Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

bu testlerde 30 temmuzdaki ikinci çizgi birinciden koyu çıkmış..
o gün çok önemliydi ve boş geçirmemeniz gerekirdi..
umarım değerlendirmişsinizdir...
o çizgiyi gördüğünüz gün 24 yada 36 saat sonra yumurta çatlayacaktır..
bu sabah da bir çalışma yapabilirdiniz

o testi ben de aldım ve kullandım ilk ay acemiliğime geldi sanırım yapamadım. 2. ay hamile kaldım gerçi vesile oldu diyelim korunmayı bıraktıktan 8 ay sonra hamile kaldım. testi şu şekilde kullandım koyu çıktığında ilişki olmuyor. silikleştiği gün ilişki ve ertesi gün de ilişki ben öle hamile kaldım en azından sizin için de fikir olur.

Ben de bu ay kullanmıtım benim de acemiliğime geldi,tutturamadım.Koyu olduğu günler çalıştık,sonrası da önemliymiş halbuki.Bir de ben doktora gittim,hormonlarım gayet düzenli fakat hafif miktarda idrar yolu enfeksiyonu çıktı.Bir kullanımlık ilaç verdi doktor enfeksiyonun geçmesi için ve reglin 21. günü gel tekrar yumurta ne alemde bakalım dedi.İnternetten okuduğum kadarıyla kadındaki enfeksiyon spermin 2-3 saat canlı kalmasına neden oluyormuş.Sanırım bizde tutmamasının nedeni bu.Bilginiz varsa yazarsanız sevinirim.Alttan ultrasondan bakmıştı,bir hafta evvel,orada da bir sorun çıkmadı.Eşinin de spermlerini saydır öyle gel dedi,çünkü ben sağlıklı olsam bile belki onda sorun vardır,ona göre bakalım dedi,ne yapacağımıza.Benim doktor da hamiş ve bugün izne ayrılacak,pek bilgi vermedi sıkıntısı vardı sanırım.Yeni doktora tekrar derdimi anlatacağım.İnşallah enfeksiyon yüzünden hamiş olmamışımdır.Kocişte bir sorun çıkmasın.Bir de onla uğraşmayalım.Bilgisi olanlar yazsınnnnn lütfeeennn.

Çok güzel canım, pik yapmış testin ve beraberlik olmuş...
Çatlaman yakındır, bugün de testini uygula mutlaka silikleştiğini yani çatlayıp çatlamadığını görmek için.
Çatladığını anlayana kadar da devam teste...
Çünkü biliyorsun asıl çatladıktan sonrası da çok büyük öneme sahip beraberlik adına

Önümüzdeki 2-3 günü de çalışarak geçir canım, iş bitmiş değil

Öncelikle ne kadar zamandır deniyorsunuz ve kaç yaşınızdasınız. Eğer 1 yıl olmadıysa ve yaşınız da 33 ten büyük değilse hiç telaş yapmayın en az 1 yıl deneyin ve kafaya takmadan, stres yapmadan. Tabi gerekli kontrolleri, testleri yaptırmak gerek. Bende herhangi bir sorun çıkmamıştı tahlillerde ultrasonda falan ama kronik mantar enfeksiyonu geçiriyorum hep korkuyodum ondan olmuyo heralde die. Doktorum onunla bi ilgisi yok dedi ama çevredekiler mantar spermi öldürür akıntın varsa çocuğun olmaz gibi şeyler söleyip insanın canını sıkarlar. Kimseye kafa takmayıp dua edip içini de ferah tutarsan inş olması gereken zamanda rabbim size de nasip eder.

arkadaşlar. ovulasyon testimi yorumlar mısınız. ortalama 27 günde regl oluyrm. bugün 13. günüm. dün bence pik yapmıştı. bugün daha silik. hatta saat 14 de dayanamayıp yaptığım test 17 de yaptığımdan daha koyu. yani her zaman ki usülümde yaptığıma göre daha silik şuan. yani artık yumurtam ya çatladı yada en geç yarın sabaha çatlamış olacak.

