Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Ama bugünkü 2. çizgi yani t daha koyuysa P gir sen tablona canım.
Fotoğrafta aynı görünüyor çünkü, ben o yüzden H demiştim, ama testi ilk 10 dk. sen gördün yakından, dediğin gibi...

Canım, c ile t ikisi aynı ise H gir, eğer 2. çizgi yani t çizgisi daha koyu ise ilk çizgiden o zaman da P gir tatlım.
E bugünkü senin ikisi de aynı demi, o yüzden H girmelisin canım, ilk 10 dakikalık sonuca göre belirle yalnız
:KK34:

cnm. ilk 10 dk hatta 5 dkka da da t daha mor. c pembe. yani aslinda bana pik gibi geldi diyebilirim. olmazsa yarin ki teste gore degerlendiriz. hem atesimden de belli olur.

buarada yine dunkunun fotosu da cok belli degil. dun ikisi de ayni pembelikteydi. onun icin h girdim.

cnm. ilk 10 dk hatta 5 dkka da da t daha mor. c pembe. yani aslinda bana pik gibi geldi diyebilirim. olmazsa yarin ki teste gore degerlendiriz. hem atesimden de belli olur.

buarada yine dunkunun fotosu da cok belli degil. dun ikisi de ayni pembelikteydi. onun icin h girdim.

Tamam canımcım, yarın bakarız yine :KK34:

$image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg

kızlar bir yorumda bana yapsanız :KK16:

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleme:
merhaba hanımlar bende yeni katıldım aranıza
birkaç gündür takip ediyorum sizleri özellikle aynı durumda olduğum sibelsibel38 seni benimde döngüm 30-35 gün arasında
pcos dedi ancak herşey normal dedi test ovu testi aldım aynı sibelsibel senin testlerin gibi senin bat geldimi? yani 26. günde yumurtlamışsın ya 40. günde mi gelecek adetin yani anlamadım

canım bat gelmedi daha 28.günüm bugün 40. günde gelecek sanırım bende ilk bu ay kullandım 26.gün pik yaptı 27.gün silik yani 27.gün çatladıysa 41.gün olmam gerek sanırım ama kürtajdan sonraki ay 42.günde olmuştum onun harici 30-35 dir değişecek mi bakalım haberleşelim senle mutlaka o zaman:KK55:

kızlar gecen ay gebelıgı tutturamadık bu ay da ovulasyon testı kullanacam nasp olursa sıparısımı verdım yanlız suan adetımın 2-3. cü gunumdeyım 28 günde bır adet oluyorum ben bu bu testı nezaman kullanmaya baslıcam yanı adetımın kacıncı gununde ve kac gun kullanacam ben 20 adetlı olanını sıparıs ettım ve yumurtladıgımı nasıl anlıcam bu testle? yardım edın lütfen cevaplarınızı beklıyorum

kızlar gecen ay gebelıgı tutturamadık bu ay da ovulasyon testı kullanacam nasp olursa sıparısımı verdım yanlız suan adetımın 2-3. cü gunumdeyım 28 günde bır adet oluyorum ben bu bu testı nezaman kullanmaya baslıcam yanı adetımın kacıncı gununde ve kac gun kullanacam ben 20 adetlı olanını sıparıs ettım ve yumurtladıgımı nasıl anlıcam bu testle? yardım edın lütfen cevaplarınızı beklıyorum

Canım bende bu ay ilk kez kullandım ben her ihtimale karşı adetin 9. Günü başlamıştım sende 9. 10. Gün başla istersen

sormayı unuttum testinin markasını söylersen aynı testi kullananlar vardır muhakkak

Canlarım, ovu testinin ucuza alımı ile ilgili topiği açtım bilginize :KK34:

http://www.kadinlarkulubu.com/gebel...stlerimi-cok-ucuza-aliyorum.html#post31389170

Tabi o topik sadece uygun fiyata alabilmemiz için, yoksa tüm paylaşımlar buradan tam gaz devam, yanlış anlaşılmasın
:KK55:

ya kuzumm sorma bu testler ben de stres yapti iyice. nolcak benim halim yahu. simdik benim 12. gun t biraz daha koyu demistim ya tahminen 14. gun filan olur ovulasyon dimi? yani henuz vaktim vardir cunku cokkkkkkk gerildim.

ya kuzumm sorma bu testler ben de stres yapti iyice. nolcak benim halim yahu. simdik benim 12. gun t biraz daha koyu demistim ya tahminen 14. gun filan olur ovulasyon dimi? yani henuz vaktim vardir cunku cokkkkkkk gerildim.

