Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

kızlar merhaba
bende ovülasyon testi almak istiyorum medismart internette satan bir yer bulamadım stok tükenmiş görünüyor sizler hangi marka kullanıyorsunuz yardımcı olabilir misiniz?

Cnm Laboquick kullandım ben de arkadaşımda.Arkadaşım İLK DENEMESİNDE gebe kaldı ben de yeni kullandım , 3-4 güne öğrenirim sonucu...gg üzerinden 20 tane ovaluasyon testi 6 tane de gebelik testi hediye geldi ücretsiz kargo 19.90.Fazla fazla kullandım bu ay.Tam adet bitiminden başladım kullanmaya.Adetimin 14.günü 15. ve 16 günü çift çizgi gördüm.Kesinlikle çok para dökme...

Bende LABOQUICK marka siparişi verdim ilk defa kullnacağım 20 ovulasyon 6 tane gebelik testi diyor fiyatı 19 tl ama elime ulaşmadı daha gitti gidiyordan bu ürün kapıya mı geliyor yoksa kargo şirketinden gidip alıyormuyuz canım bu arada hayırlı olsun hamileymişsin:KK16::KK16: Allah kucağına almayı nasip etsin darısı bizlerin başına

Cnm normalde 1-2 güne en geç elinde olması lazım.Kapıya kadar getiriyorlar zaten ürün eline geçmezse bana özel sayfandan onay vermiyorsun para sana iade ediliyor.Çok geciktiyse satıcıyla iletişime geç...Satıcı sorun çıkarırsa gg yönetimine yaz.Yenisini sipariş et.Boşa bekleme.İşin içinde para olduğu için bir günde kargoluyorlar.Sen onay vermeden para satıcıya aktarılmıyor çünkü.Sonucu bildir olur mu.

Arkadaslr sizze test sonucumu gostericektim bulamadim nasil yuklndigini.gebelik testi yaptm henuz adetime 3-4gun var cikmaz dedim ama meraktan yptim silik cikti esimle hastaneye gttik hemen hamileymisimmmm :)) darisi basiniza aminnnn bakalim nolcak 2-3 haftalik dedi 139.8 cikti degerim saglikla buyusun insllah yavrucum darisi basiniza arkadaslarim oruc tuttum ben bide ramazan basldgndan beri ya bi sorun olmaz bundn dolsyi insallah

:KK64: :KK64: :KK64:

masallah cnmm allah bagislasin. degerin cok guzel. allah saglikli bir gebelik nasip etsin.

oruc kaynakli birsey olmaz bebise korkma. cunku cokkk kucuk daha.

Cnm normalde 1-2 güne en geç elinde olması lazım.Kapıya kadar getiriyorlar zaten ürün eline geçmezse bana özel sayfandan onay vermiyorsun para sana iade ediliyor.Çok geciktiyse satıcıyla iletişime geç...Satıcı sorun çıkarırsa gg yönetimine yaz.Yenisini sipariş et.Boşa bekleme.İşin içinde para olduğu için bir günde kargoluyorlar.Sen onay vermeden para satıcıya aktarılmıyor çünkü.Sonucu bildir olur mu.

canım ilgin için teşekkürler ben siparişimi perşembe günü öğleden sonra vermiştim akşam 10 da mail gelmiş ürününüz kargoya verilmiştir diye cuma sabahı gelmesi gerekti aslında birde dediğin gibi ürün istediğiniz gibiyse 3 iş günü içinde onay butonu var ama ürün hala elime ulaşmadı :26:

:KK64: :KK64: :KK64:

masallah cnmm allah bagislasin. degerin cok guzel. allah saglikli bir gebelik nasip etsin.

oruc kaynakli birsey olmaz bebise korkma. cunku cokkk kucuk daha.

