanında olaydı da yapaydın keşke, seninkini de yorumlardım böylece, ama şu an için sadece şunu söyleyebilirim, o kasık batması bebeğin kendine yer araması ve yerleşmeye çalışmasından da kaynaklanabiliyor...
Ama ovu testi sonucunu görmeden şimdiden net birşey söylemem doğru olmaz...

Canım benim, Ayred idi benim gebeliğini bildiğim arkadaşımız. Onda da kasık ağrısı vardı evet :KK31:
Bak yukarıya da kopyaladım onun belirtilerini, bir de başka mesajında göğsünde de değişiklik hissettiğini yazmıştı...
Ah be güzelim, şu ovu testin yanında olaydı da yapaydın keşke, seninkini de yorumlardım böylece, ama şu an için sadece şunu söyleyebilirim, o kasık batması bebeğin kendine yer araması ve yerleşmeye çalışmasından da kaynaklanabiliyor...
Ama ovu testi sonucunu görmeden şimdiden net birşey söylemem doğru olmaz...
phia sabırla nasıl da yazıyorsn yaaaa maşaallah sana yopik annesi olmuşsun sen yaaaa:))))

evet canım öyle böyle bir ağrı değildi hemde yatamadım bile .14.gün tam adet günüm 2 damla kahverengi leke geldi ve o ağrılar çok azaldı ama hala var.inşallah hamilesindir canım:)

phia sabırla nasıl da yazıyorsn yaaaa maşaallah sana yopik annesi olmuşsun sen yaaaa:))))

Teşekkür ederim canım yaa, bildiğim bir konu ise paylaşmaktan mutluluk duyuyorum, napiyim işte es geçemiyorum
:KK16:
Ah bir de bebeklerimin annesi olabilseemmm :KK14::KK14:

canım çok tsk ederim bugün yani 3 agustos 10.günüm test sonuclarına baktım bende 17:00 de yapayım sagol.inş hamiledirsin allah gönlüne göre versin.ilk bebeginmi olacak?

rica ederim cnm. ben iki tane kaybettim. Allah kismet ederse bunucuncu olur. ama daha bata cokkk var :KK66:

ooo gerçekten öyle mi? Hamile kalmamak mı lazım? Bana hiçbirşey demedi doktorum. Sadece 1-2 ay kendini serbest bırak. Sonra düşün dedi.. Bu verdiği d... ilaç yüzünden mi hamile kalmamak lazım? Bilgin var mı?

evet dostınex yuzunden .....çunku düşüklere sebep oluyor.....
kullanım klavuzunu okumadın mı?
orda da yazıyor.
ilacı bıraktıktan 1 ay sonra baslayın dıyor.

kızlar çalıştıgım için :126: çok yazamasamda münkün oldugunca okuyup takıp etmeye calsıorum test sureci iyi guzel yapıoruz çalışıoruzda bana en zoru sonra bekleme zamanı gelio o kadar ugrasıp sonucu negatıf gordukce artık hep yıne olmıcak dıe baslıorum kendimi strese sokmaya sızede beklemek bu kadar zor gelıomu:18:

kızlaaarr sırasıyla 10, 11 ve 12. günümün testleri 9. günde denemiştik ama testlerim gelmemişti henüz...
gittikçe koyulaşıyor çizgi bu günde denemeye devam etmem lazım demi?

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlaaarr sırasıyla 10, 11 ve 12. günümün testleri 9. günde denemiştik ama testlerim gelmemişti henüz...
gittikçe koyulaşıyor çizgi bu günde denemeye devam etmem lazım demi?

BİR DE SON İKİ GÜNDÜR SAĞ KASIĞIM AĞRIYOR...
ADET SANCISI GİBİ AMA TEK TARAFLI.
GEBELİK TESTİ YAPSAM ERKEN MİDİR Kİ ACABA?
NEGATİF ÇIKINCADA ÇOK ÜZÜLÜYORUM AMA NASIL HAKİM OLACAĞIM KENDİME BİLEMEDİM:KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
X