Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Tabi haberdar ederim hatta kocişe bile söylemeden buraya yazacağım:)Tatlım ben hislerime güvenirim bence sen hamilesin.İnşallah yine yanılmam.Sen de kaybolma bak ,iyi haberi alınca hemen düş buraya olur mu?

yaaa varya agzından bal damlıyor inşallahh canım inşallah sende öylesindir nasıl sevindim şuanda anlatamam sana bende kociden önce söz buraya hatta sanada özelden msj atıcam :)))) buralardayım kaybolurmuyum hepimiz için dua ediyorum sen ne yaptın senın bu aralardı değilmi belli olacaktı cok heycanlı yaaa :)))

cnm. cok dogru olcumlerin. bu degelerle gebe olabilirsin. dedigim gibi adet gunu bile dusebilir atesin. onun icin net konusmayayim simdi.

cnm. cok dogru olcumlerin. bu degelerle gebe olabilirsin. dedigim gibi adet gunu bile dusebilir atesin. onun icin net konusmayayim simdi.

olsun canım cok sagol bakalım azıcık kaldı sabredip göreceğim pazar günü artık ama geçermi günler bilmiyorum Allahım hepimin gönlüne göre versin

Benim yarın sabah olmam gerekiyor.Olmazsa umutlanmaya başlayabilirim.Sivilcem çıkmadı ya benim için en büyük belirti bu aslında.Geçen ay 12-13 gün geciktiğinde hamile olduğumu pek düşünememiştim çünkü senede 1 kez yaz ayında gecikir benim .Hem de sivilcemi görünce anladım reglin geleceğini ,demeye kalmaz regl olmuştum zaten.Yarın az çok netleşir.25 inde de olmazsam hemen kan vermeye koşarım:)Senin de güzel haberlerini bekliyorum.Umutluyum senin için...

canım hadi inşallahhh bu hafta bizim haftamız desene haberini verirsin de bayram yaparız :))))) Allah umudumuzu hıc kesmesin inşallah isteyen herkesin kucakları bebişle dolsun :)

arkadaşlar merhaba bende bu ay bu ovulasyon testlerinden kullanacağım inşallah ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum, şimdi çift çizgiyi silik görmeye başladığımız günde mi çalışmalara başlayalım, yoksa koyulaşmasını bekleyelim mi?

O silik çizgi hep silik çıkıyor zaten.Net olarak çıkması lazım.Ben adetin 7. gününden itibaren gün aşırı çalışma yaptım ve test de yaptım.Test 14.15. ve 16.gün net 2 çizgi çıktı.Eğer adetlerin düzenliyse sana tavsiyem 10.günden itibaren gün aşırı çalışmalara başla ve 25 ine kadar devam et.Allahın izniyle olur.işini şansa bırakma yani.

Canim benim testleri bi onceki sayfalarda gorebilirsin ilk cok koyu sonraki iki gun biraz daha acik 4.gun yine siliklesti hep ayni cikmasi garip bat ne zaman

canım ya bata çok var ben zaten ne yumurtladığımı anladım ne yumurtlamadığımı böle olunca pozitif sayılmıyo sanıtım t çünkü hiç c den daha koyu olmadı ama silik de değil bat ağustos 5-6 sı gibi bekliyorum

slm kızlar bugünkü testmi göstermek istiyorum sizlere daha varmı yumurtlamama acaba

yardımcı olursanız sevinirim

slm kızlar bugünkü testmi göstermek istiyorum sizlere daha varmı yumurtlamama acaba Eki Görüntüle 762228

yardımcı olursanız sevinirim

banada henuz olmamıs gıbı geldı bıraz daha var ama sen bu aralar çalış gün aşırı yapınca kaçırmıosun yumoşu hem sperm kalıtelı oluor hadı kolay gelsın ALLAH tez zamanda nasıp etsın

banada henuz olmamıs gıbı geldı bıraz daha var ama sen bu aralar çalış gün aşırı yapınca kaçırmıosun yumoşu hem sperm kalıtelı oluor hadı kolay gelsın ALLAH tez zamanda nasıp etsın

benimde bi bilgim yok bu testlerle ilgili ilk defa bu ay yapıyorum sizlerden yardım almak istedim çok saol amin tüm isteyenlere inşallah

tamam canım çok teşekkürler :) dünde aynıydı böle ama dün çalışma olmadı

Dun olmadıysa mutlaka bugun calıs :) sonucta spermler vucutta uzun sure canlı kalıyor hem yrn testide yapar garantı etmıs olursun ne demek hepımıze nasip etsın allahım bu mubarek gunlerde

kızlar kaç gündür soruyorum ama gerçekten hiç bişi anlamadım baktım bazılarının silikten koyuya doğru falan gitmiş benim hemen hemen hepsi aynı nolur yorumlayın bana şu testleri bi daha almıcam ya kafa bırakmadı bende

canım sende pko var..
yumurtaların düzensiz çalışıyo..
pko olan kadınlarda ovulasyon testleri sürekli tik yapar lh düzensiz salgılandığı için..
senin gibi arkadaşlarda ovulasyon testleri işe yaramıyo üzgününüm ki..
ancak ateş ölçerek bunu anlaman daha kolay senin için..
sen en iyisi gel ateş ölçme topiğine orda daha iyi görebilirsin yumurtlayıp yumurtlamadığını canım..

canım sağol ya evet pko var ama doktor hormonlarımın normal olduğunu ve bu testlerden faydalanabileceğimi söyledi sende yumurtlama var çatlamada oluyo dedi (bi kez gebelik geçirdimde takip yapmıştı o yüzden biliyo )o yüzden almıştım almaz olsaydım kafa karıştırmaktan başka bişey değil

Slm bence yavastan silikleşmeye baslamis 20. Gun 19. Gune nazaran daha silik bazilarinin tam koyulasmadan bile oluyor.Onemli olan bugunleri degerlendirmen biz onceki iki gebeligimde hergun birlikte olmustuk tabii eger esinde bir sıkıntı yoksa tavsiye ederim senin 18 ve 19. Gun olmus olabilir cok arastirdim bazilari ikisi yakin olup t ve c sonra siliklesmeye basladi diyor herkeste ayni olmuyor icini rahat tut ve degerlendirmeye bak ben koyuyu gordugum halde degerlendiremedik nasip isi bunlar Rabbim insaallah hepimize hayirlisiyla nasip eder😀

Son düzenleme:
Kızlara bugün beklenen adet günüm ve sabahları oluyorum.Heyecanlı bir bekleyişim var,her an olabilirim.Dün gece rüyamda hamilelik testimin pozitif olduğunu gördüm,bu gidişle sadece rüyada göreceğim herhalde...Kalktım test yaptım 2.çizgiden eser yok...Regl olmazsam eğer bir hastalığım var diye endişeleneceğim sanırım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…