Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

canım sağol ya evet pko var ama doktor hormonlarımın normal olduğunu ve bu testlerden faydalanabileceğimi söyledi sende yumurtlama var çatlamada oluyo dedi (bi kez gebelik geçirdimde takip yapmıştı o yüzden biliyo )o yüzden almıştım almaz olsaydım kafa karıştırmaktan başka bişey değil

Canım doktor yumutlama takibini nasıl yapıyor? Normal ultrasonlamı?

kızlar ateş ölçme başladığında kimsecikler yazmadı burdan yorumu olan varmı :)
ateş ölçmeyi yapıyorum. 26 sında beklemıyorum inşallah olmam regl :))))) bu hafta ateşim bir garip yüksek sanki
14.07 - 37
15.07 - 36
16.07 - 36.7
17.07 - 36.1
18.07 - 36.1
19.07 - 36.7
20.07 - 36.8
21.07 - 36.8
22.07 - 36.8
23.07 - 36.9
bu durum nedir nedir :))))) ovulasyon testi yapmıstım bu ay ona gore çalışmıştık sizce birseyler varmıdır doktor kontrolüne gittiğimde bi sıkıntı yok çatlamış yumurtan da dedi ama bu hafta bi belirtimde yok acıkcası sadece gecen hafta cokca bel agrısı solda kasık agrısı vardı

Kızlara bugün beklenen adet günüm ve sabahları oluyorum.Heyecanlı bir bekleyişim var,her an olabilirim.Dün gece rüyamda hamilelik testimin pozitif olduğunu gördüm,bu gidişle sadece rüyada göreceğim herhalde...Kalktım test yaptım 2.çizgiden eser yok...Regl olmazsam eğer bir hastalığım var diye endişeleneceğim sanırım...

canım içini ferah tut varmı kasık ağrısı falan bn güvenmiyorum gebelik testlerini açıkcası bebek 4.haftalık oluyor öyle gosterıyor anca adeti 1 hafta gecmesı lazımda vs vs cok sıkıntı yapma dur bakalım olmazsın inşallah.belki malum oldu bak ruyanda da gormussun ağrın falan varmı ?

canım içini ferah tut varmı kasık ağrısı falan bn güvenmiyorum gebelik testlerini açıkcası bebek 4.haftalık oluyor öyle gosterıyor anca adeti 1 hafta gecmesı lazımda vs vs cok sıkıntı yapma dur bakalım olmazsın inşallah.belki malum oldu bak ruyanda da gormussun ağrın falan varmı ?

Hiç ağrım sızım yok,kasık ağrım da belli belirsizleşti.Göbişim şişti dün; bugün indi.Arkadaşım da bu ay hamile kaldı beni bu gece rüyasında görmüş,ikimiz de yeni elbise alıyormuşuz:)

Hiç ağrım sızım yok,kasık ağrım da belli belirsizleşti.Göbişim şişti dün; bugün indi.Arkadaşım da bu ay hamile kaldı beni bu gece rüyasında görmüş,ikimiz de yeni elbise alıyormuşuz:)

amanın inşallahhhh canım tutar rüyası nasılda halay çekeriz burada :) ilk hediyesi benden olur :))))
allah hepimizin gönlüne göre verir inşallah ateş ölçüyormuydun sen ordan anlardın aslında süper olurdu

amanın inşallahhhh canım tutar rüyası nasılda halay çekeriz burada :) ilk hediyesi benden olur :))))
allah hepimizin gönlüne göre verir inşallah ateş ölçüyormuydun sen ordan anlardın aslında süper olurdu

Ateş ölçme işine hiç girmedim,anlamam diye.sadece şunu diyebilirim ki en az 10 gündür ateş basıyor beni bir türlü soğumuyor vücudum ve ben yaz sıcağında bile çok sıcak suyla duş alırdım,şimdi pişiyorum.Yumurtlamadan beri böyle yani...İnşallah cnm.Bekliyorum ben de ,inşallah benden iyi haber sonra senden sonra da bekleyen herkesin iyi haberlerini alırız da buraya da uğurlu gelirim:)

Ateş ölçme işine hiç girmedim,anlamam diye.sadece şunu diyebilirim ki en az 10 gündür ateş basıyor beni bir türlü soğumuyor vücudum ve ben yaz sıcağında bile çok sıcak suyla duş alırdım,şimdi pişiyorum.Yumurtlamadan beri böyle yani...İnşallah cnm.Bekliyorum ben de ,inşallah benden iyi haber sonra senden sonra da bekleyen herkesin iyi haberlerini alırız da buraya da uğurlu gelirim:)

amin canımm haber et bizi :)

