Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

canım bende ilk defa aldım ama kullanmaya yeni başlayacağım gitti gidiyordan 20 ovulasyon 6 gebelik testi 19.90 tl laboQuıck marka başlama süreside son üç 3 aydaki adetlerinin uzunluk ortalamasına göre başla

Bende şimdi aynısını sipariş verdim tatlım. Dr bana dediki son adet tarihinden itibaren 12.-16. gün arası yumurtlama günlerindendir. Olmazsa bi dr dediğin gibi yaparım. Baktım olmuyo, bir de ortalamalarını alıp ona göre denerim. İnşallah doğru zamanı bulabiliriz

Bende şimdi aynısını sipariş verdim tatlım. Dr bana dediki son adet tarihinden itibaren 12.-16. gün arası yumurtlama günlerindendir. Olmazsa bi dr dediğin gibi yaparım. Baktım olmuyo, bir de ortalamalarını alıp ona göre denerim. İnşallah doğru zamanı bulabiliriz

cnm. magdem 20 tan test bi de 12-16 arasi ymurtluyrsun. o zaman adetin 9. gunu basla en gec derim. ben de bu ay deneyecegim. 27-29 gunde adet oluurm. adetimin bugun 5. gunu. bitti yani bugun. yarin baslqyacagim. nasil olsa 20 test var.

Hamilelik için uğraşan arkadaşların yaptığı yöntem şöyle adet bitiminden sonra gün aşırı eşinle beraberlik ovulasyon testinde koyu çizgiyi gördüğünde her gün beraberlik:KK17: sonra yine gün aşırı birde böyle deneyelim

cnm. magdem 20 tan test bi de 12-16 arasi ymurtluyrsun. o zaman adetin 9. gunu basla en gec derim. ben de bu ay deneyecegim. 27-29 gunde adet oluurm. adetimin bugun 5. gunu. bitti yani bugun. yarin baslqyacagim. nasil olsa 20 test var.

Bol bol yeter o zaman dimi. Adetim 9. günü yarın ama yarın elime ulaşmaz. Ertesi gün başlarım. Bu gebelik testi gibi kontrol ediliyor diğil mi?

Dun olmadıysa mutlaka bugun calıs :) sonucta spermler vucutta uzun sure canlı kalıyor hem yrn testide yapar garantı etmıs olursun ne demek hepımıze nasip etsın allahım bu mubarek gunlerde

cnm bence daha yumurtlama olmamış.yumurlama olacağı gün t çizgisi c cizgisinden daha önce bellli oluyor ve neredeyse c çizgisinden daha kalın oluyor yinede işini sansa bırakma :)

$1068835_10200374846318274_358458955_n.jpg

merhabalar
kızlar bugünde yardımcı olursanız çok sevinirim dünden daha koyu çizgi yumurtlama oldumu olucakmı acaba

Bende onu buldum. Bi de bazı farklı markalar var. Bunu ilk regl günümün üstüne 12 gün ekleyip başalasam olur mu yoksa bat ıma göre mi yapmam lazım?

Ben de Laboquick aldım,hesaplı hem...Sen bence adetin bittiği gün başla.İlk kez kullanacaksan tam gününü tespit edersin.Hem senin adet süren 25-26 gün belki daha da kısa yani bence bitince adetin hemen vakit geçirme.

ben 9. Günü başladım teste. Bugun 15. Gun ama hala hayalet çizgi var belli belirsiz. Koyulaşmıcak galiba bu.

Yaz aylarında genelde senede 1 kez adet 10 gün kadar gecikir.Mesela benim geçen ay 12 gün gecikti.O zaman yumurta takibi yapsaydım taa 25 ine kadar yumurtlamam olmayacaktı.Adetim de düzenlidir,27-28 günde bir olurum..Düşünsene o zaman benim psikolojik durumumu.Hayal kırıklığına uğrama bu yüzden.Devam et.Elbet yakalarsın vazgeçme.

Ben de Laboquick aldım,hesaplı hem...Sen bence adetin bittiği gün başla.İlk kez kullanacaksan tam gününü tespit edersin.Hem senin adet süren 25-26 gün belki daha da kısa yani bence bitince adetin hemen vakit geçirme.