Canım, muhtemelen 14. hatta en geç 15. gün çatlar yumoşların :KK34:
Bu sıralar sıklaştır bence çalışmalarını, bence gün aşırı durumuna çok takılma, sonuçta sık ilişki spermlerin hareketini artırıyormuş, tabi yine de sen bilirsin canımcım :KK31:

Bu ovü testleri ve ateş takibinin böyle stresi oluyor maalesef, şimdi mi çatlarım, yarın mı, ay ne zaman acaba vs. bir sürü şey dönüyor kafada haklısın
:KK36::KK36:

Canım, muhtemelen 14. hatta en geç 15. gün çatlar yumoşların :KK34:
Bu sıralar sıklaştır bence çalışmalarını, bence gün aşırı durumuna çok takılma, sonuçta sık ilişki spermlerin hareketini artırıyormuş, tabi yine de sen bilirsin canımcım :KK31:

Bu ovü testleri ve ateş takibinin böyle stresi oluyor maalesef, şimdi mi çatlarım, yarın mı, ay ne zaman acaba vs. bir sürü şey dönüyor kafada haklısın
:KK36::KK36:

valla cnm sirf kafada donse ii. baska bolgeleri de etkiliyr :KK43: utandim bak. kitlendim kaldim ilk kez stresten. oyyyyyy.

valla cnm sirf kafada donse ii. baska bolgeleri de etkiliyr :KK43: utandim bak. kitlendim kaldim ilk kez stresten. oyyyyyy.

Arada olur öyle şeyleerrr, ön süreyi uzun tutun, birşeyciğin kalmaz :KK17:

Canım, bu arada şu smile kullanman için şu ayarları yapsana sırayla;

Kullanıcı Kontrol Paneli
Seçenekleri Düzenle
Çeşitli Seçenekler --> Gelişmiş Düzenleyici seçeneğini işaretle
Değişiklikleri Kaydet

:21::21::21::21::21:

Arada olur öyle şeyleerrr, ön süreyi uzun tutun, birşeyciğin kalmaz :KK17:

Canım, bu arada şu smile kullanman için şu ayarları yapsana sırayla;

Kullanıcı Kontrol Paneli
Seçenekleri Düzenle
Çeşitli Seçenekler --> Gelişmiş Düzenleyici seçeneğini işaretle
Değişiklikleri Kaydet

:21::21::21::21::21:

zaten onlar var ben de cnmm tel.den yazdigim icin onlari kullanmak zor geliyor...yine de tesekkur ederim.

Hm tamam canım 9. 10. gunu baslarım bende oyle dusunuyodum. ama nasıl kullanıldgından bı bılgım yok neyı nasıl anlıcam? LABOQUİCK sıparıs ettım canım.

biz de oni kullaniurz cnm. simdi kullanma talimatinda yaziyr ama ben kizlardan da ogrendigimi sana aktarayim.
saat oglen 13.00 da en son birseyler iciyorum. sonra 14.00 a kadaf wc ye gidoyrm. sonra saat 17.00 da testi yapiyrm. yani 3 saat birsey icmiyrm ve wc ye gitmiyrm.

$IMG_4549.jpg

kızlar merhaba 1 yıllık evliyim bizde artık bebek çalışmalarına başladık 2 aydır korunmuyorum ama tık yok hamilelik öncesi tüm testlerimi kontrollerimide yaptırdım herşey normal denildi yani inşallah öyledir. sitenizde ovülasyon testi yazılarını görünce gg den labquick aldım 2 gün sonra elimdeydi fiyatıda gayet uygun.normalde adet döngüm 32 gün yumurtlama günüm 16.gün olamsı gerekiyor ben 11.gün meraktan testi yaptım iki çizgi çıkınca devam ettim dün t daha koyu çıktı oysaki 13.günümdü ne yapalım bizde hemen bu günü değerlendirdik....
umarım hepimiz mutlu haberler alırız bu ay.....

Eki Görüntüle 768438

kızlar merhaba 1 yıllık evliyim bizde artık bebek çalışmalarına başladık 2 aydır korunmuyorum ama tık yok hamilelik öncesi tüm testlerimi kontrollerimide yaptırdım herşey normal denildi yani inşallah öyledir. sitenizde ovülasyon testi yazılarını görünce gg den labquick aldım 2 gün sonra elimdeydi fiyatıda gayet uygun.normalde adet döngüm 32 gün yumurtlama günüm 16.gün olamsı gerekiyor ben 11.gün meraktan testi yaptım iki çizgi çıkınca devam ettim dün t daha koyu çıktı oysaki 13.günümdü ne yapalım bizde hemen bu günü değerlendirdik....
umarım hepimiz mutlu haberler alırız bu ay.....

bende senin gibi yapmıştım canım...korundum sonra hamile kalmayı planlayınca doktora gittim falan filan...ama psikolojim bozuldu resmen aylardır denememize rağmen her ay adet gördüğüm günü anlatamam :KK43: doktorum bikaç ay sonra klomen ile çatlatma iğnesi verdi ona bile sonuç alamadım geldi yine kırmızılar.... inşallah seninki hemen olur da hevesle devam edersin yoluna canım....

canım bat gelmedi daha 28.günüm bugün 40. günde gelecek sanırım bende ilk bu ay kullandım 26.gün pik yaptı 27.gün silik yani 27.gün çatladıysa 41.gün olmam gerek sanırım ama kürtajdan sonraki ay 42.günde olmuştum onun harici 30-35 dir değişecek mi bakalım haberleşelim senle mutlaka o zaman:KK55:

tabi görüşelim ama ben 1 hafta falan yokum sen burdan yaz ben bakabildikçe bakarım görüşmek üzere ilgin için teşekkürler.

X