İnşallah canım güzel haberlerini bekliyoruz :KK49:

Kızlar benim ovulasyon teslerimde bu gün geldi ilk defa yapacağım yardımcı olursanız sevinirim testlerdeki prospektüste adet aralarındaki uzunluğa göre gün çıkarmış bu günlerde başlayın diyor sizler kaçıncı günü başlıyorsunuz:26::26:

Kızlar benim ovulasyon teslerimde bu gün geldi ilk defa yapacağım yardımcı olursanız sevinirim testlerdeki prospektüste adet aralarındaki uzunluğa göre gün çıkarmış bu günlerde başlayın diyor sizler kaçıncı günü başlıyorsunuz:26::26:

Valla ben adet bitiminden 2 gün sonra başlıyorum. Erken başlıyor olabilirim tabi ama adetlerim düzensiz olduğu için böyle yapıyorum:KK6:

Benim adet düzenim 28-29 gün ve düz<enli olduğu için adet başlangıcından 14.günde çift çizgiyi gördüm.Senin kaç günse son adet tarihinden geriye 15 gün say,yumurtlama günün odur.İstersen internetten Adwanced women calendar indir.O direkt hesaplıyor.Yumurtlama takvimi,aynı zamanda cinsel ilşki takibi vs her şeyi not edebiliyorsun.Ben kullanıyorum unutma sorunu olmuyor.Ben adetin 7.gününden yapmaya başladım,elimde test çok olduğu için her gün 1 tane yaptım arttı bile.Yumurtlama gününe kadar silik çıktı.14.gün net 2.çizgiyi gördüm.

Benim adet düzenim 28-29 gün ve düz<enli olduğu için adet başlangıcından 14.günde çift çizgiyi gördüm.Senin kaç günse son adet tarihinden geriye 15 gün say,yumurtlama günün odur.İstersen internetten Adwanced women calendar indir.O direkt hesaplıyor.Yumurtlama takvimi,aynı zamanda cinsel ilşki takibi vs her şeyi not edebiliyorsun.Ben kullanıyorum unutma sorunu olmuyor.Ben adetin 7.gününden yapmaya başladım,elimde test çok olduğu için her gün 1 tane yaptım arttı bile.Yumurtlama gününe kadar silik çıktı.14.gün net 2.çizgiyi gördüm.

Benimde 28 günde bir oluyordu son üç aydır 27,26 değişiyor bende 8 ,9 gibi başlayayım

Bence de 8'inde başla cnm.Çizgileri daha iyi anlamlandırırsın.13 ünde 14 ünde net çizgiyi görürsün o zaman.Hadi bakalım.Yapınca yaz bize sonuçları..

Teşekkürler canım bu formdaki paylaşımları takip ediyorum çok güzel bilgilendiriyor yaptığımda yazarım:13:

Merhaba Kızlar,

Bende ovulasyon testi almayı düşünüyorum.
Tavsiye edebileceğiniz bir marka var mı? İlk defa kullanıcam ve son derece tecrübesizim.
Ayrıca bnm regl tarihlerim 17 Nisan - 11 Mayıs - 8 Haziran - 16 Temmuz du.
Ne zaman uygulamaya başlamalıyım?

[sıze=3]kızlar benim ovulasyon teslerimde bu gün geldi ilk defa yapacağım yardımcı olursanız sevinirim testlerdeki prospektüste adet aralarındaki uzunluğa göre gün çıkarmış bu günlerde başlayın diyor sizler kaçıncı günü başlıyorsunuz:26::26:[/sıze]

ben 9. Günü başladım teste. Bugun 15. Gun ama hala hayalet çizgi var belli belirsiz. Koyulaşmıcak galiba bu.

Merhaba Kızlar,

Tavsiye edebileceğiniz bir marka var mı? İlk defa kullanıcam ve son derece tecrübesizim.

gitti gidiyordaan labaquik almıştım ben.

Merhaba Kızlar,

canım bende ilk defa aldım ama kullanmaya yeni başlayacağım gitti gidiyordan 20 ovulasyon 6 gebelik testi 19.90 tl laboQuıck marka başlama süreside son üç 3 aydaki adetlerinin uzunluk ortalamasına göre başla

Son düzenleme:
X