Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

canım içi dün kan tahlili cok dusuk cıktı 20 lerden 14lere düşmüş başkada açıklaması yok yarın doktor randevum var sabah ama bildiğin gibi değil nasıl üzüldüm şirkette başladım ağlamaya zaten tutamadım kendimi hani tamam etkilenirdim tahmin ettim ama beni resmen mahvetti bu nasıl zor birsyemıs ben ılk kez yaşadım allahım daha fazla uzun sure yasayanlara sabır versin yemin ederim ilk aklıma gelen onlardı cok sagol buraya bakamıyorum bile üzüntüden o derece suanda

cansınız valla eksik olmayın resmen koyverdim kendimi eşim cok üzüldü yani bide nasıl hazırladık kendimizi planlarımızı eşim araba tek kapı diye 4 kapı araba bakmaya başladı hersey ona göre cevırdik birden ben üzülmeyeyimde kim üzülsün
ilk test 19,48 ikinci 14,3 birde yanına yıldız koymuşlar bişsey de anlamadım üzüntüden daha 2.kez şimdi sen sorunca baktım yarın doktora gideceğim başka bir aksilik olmasın diye ama sanırım kaybettim bebeğimi allahım yardımcımız olsun hepimizin

Son düzenleyen: Moderatör:

anladım canım bugün akşam deneyip haber edicem mutlaka

benimde 22. gün canım hala silikleşmedi çizgilerim dün pik durumundaydı bakalım dua ediyorum işallah bugun silinir artık ya...

canım ben teste başlayalı ilk kez silik gördüm oda 27.günde hiç bu tarihlerde yumurtlayacağım aklıma gelmezdi şaşkınımm sende mutlaka takip et bırakma

canım çok üzüldüm keşke böyle olmasaydı bende kürtaj geçirdim nasıl bi duygudur biliyorum ama dünyanında sonu değil arkadaşın dediği gibi bende diyodum yok bi daha istemiyorum die ama korunma süreci ne zaman bitecek die acele etmeye başladım sonra çünkü bu bambaşka bişey umarım bi dahaki sefere yavrunu kuşağına alırsın yıpratma kendini herşey Allah tan

merhaba hanımlar bende yeni katıldım aranıza
birkaç gündür takip ediyorum sizleri özellikle aynı durumda olduğum sibelsibel38 seni benimde döngüm 30-35 gün arasında
pcos dedi ancak herşey normal dedi test ovu testi aldım aynı sibelsibel senin testlerin gibi senin bat geldimi? yani 26. günde yumurtlamışsın ya 40. günde mi gelecek adetin yani anlamadım

bir sıkıntı olmazsa inşallah tabiki herşeyi buradan paylaşacağım çünkü bende buradan çok ley öğrendim.Allah razı olsun kızlar

çok çok sevindim canım allah yardımcın olsun. Rabbim sorunsuz kucağına almayı nasip etsin inşallahh....

amin canım inşallah az önce bir gebelik testi daha yaptım sanki dünkünden bir tık koyu gibi ama ben biraz daha koyulaşır diye bekliyordum.hakkımda hayırlısı sağlıklı bir şekilde gelişir inşallah

arkadaşlar cevabınıza ihtiyacım var..benim cuma günü ovu silik çıktı cumartesi günü biraz daha koyu pazar günü bildiğin çift kırmızıydı pazartesi yine yaptım yani dün yaptım yine koyuydu biz ilk üç günü değerlendirdik ama dün okadar yorgundumki hemen uyumuşum sizce günümü kaçırmış olabilirmiyim niye 2 gün üst üste koyu çift çizgi çıktı

Canım, aslında sen bugün ve ikinci test için de perşembe kan testine gitsen iyi olur...
Çünkü öğrenir öğrenmez kan testi yaptırmak ve 2 gün sonrasında tekrar kan testi yaptırarak Beta HCG değerinin katlanmasına göre gebeliğin sağlıklı ilerleyip ilerlemediğini, Allah korusun bazı durumlarda da önlemler alabilmek için çok büyük önem taşımakta...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…