Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

slm kızlar;

bende ilkkez ovulasyon testi yaptım ve fikrinizi almak istiyorum reglim düzensizdir 30-35 günde bir olurum bugün 15. günüm bilgi verirseniz çok mutlu olucamEki Görüntüle 758230 umarım resmi ekleyebilmişimdir beceremedim galiba

kızlar slmmm,

bu resim benim 17. günümde yaptım bugün 19. günüm ve hep böle çıkıyo 16. günümdede böyleydi ne koyulaştı ne silikleşti en son 33 günde regli olmuştum normalde 30-35 arası değişiyo testi ilk defa bu ay kullandım ama anlayamıyorum hergün 18:30 da yapıyorum ramazan nedeniyle su tüketemiyorum zaten 4 saate yakında idrar tutuyorum bana fikir verin lütfen yumurtlamıyo olbilir miyim

kizlar merhaba
Bende bu ay basladim ovulasyon testlerine.
2 tane gebelik yasadim,biri bos gebelikti,digeri erken dusuk oldu.
Dusukten sonra adetim 28 gunde bir ouyoken 35 gunde olmaya basladim.
1 agustosta falan adet olmam lazim ins olmam.
Rabbim bu mubarek gunde kimsenin kucagni bos birakmasin.

kizlar merhaba
Bende bu ay basladim ovulasyon testlerine.
2 tane gebelik yasadim,biri bos gebelikti,digeri erken dusuk oldu.
Dusukten sonra adetim 28 gunde bir ouyoken 35 gunde olmaya basladim.
1 agustosta falan adet olmam lazim ins olmam.
Rabbim bu mubarek gunde kimsenin kucagni bos birakmasin.

rabbim inşallah bu kez bebeğini kucağına almayı nasip etsin bir daha dert vermesin bende martta boş gebelikten dolayı kürtaj oldum düzenim bozuktu zaten iyice bozuldu 42-38-33 günde oldum son 3 reglimi bende test alim dedim ama beceremedim sanırım umarım sen hemen sonuç alırsın

Kızlar yarın benim regl günüm.Dün arkadaşımın zoruyla evde olan gebelik testinden yaptım ama negatif çıktı.Kasıklarımdaki ağrılar devam ediyor ve hafif hafif akıntım var.Bir de her ay adet öncesi mutlaka 1 sivilcem çıkardı ve ben anlardım olacağımı,bu ay hiç ses soluk yok.Ayın 8 inde çift çizgi gördüm,akşamı da çalışmıştım.Sabırsızlanıyorum,hiç umudum yok ama yarın sabah olmazsam biraz umutlanmaya başlayacağım.Hamiş miyim acaba?

Canım pozitifi gördükten sonra silik çizgiyi görene kadar gün aşıra veya hergün ilişki olması lazım.
Sen daha önce gebe kalmışsın bendede kan p. var.
Hiçç kafanı yorma derim eşinin spermi kaliteliyse 3 gün içinde illaki Allahın izniyle gider yumurtanı bulurrr :KK16::KK16::KK16:
Tekrar gebe kalırsın inş ve sağlıkjla kucağına lırsın kardeşim :KK16:

Canım pozitif görünüyor çatlaması 2 günü alsa bile inş sperm yumurtana ulaşırrr :KK16:

Canım relaxs ol bence siliği görene kadar gün aşıra veya tek ilişkiyle bile gebe kalırsınnnn :KK16:

Canım 17.gün yumurtan oluşmuş 18.de net pozitif ve çatlamaya müsait görünüyor son yaptığındada çatlamış görünüyor.
İnşaallah bu ay gelir meleğin :emir_bebek:

Solgunlaştığı vakit çatlamanın olduğunu gösterir.
Sen solgunlaşmadan bi önceki gün ilişki olduysan inşaallah tutunur bebebğin...
Oda eşinin sperm kalitesine bağlı canım.