Ama zaten bittim ben... Sadece adet sonrası akıntım var biraz. :/

Eki Görüntüle 762988

merhabalar
kızlar bugünde yardımcı olursanız çok sevinirim dünden daha koyu çizgi yumurtlama oldumu olucakmı acaba

canım bugün cok net cıkmıs bugunde mutlaka calıs :)) çift çizgi ilişki zamanını gosterir yarın gibi çatlar herhalde bir sıkıntı yoksa ama yarında çift çizgi cıkarsa ozaman sanırım yumurtlama dönemin uzun olabilir onun hakkında daha detaylı bilenler vardır canım :)

Yaz aylarında genelde senede 1 kez adet 10 gün kadar gecikir.Mesela benim geçen ay 12 gün gecikti.O zaman yumurta takibi yapsaydım taa 25 ine kadar yumurtlamam olmayacaktı.Adetim de düzenlidir,27-28 günde bir olurum..Düşünsene o zaman benim psikolojik durumumu.Hayal kırıklığına uğrama bu yüzden.Devam et.Elbet yakalarsın vazgeçme.

işallah canım işallahh. çok sabırsızlanıyorum. rabbim hepimizin kalbine göre versin

canım bugün cok net cıkmıs bugunde mutlaka calıs :)) çift çizgi ilişki zamanını gosterir yarın gibi çatlar herhalde bir sıkıntı yoksa ama yarında çift çizgi cıkarsa ozaman sanırım yumurtlama dönemin uzun olabilir onun hakkında daha detaylı bilenler vardır canım :)

evt canım bugün çok net :) birkaç gün daha test yaparım anlarım o zaman yumurtlama döneminin ne kadar sürdüğünü herhalde
çok teşekkürler

Slm bence yavastan silikleşmeye baslamis 20. Gun 19. Gune nazaran daha silik bazilarinin tam koyulasmadan bile oluyor.Onemli olan bugunleri degerlendirmen biz onceki iki gebeligimde hergun birlikte olmustuk tabii eger esinde bir sıkıntı yoksa tavsiye ederim senin 18 ve 19. Gun olmus olabilir cok arastirdim bazilari ikisi yakin olup t ve c sonra siliklesmeye basladi diyor herkeste ayni olmuyor icini rahat tut ve degerlendirmeye bak ben koyuyu gordugum halde degerlendiremedik nasip isi bunlar Rabbim insaallah hepimize hayirlisiyla nasip eder

amin canım inşallah sağolasın

evet canım önce hormonlara bakmıştı normal olunca belli günlerde kontrole çağırdı o zaman 17. günde çatladığını sölemişti rahimde sıvı kalıyomuş çatladığıda öle anlaşılıyomuş

Hmmm bende bayramdan sonra doktor eşliğinde yumurtalık takibi yaptırayım diyorum. Ovülasyon testleriylede buluyorum yumurtlama zamanımı ama bu çatladığı zamanamı denk getiremiyoruz ne döllenme olmuyor:KK50:

Akşam oldu hala adet olmadım.Bu sağ kasığımdaki minik bebişimin oluşumu değilse ben de hiçbir şey bilmiyorum:)Yani sabah yaptığım test negatifti ama Allah bana rüyada pozitifi gösterdi.Teste mi inanacağım Allaha mı:)))Vücudunu tanıyan biri olarak kasığımda hissettiğim hareketler eğer gebelik oluşumu değilse mutlaka başka bir şeydir.Adet olsam bile doktora gidip öğrenecem ama bence ve inşallah bebişşşşş.Yarın da adet olmazsam emin olmaya başlayabilirim:)

Akşam oldu hala adet olmadım.Bu sağ kasığımdaki minik bebişimin oluşumu değilse ben de hiçbir şey bilmiyorum:)Yani sabah yaptığım test negatifti ama Allah bana rüyada pozitifi gösterdi.Teste mi inanacağım Allaha mı:)))Vücudunu tanıyan biri olarak kasığımda hissettiğim hareketler eğer gebelik oluşumu değilse mutlaka başka bir şeydir.Adet olsam bile doktora gidip öğrenecem ama bence ve inşallah bebişşşşş.Yarın da adet olmazsam emin olmaya başlayabilirim:)

hadi bakalım inşallah bebişin gelmiştir. ovulasyonun ne zamandı? yumurtlamadan 13. gün bile negatif çıkabiliyormuş belki yarın pozitifi görürsün hayırlı haberlerini ver...

hadi bakalım inşallah bebişin gelmiştir. ovulasyonun ne zamandı? yumurtlamadan 13. gün bile negatif çıkabiliyormuş belki yarın pozitifi görürsün hayırlı haberlerini ver.
Temmuz 8 de tam adetimin 14.günü yumurtladım yani 15 gün geçti cnm.Valla evde test bırakmadım.Zamansız yaptım hep.Birkaç gün bekleyip kan tahliline giderim herhalde.Zaten 29 unda da randevum var kadın doğumda:)

X