Canim cok sagol Allah razi olsun takip edemedim pek bilmiyorum hamile misinama degilsende rabbim en kkisazamanda sana da versin hem oruclu hem hamile dua ediyorum kabul olsun insallah :) ben ovulasyon testinde cift cizgi gormeden 2-3gun once birlikte oldum esimle pozitifken yapamamistik bise yuce mevlam ol dediginde oluyo bol bol dua edin arkadaslar rabbim hepimizi duyuyo ve kabul ediyo dularimizi zmani gelnce

Canim cok sagol Allah razi olsun takip edemedim pek bilmiyorum hamile misinama degilsende rabbim en kkisazamanda sana da versin hem oruclu hem hamile dua ediyorum kabul olsun insallah :) ben ovulasyon testinde cift cizgi gormeden 2-3gun once birlikte oldum esimle pozitifken yapamamistik bise yuce mevlam ol dediginde oluyo bol bol dua edin arkadaslar rabbim hepimizi duyuyo ve kabul ediyo dularimizi zmani gelnce

saol cnm. iki tane kaybettim ben. yasayan cocugumda yok. dr.larin verdigi sure sona erdi. biz de niyetlendik tekrar. bu kez testleri denemek istedim. bu topigi buldum. normalde cok yeni yazmaya basladim yani.

merhaba bende bu ay ilk defa ovulasyon testi kullanmaya başladım t c den az daha açık yumurtlama olmuşmudur sizce yardımcı olursanız sevinirim

tam belli olmuyor ama 27 ile 30 gün arası

anladım. sen teste devam et belki t c den de daha koyu çıkar o zaman çalışmaları arttırırsın bir kaç gün daha yap testi çünkü ovulasyonun adet döngüne göre 13. gün ila 16. günler arası gibi görünüyo. tabi daha erkende olabilir daha geç de. bugün 11. gününse bir iki güne daha da koyu çıkabilr.
sen koyu çıkana kadar gün aşırı koyu çıkınca hergün 3 gün boyunca yap.

yap derken çalış kocişinle demek istedim.testi yap değil yani.

anladım. sen teste devam et belki t c den de daha koyu çıkar o zaman çalışmaları arttırırsın bir kaç gün daha yap testi çünkü ovulasyonun adet döngüne göre 13. gün ila 16. günler arası gibi görünüyo. tabi daha erkende olabilir daha geç de. bugün 11. gününse bir iki güne daha da koyu çıkabilr.
sen koyu çıkana kadar gün aşırı koyu çıkınca hergün 3 gün boyunca yap.

anladım canım çok saol yardımların için ilk defa yaptığım için pek bi bilgim yok testlarle ilgili 2.5 yıl oldu nerdeyse çocuk istiyoruz inşallah olur bebişimiz artık

anladım canım çok saol yardımların için ilk defa yaptığım için pek bi bilgim yok testlarle ilgili 2.5 yıl oldu nerdeyse çocuk istiyoruz inşallah olur bebişimiz artık

ne demek herkes burada birbirine yardımcı oluyor ben de burdan çok faydalandım.inşallah olur bebeğin tatlım.

bu arada foto da eklersen koyuluğu açıklığı hakkında yorumlar yapılır.

hadi başarılar.

ne demek herkes burada birbirine yardımcı oluyor ben de burdan çok faydalandım.inşallah olur bebeğin tatlım.

bu arada foto da eklersen koyuluğu açıklığı hakkında yorumlar yapılır.

hadi başarılar.

saol inşallah tüm isteyenlere rabbim nasip etsin resimleri yarın eklerim artık annemdeyim şuan

Kızlar ben testi hep öğlen yapıyorum ve dün öğlen testi yaptığımda yumurtlamış olduğumu gördüm. Ancak Ramazan dolayısıyla çalışmalar gece oluyor malum. Bu arada yumurtlamadan önce de 3 gece boyunca düzenli çalıştık :KK17: Bu öğlen testi yaptım ve 2. Çizgim artık silikleşmeye başlamış. Şimdi benim sorum kaç gün daha çalışmalıyız?

X