Hormonların adet döngün düzene girince sorun olmaz.
Düzenli adet olmuşsun zaten.
Bendede 3gün pozitif çııkmıştı oabiliyor LH artışı 3 gün sabit oluyor sonra çatlıyor sen ilişkiye devam et ne zaman çatlayacağını bilemezsin.
Ama ben kafama taktığım dönmemlerde gebe kalamadım. maalesef :KK50:

İnşaallah şifa olur yediklerin Rabbim meleğini göndersin en kısa zamanda :KK16::KK16::KK16:

Cok sagol kardesim ama biz degerlendiremedik Rabbim ol derse olur ama nedense ki biraz hakli ramazan oruc teravih fln derken hali kalmiyor bizimde o gunler el salladi gitti nasip bat 31 temmuz

Kızlar yarın benim regl günüm.Dün arkadaşımın zoruyla evde olan gebelik testinden yaptım ama negatif çıktı.Kasıklarımdaki ağrılar devam ediyor ve hafif hafif akıntım var.Bir de her ay adet öncesi mutlaka 1 sivilcem çıkardı ve ben anlardım olacağımı,bu ay hiç ses soluk yok.Ayın 8 inde çift çizgi gördüm,akşamı da çalışmıştım.Sabırsızlanıyorum,hiç umudum yok ama yarın sabah olmazsam biraz umutlanmaya başlayacağım.Hamiş miyim acaba?

İnsaallah canim Rabbim gonlune gore versin bekle bakalim olmazsa yarin kan testi yaparsin ay insaallah Rabbim hayirlisiyla sanada bizede nasip etsin haberdar et bizi

kızlar bende kontrol için gittim bu hafta hamilelik durumum belli olacak .Alttan muayene sırasında doktor bana ultrasonda yumurtan çatlamış dedi yuvarlak siyah bisey gosterdi :)))) bir sıkıntı yok sağlıklı gorunuyorsun dedı birde simir testi yaptı ne olur ne olmaz diye feci heycan bastı beni inşallah hersey yolundadır da bu ay ogrenırım hamile oldugumu Allah hepimize sabır versin yardım etsin

canım gebelik testi malum bildiğin gibi hemen sonuç vermiyor bence bugün yada yarın tekrar dene inşallah hamilesindir bizleri haberdar et umudun olsun olumlu ol stres negatiflik iyi olmuyor bu donemde birde çikolata ye :)

kızlar slmmm,

bu resim benim 17. günümde yaptım bugün 19. günüm ve hep böle çıkıyo 16. günümdede böyleydi ne koyulaştı ne silikleşti en son 33 günde regli olmuştum normalde 30-35 arası değişiyo testi ilk defa bu ay kullandım ama anlayamıyorum hergün 18:30 da yapıyorum ramazan nedeniyle su tüketemiyorum zaten 4 saate yakında idrar tutuyorum bana fikir verin lütfen yumurtlamıyo olbilir miyim

Canim benim testleri bi onceki sayfalarda gorebilirsin ilk cok koyu sonraki iki gun biraz daha acik 4.gun yine siliklesti hep ayni cikmasi garip bat ne zaman

kızlar bende kontrol için gittim bu hafta hamilelik durumum belli olacak .Alttan muayene sırasında doktor bana ultrasonda yumurtan çatlamış dedi yuvarlak siyah bisey gosterdi :)))) bir sıkıntı yok sağlıklı gorunuyorsun dedı birde simir testi yaptı ne olur ne olmaz diye feci heycan bastı beni inşallah hersey yolundadır da bu ay ogrenırım hamile oldugumu Allah hepimize sabır versin yardım etsin

İnsaallah canim bat ne zamandi hayirli haberler alirsin bizede verirsin insaallah

İnsaallah canim bat ne zamandi hayirli haberler alirsin bizede verirsin insaallah

canım 26 yada 27si gibi ama nasıl sabredicem bilmiyorum içimden bir seste ovulasyon testi yap diyor okuduğum kadarı ile çift çizgi cıkınca onda da erken gebelik testi gibi oluyormuş ama kendimi de umıtlendırmek istemiyorum kafam karısık gebelik testi yapsam cıkmaz daha erken buyuk ıhtımal ama içim kıpır kıpır Allahım bu içimdeki heyecanı üzüntüyle son buldurmasın hayırlısı ile nasip etsin inşallah hepimize :)

kızlar birde ateş ölçüyorum ben ateş adetten ne kadar önce düşmeye başlıyor benimki hep 36.8 lerde 37 lerde seyrediyor ???

kızlar birde ateş ölçüyorum ben ateş adetten ne kadar önce düşmeye başlıyor benimki hep 36.8 lerde 37 lerde seyrediyor ???

