Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

slm kızlar;

bende ilkkez ovulasyon testi yaptım ve fikrinizi almak istiyorum reglim düzensizdir 30-35 günde bir olurum bugün 15. günüm bilgi verirseniz çok mutlu olucam umarım resmi ekleyebilmişimdir beceremedim galiba

slm resim net değil ama eger t çizgin c den koyu ise yada eşit ise çalışmalara başlayabilirsin bu günleri kaçırma

Son düzenleme:
slm resim net değil ama eger t çizgin c den koyu ise yada eşit ise çalışmalara başlayabilirsin bu günleri kaçırma

slm canım cvp verdiğin için tşk ederim koyu gibi ama emin olamadım dün halvet oldueşimde morfoloji düşük sık ilişki olmasın demişti doktorumuz yarın çalışabilicez zaten kociş uyuyunca yapmıştım testi şubatta gebe olduğumu öğrendim martta da boş gebelik olduğunu ve kürtaj oldum bu arada bende de pko var 3 ay korunma süreci vardı bu ay deniyim dedim inş işe yarar

tam koyu değilde zaten yarın koyulaşır ki senın için daha iyii yum çatlamsı yakınlaşmış olur canım.Rabbim yardımcın olsun bu ay isteyen herkesin yüzü gülsün inş benimde tabi

tam koyu değilde zaten yarın koyulaşır ki senın için daha iyii yum çatlamsı yakınlaşmış olur canım.Rabbim yardımcın olsun bu ay isteyen herkesin yüzü gülsün inş benimde tabi

Amin canım inşallah Ramazan ayının yüzü suyu hürmetine ne kadar inanan bekleyen kul varsa Rabbim hepsinin yüzünü güldürsün inşallah ben bu ay ek olarak soğan suyu ve polende kullanıyorum umarım vesile olurr

arkadaşlar ben ovulasyonumu büyük bir heyecanla beklerken dun gece idrar zoru oldum. bugun adetimin ilk gününden itibaren 10. gün 2. çizgim çok silikti henüz. ama ben şimdi napcam ovulasyonu etkilermi 20 dk bir tuvalete gidiyorum canım acıyor ve idrar pembemsi geliyor. moralim çok bozuldu. bana akıl verin lütfen..

Kızlar pazar eşimle birlikte olduk ben pazartesi test yapmaya başladım pazartesi tek çizgi, salı silik çizgi ,dünde t çizgisi c çizgisinden daha kopkoyuydu bizde dün değerlendirdik.doktorum adetinin başladığı günden itibaren say 16.-17. Gün ilişki demişti 16 dündü 17 bugün(30 günde 1 adet oluyorum).sizce bugünde herifi dürtmelimiyim spermler yumurtadan daha uzun süre canlı kaldı için soruyorum.bugün tekrar test yapacam negatifleşmişmi diye?benim batımda 2 ağustosovulasyon testini ilk defa denedim inşallah tuta benim için dua edin nolur (((((((

merhabalar bende bu ay ovulasyon tetsıne basladım adetım 1 temmuzda bıttı ılıskı basladı ve teste devam ettım ve ayın 12sınden berı cıft cızgı koyu cıkıo hala ve testlerım hala duruyo koyu bu nedemek arkadaslar

Bu ay ovulasyon testi yapmayacagim.5 aydir yaptigim testlerin haddi hesabi yok.bu ay free takilacagim.zaten ramazan ayinda calismalar kisitli:)))
Bayramdan sonra da rahim filmi cektirecegim.

Dünkü testlerimin ardından bugünküler epey fark attı sanki..ilk önce T çizgim hızlıca belirginleşti ve kalın koyu renkte diğerine göre...
sol kasığımda batmalar ve sıkışmalar var ince ince..

bugun ve yarını değerlendir derim.hamiş olman dileğiyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…