Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Eki Görüntüle 768855 kızlar bi bakar mısınız bu testlere göre 18. günden sonra yapmadım yapmam gerekiyormuydu

Canım, fotoğrafları aynı anda çektiğin için yorum yapmamız doğru sonuç vermez, hepsinin üzerinden kaç gün geçmiş, ilk 10 dakikalarında tek tek fotoğrafla sonrakileri olur mu?

Şimdi gelelim asıl sorunun cevabına; yanlış olan birşey yok canım, silikleşince bırakabilirsin ki senin zaten baya bi belirgin silikleşmiş, tabi sıvı alımı olmadıysa ve diğerleriyle aynı olduysa. Belki sonraki gün ekstra 1 tane daha yapabilirdin emin olmak adına ama olmasa da olur...

Benim de bu ayki testlerim ilk çizgiye göre silikleşmeye başladı, yani negatif, ama ben yine de birkaç gün daha devam edeceğim tam keskin bir silikleşme olmadığı için acaba sonradan gelişip çatlayacak başka folikül olabilir mi diye yapıyorum, sonra da BAT'tan birkaç gün önce yaparım bir daha gebelik varsa yakalayayım diye... Benim testler çok ya, yapıyorum öyle bolca yani

Bu gece kesin, yarın sabah ilk testini yap ama ilk idrar olmasın
(8 saat sonrasında ikinci testini de yaparsın), yarınki beraberlik öğleden sonra mı gece mi daha iyi olur karar veririz, sonraki gün de olacak tabi ama duruma göre ya sabah erken ya da öğleden sonra... Peşpeşe bence, sperm sayınızda azlık yoksa tabi...

saol cnm. esit degiller aslinda. hep saat beste yapiyrm. ona bakarsak birazcik t silik c den. ama tam degil. yarin hepten silik olur. zaten atesimde bi tik artmisti bugun. bugin son benim icin cnm.

buarada hep tel.den girdigim icin fotolari duzeltip koyamiyrm cnm

kızlar bu ne oluyor şimdi bi söyleseniz bana ona göre tablomu düzelticem bilemedim "l"mi yazsam "h" mi

cnm. bence pik yapmis bunlar. bu aksmi bos gecme. ben sana demistim gun asiriyla yakalarson diye. bakndenk geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:

öğle vakti falan değil sdc iftar sonrası şansım var malum ramazandayız bgn yrn cuma ooooo çok zor çokkk

yok ben gün aşırıyı bozdum da öyle denk geldi cnm yoksa bgn boş günümüzdü iyiki bozmuşum dün zaten öyle bi kavga çıktıki sahurdan snr bile ben hala ağlıyordum gün ışıdı öyle sızmışım şükür bgn iyiyiz şu bebek işi olmasa alttan alırım yokta işte napcan

Canım tek tek çekilmiş fotoğraflarıda var ama anladım dediğini bende yanlış yaptım erken bıraktım testleri sandim.benim adetimin 4,5,6 Ağustos'ta falan denk gelmesi lazım pek düzenli değil bi iki gün geçikir ya da erken olurum hep,test silikleştikten bikaç gün sonra çalışmayı bıraktık Bu ay bitti nasılsa yumurtlamada geçti dedim,adet tarihime göre önemli bi gün varmı çok şey soruyorum dimi:)

canım merhaba.kan testi yaptım bugün o kadar çok ateşim vardı ki korktum doktora gittim .45.22 çıktı :)inşallah 2 ye katlandığını da görürüm

Canım, adetine birkaç gün kalmış, ovu testinden gebeligin konusunda bir ipucu alabiliriz tıpkı Ayred'in testi gibi Saat 11 olmadan yapabilirsin ovu testini, yüklersin buraya yorumlarım canım

canım merhaba.kan testi yaptım bugün o kadar çok ateşim vardı ki korktum doktora gittim .45.22 çıktı :)inşallah 2 ye katlandığını da görürüm

Canım çok sevindim, hadi bakalım hayırlısı, 2. kan sonucun da en az 2 kat yüksek çıkar inşallah :))
Bu arada o ateş de gebelikten haberin olsun canım