Canim atesi bilmiyorum ama ben sanirim dayanamam ovu testi yapardim benim bat 31 calismalarimiz pek umit vermesede Allah tan uit kesilmez diyip heyecanlaniyorum iki tane kaybedince bunda cok heyecanlandim

Canim atesi bilmiyorum ama ben sanirim dayanamam ovu testi yapardim benim bat 31 calismalarimiz pek umit vermesede Allah tan uit kesilmez diyip heyecanlaniyorum iki tane kaybedince bunda cok heyecanlandim

canım cok üzüldüm inşallah bu sefer olur hamiş haberini burda verirsin olumlu ol lütfen cidden inanırsan olumlu olursan Allahımda en güzel zamanda veriyor bebişlerimizi
inşallah olmazsın 31 temmuzda regl . öyle düşünme herkes ovulasyon testi ile mi hamile kalıyor allah aşkına o yüzden zamanı hiç bilemeyiz. sen çalışmalarını diğer ay da olsa hatta şimdide olsa sıkı tut olur bebişin inşallah
ateş de ölçüyorum ama sanırım anca cuma falan yapıcam gebelik testini çok çok üzülmeyeyim sonra olmamışsa

canım cok üzüldüm inşallah bu sefer olur hamiş haberini burda verirsin olumlu ol lütfen cidden inanırsan olumlu olursan Allahımda en güzel zamanda veriyor bebişlerimizi
inşallah olmazsın 31 temmuzda regl . öyle düşünme herkes ovulasyon testi ile mi hamile kalıyor allah aşkına o yüzden zamanı hiç bilemeyiz. sen çalışmalarını diğer ay da olsa hatta şimdide olsa sıkı tut olur bebişin inşallah
ateş de ölçüyorum ama sanırım anca cuma falan yapıcam gebelik testini çok çok üzülmeyeyim sonra olmamışsa

Sagol canim dualarina amin diyorum insaallah Rabbim yuzumuzu guldurur hepimizin yasda az degil daha ilk bebek olucak insaallah

kızlar bu meshur gg de satılan ovulasyon testini bir eczaneden bulmamız mümkün değilmi son kullanım tarihine bakma açısından vs?

cnm. ben ates olcme topigindwyim biraz da orda eskiyim.
gun icinde olctugun ates degerini dikkate alma. cunku yumurtlama sonrasi herkesin yukaek syereder gun icinde. sabah 6-8 arasinda sabit bir saatte dil altindan olculur. en az 3 saat kesintisiz uyuman lazim olcum oncesi. bi de yataktan kalkmadan olculur.
herkes de adet oncesi farkli zamanlarda dusus olur. ornefin benim 2 gun once dusmeye basliyr. kiminde ayni gun dusuyor.

cnm. ben ates olcme topigindwyim biraz da orda eskiyim.
gun icinde olctugun ates degerini dikkate alma. cunku yumurtlama sonrasi herkesin yukaek syereder gun icinde. sabah 6-8 arasinda sabit bir saatte dil altindan olculur. en az 3 saat kesintisiz uyuman lazim olcum oncesi. bi de yataktan kalkmadan olculur.
herkes de adet oncesi farkli zamanlarda dusus olur. ornefin benim 2 gun once dusmeye basliyr. kiminde ayni gun dusuyor.

canım cok sagol ben her sabah saat 7 30 da olcuyorum ama daha önceleri hep koltuk altından olcerdım yenı yenı dil altından ölçmeye başladım :)))))) bu sefer dil altında sabah 36,8 çıktı ki ben normalde bile böyle ateşli olmam 35,4 ve 3 seyreder adet süresinde 36,1 maksimumdur o yüzden şüphelendim birazda neden bu kadar yüksek diye.cuma günü adetim bu haftayı ii seyretmem gerekli ozaman

Tabi haberdar ederim hatta kocişe bile söylemeden buraya yazacağım:)Tatlım ben hislerime güvenirim bence sen hamilesin.İnşallah yine yanılmam.Sen de kaybolma bak ,iyi haberi alınca hemen düş buraya olur mu?

X