Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Bende sabredemiorum ama bide negatif cikar diye kendimide fasla kaptirmiorum hayirlisi allah hepimize bebisleri kucaklarimiza almayi nasip eder ins..Benim atesim ole cogu kisi gibi fasla degil bende anlamadim yumurtlamaya basliyacagin zaman atesin dusermis sora yukselirmis benim atesim hep 36.1 di ve birden 36.7 oldu bende Alllah Allah derecemi dusuk derken ovulasyon testi yaptim ve cift cizgi gordum sasirdim cunku ilk defa bu ay deniorum ates olcme yontemini ve ovulasyon testini :) Ama hala atesim 36.4 den yukari olmadi daha hic

Son düzenleme:
kızlar dün çalışma olsun mu olmasın mı diye sormuştum sizden gelen destekle dün çalıştım bu güne misafir gelecek diye.

iyiki de sizi dinlemişim bana kalsa çalışmayacaktım.

çünkü misafirler iftardan sonra çay içmeye geliyoruz diye geldiler sahur yapıp gittiler...

yani bugün çalışamayacakmışız zaten...

neyse inşallah bu çalışma işe yaramıştır diyeyim.

bide şunu sorayım: 14/07/2013 te koyu çizgi gördüm ve çalıştım 15/07 boş geçti ve sizce 16/07 de çalışayım mı?

kızlar bu ovulasyon testinden gebelik saptayanlar adet tarihine kaç gün kala baktılar :))
elimde fazladan kaldı hali ile haftaya 26 temmuz cuma inşallah adet olmam ama tarih o şekilde :)) ne kadar önce yapsam belli olur sizce?

Allahim insallah verecek hepimize ama sabretmek gerekiyor.bazen etrafimdakilere bakinca sabrimi kaybediyorum.isyanda ediyorum bazen.sonra dua ediyorum Allahim beni affet diye.o kadar zor biseymiski
Yasamayan anlayamaz.biz burda birbirimizi anliyoruz.en azindan derdimizi paylasabiliyoruz.
Su mubarek gunlerde cok umutluyum.hepimizin hakkinda hayirlisi

Calisss bence aklinda kalmasin.ovulasyon gunleri cok degerli

Hahhaa.Demek sahur yapıp gittiler çok güldüm yaaa.Cnm çift çizgiyi gördüğün gün yaptınsa ertesi günü boş bırakman önemli değil spermler 72 saate kadar canlı kalabiliyor.Önemli olan yumurtan çatladığında orada spermleri hazır bulabilsin,beklemesin yani.Yalnız sana bugün yapmanı şiddetle öneririm.Benim kafamda soru işareti olmasının yani hamile kalma ihtimalimi düşük görmemin tek sebebi sonraki 2. gün bir şey yapmamış olmamdır.16 sında çalış,17 de çalışma 18 inde ve 20 sinde çalış tatlım,sonrasını Allaha bırak.Ama şunu diyeyim mübarek aydayız ya... inşallah bebişlerimiz çok salih,akıllı olur.Ben bir de besmeleyle başladım işe ve eşimi de örgütledim bir de ihlas suresini okuduk.Tam da Ramazanın ilk gecesiydi.Olursa çok hayırlı olur inşallah.Benim yeğenim de dualarla yapıldı.Görseniz çocuk daha 2 yaşından itibaren 40 yaşındaki adamın olgunluğuna ve mükemmel bir zekaya, ahlaka sahipti.Bir de islama göre cinsel ilişki kuralları var mesela o sırada konuşursan çocuk kekeme olabiliyormuş ya da şaşı falan...O kuralları da okumanızı tavsiye ederim...Allah hepimize hayırlı evlatlar versin...

Almiracığım sıcaklık yükselirmiş ama çok da takma... Neden mi!? Bak biz bir sürü belirti yaşıyoruz sonra hamile kalmadığımız gibi hiçbir belirti yaşamayıp hamile kalanlarımız da var.Relaks yani.Allah verecekse notları arasında varsındır:)))Yoksa kendimizi paralasak olmaz...

Kızlar nihayet ikinci çizgiyi azda olsa görebildim :) 12. Günümdeyim 14 ünde pozitifi görürüm inşallah,bu ay bebiş gelse:)

Kızlar nihayet ikinci çizgiyi azda olsa görebildim :) 12. Günümdeyim 14 ünde pozitifi görürüm inşallah,bu ay bebiş gelse:)

bende cok panik yapmıstım neden cizgiler gelmedi diye canım merak etme en gec yarın yada yarından sonra çift çizgiyi görürsün inşallah bende yaptım resimleri yardımcı olsun diye siteye yükledim senin gibi oldu önce silik hemen ertesi gün çift net çizgiyi gördüm
inşallah bu ay bebişlerimizin gelmesi dileği ile :)

kızlar bu core test nerden aldınız ben netten baktım ama bulamadım.

Canım Aslında daha iki üç aydır korunmuyoruz ama beklemek zor,sen ne zamandır bekliyosun

Canım Aslında daha iki üç aydır korunmuyoruz ama beklemek zor,sen ne zamandır bekliyosun

canım benim daha bu 1.ayım cok yenıyım ama okuya okuya baya şey öğreniyor insan bende ayın heycanla 26sını bekliyorum en garip sürecte zaten bekleme süreci :) ama hiç stres yapmıyorum sende oyle yap hıc kafana takma ne kadar bakıp karıstırırsak o kadar takılıp üzülüyoruz eşim varikosel ameliyatı olmuştu şimdi o yuzden bir acabamı var bende .bu adaha ilk ayımız zaten olmazsa doktora gideceğiz ama sıkıntı yapmıyorum hemen doktora koşmakta istemedim allah cok buyuk en güzel zamanı o bilir inşallah hayırlısı ile olur diye dua ediyorum sende sıkma sakın canını keyfini cıkar bence :) eninde sonun da allahın izni ile olacak bizde amma sıkıntı yapmışız ya diyeceğiz :)

kızlar selam yine ben ben adetimin 6. gununden beri yapıyorum ama işin içinden çıkamadım bide siz baksanız olur mu bugün 14. günümEki Görüntüle 756974 :26::26::18::18:bide nasıl olmalı biz günaşırı birlikte oluyoruz boş gebelik+mol gebelik+bi de kan pıhtılaşması olunca biraz daha temkinliyim bundan önceki gebeliklerimde hergün birlikte olmustuk eğer derseniz ki hergün artık kocişi sürüye sürüye yatağa götürürüm

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…