Arkadaşlar kafayı yicem 8. Gun (adetimin 23. Günü) çizgilerim hala silikleşmedi dün pikti resmen mosmor, bugun c ile aynı koyulukta. Sanırım bende bir sorun var

Canım, ikisi aynı koyuluğa dönmüş demi? Çatlama aşamasındasın sanırım
:44:
Yarın sabah saat 10-11 gibi bir kez daha yap canım, tam çatlamış mı çatlamamış mı anlarız (ilk idrarla değil zaten biliyorsun), sonrakini de 8 saat sonra yaparsın. Çünkü günde 2 teste çıkarttığında aralarında 8 saat olması sağlıklı sonuç veriyor diye biliyorum, öyle yazıyordu sanki prospektüste

Arkadaşlar kafayı yicem 8. Gun (adetimin 23. Günü) çizgilerim hala silikleşmedi dün pikti resmen mosmor, bugun c ile aynı koyulukta. Sanırım bende bir sorun var

Adet siklusun kaç canım ve düzenli midir?
Daha önceden kesinlikle pik gördüğüne emin misin ilk 10 dk içinde ve pikten sonraki günlerde silikleşmeyi yakaladın mı?
Ona göre yorumlayacağım çünkü canım

kızlar bu ne oluyor şimdi bi söyleseniz bana ona göre tablomu düzelticem bilemedim "l"mi yazsam "h" mi

Eklentiler

• $image.jpg
    31,6 KB · Görüntüleme: 172
kızlar bu ne oluyor şimdi bi söyleseniz bana ona göre tablomu düzelticem bilemedim "l"mi yazsam "h" mi

Ah be güzelleerrr, Cut bir sen ikiii, yavrularrr şu fotolarınızı düz yüklesenize yav, bakacam diye şekilden şekilde giriyom haaaa

Bugünkü "P" pik yani.
Dünkünün ilk halini sen biliyorsun, bugünkü fotoğrafı kıyas alamayız, ilk 10 dk. fotoğraflaman lazım, dünkü eğer ikisi de aynı ise "H", eğer ikincisi daha hafif ise "L" yaz canım... Sanki dün hafifti öyle hatırlıyorum ben, eğer doğruysam "L" yazarsın

pikmiii dur dur durr nasıl yani ne zmn yumurtlıycam bugünmü yrnmı:18:

Sanırım hamilesin,burada benzer bir sürü olay okudum.Hatta en sonda aryaarel de aynı durumdaydı ona da söyledim ve şimdi gebe:)))Hadi bekliyoruz haberlerini

Bakın kızlar, bu benim taaa 1 Kasım 2012 tarihinde paylaştığım, o dönemin ovulasyon testlerim, her biri (15.gün hariç) testin uygulanışından 10 dakika içinde ayrı ayrı fotoğraflanmıştı;

Tatlım 1 yıl olmadı evleneli ama 35 yaşındayım.Yalnız geçen aydan beri deniyoruz yani 1 ay oldu,stres yapmıyorum sorun çıksın da istemiyorum.Doktor kontrolünde olması beni daha da rahatlatacak tabi ki...Bakalım artık.Denemeye devam:)

pikmiii dur dur durr nasıl yani ne zmn yumurtlıycam bugünmü yrnmı:18:

Dün beraberlik oldu demi?
Bu gece de olsun bence, yarın öğlen, yarın gece, öbür sabah, hahahahahaaa, ciddiyim bak, şaka değil

Maraton başlasın bakalım
Canım senin dün 2. çizgin 1.den biraz hafifti demi?
Bak hemen pik oluvermiş bugün demek birden yükseldi LH, folikül birden büyüdü demek ki, bu durumda çatlaman da çabuk olabilir...
Yarın sabah ilk idrar olmamak koşuluyla saat 10 gibi 11 gibi testini tekrarla canım, günde 2 ye çıkar artık sen testini. Diğerini de 8 saat sonra yap tamam? Çatlama anını daha iyi yakalarız o yüzden

Ve silikleştiğinde de 24 saat vaktin olacak o zaman da çalışma devam edecek yani, kaçarı yok inan

Kızlar ben bi yerde yanlışlıkmı yaptım şimdi bu testlere bakıyorum silikleşmiş sonra tekrar koyulaşmaya başlamış ama ben testim 18. Günde silikleştikten sonra bidaha test yapmadım yapmammı gerekiyordu.toplamda 10 gün test yaptım 9. Günden 18. Güne kadar,testlerimin fotografını tekrar koycam buraya bi bakarmısınız

yok cnm dün bişiler olmadı bgn inşallahaynen öyle dün hafifmiş çizgi şimdi baktımda bgn hem 1 de hem 6.30 da yaptım zaten ondan yanyana koymuştum calışma için bgn yrn bide cumamı diyosun anammmm sen ne diyosun öyle diyosan bacımmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…