Ne kötü bi durumdayım yaa hamile olduğumu öğrenmeyi öyle istiyorumki ama fazla kilom var biraz sırf bu yüzden test yapmaya korkuyorum Allah ım herşeyin hayırlısını versin

kızlar bugünde yaptım testi t silik çıktı bu geceyide değerlendirdim şimdi yumurtam çatladımı yaniiiiii ne oldu yarabbim neler oluyor rahmimde

kızlar selam mantar sorunu yaşayan varmı bugün bi kaç damla kan geldi korktum ama kaşıntı şikayetim falan kalmadı travazol kullanıyorum

sürekli su içtiğim için bi tek sabahları yapabiliyorum testleri:) korkuyorum valla test yapmaya,yapar yapmaz koycam buraya inşallah fotoğrafını

Ne kötü bi durumdayım yaa hamile olduğumu öğrenmeyi öyle istiyorumki ama fazla kilom var biraz sırf bu yüzden test yapmaya korkuyorum Allah ım herşeyin hayırlısını versin

Canım, ovu testlerini sabah ilk idrarınla yapmıyorsundur ama demi? Yarın ilk idrarını çıktıktan sonra sıvı alımını azaltıp öyle yap da ekle ovü testini olar mı canımcım? Korksan da en nihayetinde öğreneceksin ama öyle değil mi? E o zaman??
Anın tadını yaşa canım, keyfini çıkar bu heyecanlarının
Hakkında hayırlısı ne ise o olsun canım

kızlar bugünde yaptım testi t silik çıktı bu geceyide değerlendirdim şimdi yumurtam çatladımı yaniiiiii ne oldu yarabbim neler oluyor rahmimde

Canım, ikinci çizginin silik çıkması bugün çatlamış olduğun anlamına geliyor...
Yarın da çalışırsan son çalışman olabilir diyebilirim, belki ertesi günü de katabilirsin çalışmana nolur nolmaz, ama testini yarın sabah tekrarla yine de oldu mu canım, ama ilk idrarla değil...

kızlar selam mantar sorunu yaşayan varmı bugün bi kaç damla kan geldi korktum ama kaşıntı şikayetim falan kalmadı travazol kullanıyorum

Canım mantar rahatsızlığı yaşamadım hiç, o yüzden bilemeyeceğim.
Ama kan gelir mi ki mantarda?
:44:

Ay, yoksa o yerleşme kanaması falan mı kiii?
Pikten sonraki silikleşme üzerinden kaç gün geçtiiii????

4gün geçti canım yerleşme değildir ama ben sana bişi daha sorayım pikten sonra silikleşiyor ya öyle mi devam ediyor test yoksa artma azalma olabiliyormu ovi testinde

4gün geçti canım yerleşme değildir ama ben sana bişi daha sorayım pikten sonra silikleşiyor ya öyle mi devam ediyor test yoksa artma azalma olabiliyormu ovi testinde

Normalde silikeşme devam eder canım, yalnız çatlayan foliküller dışında ondan az daha küçük mm'de folikül varsa, hafif hafif koyuluk olabilir pik yaparsa belki bir ihtimal, çatlayabilir de o sonraki folikül yani ben öyle düşünüyorum...
Ama adetin yakınlaştığında bir pik yakalanırsa o gebelik anlamı taşıyor...

anladım canım pik falan yok da silik öizgiden sonra tekrar koyulaştı bende tekrar mı yumurta geliyo dedimmmaman bi daha yapmıcam bu ovi testlerinden benim ovicanlar çıldırmış gibisen anlattında sayende öğrendim biraz ilk başlarda kafayı yicektimmm

canım pik gördüğüme eminim hatta pikin piki resmen c den önce çıktı ve çok daha koyuydu. ama ondan sonra hala silikleşmedi şu an c ile aynı renkte hala.

Sanırım hamilesin,burada benzer bir sürü olay okudum.Hatta en sonda aryaarel de aynı durumdaydı ona da söyledim ve şimdi gebe:)))Hadi bekliyoruz haberlerini
canım hamile olmam çünkü testim hiç silikleşmedi yumurtalarım çatlayamadı yani daha. 8 gundur kuyu. pikte oldu ama gene silikleşmedi.
hala çatlamadı olamadı kesin bir sorun var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…