Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Mrb cnm.Ben de bu ay başladım.Bir arkadaşım geçen ay ilk defa bu testi denedi ve gün aşırı ilişkiye girmiş,şimdi hamile...2 senedir istiyorlardı.Benim de 14.gün ve 15.gün çift çizgi net çıktı.Onun bir gün öncesi ve çift çizgiyi gördüğümüz gün yani 14. günün akşamı ilişkiye girdik ama dün akşam eşim çok geç geldiği için bişey yapamadık.Valla olmuşsa olmuştur herhalde.Tam da ramazana denk geldi.Hayırlısı artık.Sağ yumurtalığımda biraz ağrı var.İnşallah bir sorundan kaynaklanmıyordur.Ben bu testi adetimin 7.gününden itibaren yapmaya başladım ve 14. güne kadar hep 2.çizgi silik de olsa çıktı.14. 15. ve 16. gün de çift çizgiyi gördüm.Günde sadece 1 kez yaptım testi.Ben de gg üzerinden arkadaşımın aldığı markanın aynısı Lıboquick aldım.19.90 TL.içinde 20 ovaluasyon ve 6 adet de gebelik testi var.Oldukça uygun yani.Benim Siklusum 28-30 gün arası.Bakalım artık ben de heyecanla bekliyorum.Bu testle yapanların % 99 u hamile kalmış.İnternette okumadığım site kalmadı.12 gün var adetime bakalım nolacak!

Merhaba kızlar benim sormak ve söylemek istediğim şeyler var..
Öncelikle site kurucusuna çok teşekkür ederim o kadar çok faydalandım ki şu zor ve sıkıntılı zamanlarda siteden..

Ben 1,5 yıllık evliyim 2012 ekim de çok fazla yumurta takibi ve araştırma yapmadan kuzenimin tavsiyesi üzerine tüp bebek denedik fakat kısmet değilmiş tutmadı. Şuan hastanede bekleyen 12 bebeğim daha var ancak yeniden enjekte etmeden Saraçoğlunun tavsiyeleri olan kürleri ve yumurta takibini mi yapsam..

Çünkü Kadın o kadar değişik bir organizma ki ne zaman neyle karşılacağını bilemiyorsun..O dönem çok yıkılmıştım ilk denemeydi ve ilk hüsran..

Ovülasyon testleri bu konuda çok yardımcı oluyor mu ?

Şimdiden teşekkür ederim inşallah şu mübarek ramazanda hepimiz teker teker güzel haberler alırız..

ben idrarla yapılan ovulasyon testlerinden kullanıyorum yumurtlama tarihini gösteriyor evet. ben daha tutturamadım o ayrı tabi.

inşaallah en kısa zamanda meleğin gelir...
Eğer sebepsiz intelfiliteysen kesinlikle tavsiye ederim.
Onvulasyom testinde pozitifi görüp ona göre işkiye girerseniz İnşaallah bebişinizin tutma ihtimali çok yüksektir.
Ben kullandım 2 ay olmadı çünkü çok kafama takıyordum.
3.ay sadece 14.gün kullandım ve pozitifi gördüm gün aşırı kafamdan bebk düşüncesini silerek sadece kendimiz istediğimiz için ilişkide bulunduk ve Maşaallah elhamdülillah bebişim geldi o ay...
Çok faydasını görürsün en azından yumurtladığın günü öğrenmiş olursun...
Rabbim yardımcımız olsun selamet ve dua ile...

Eki Görüntüle 752950 kızlar ayın5inde ovulasyoınum oldu bgn reglimin 21.günü ayyy lh pozitif olunca gebelik oluyo muş ya nasıl sizce

Benim adet bitiminden ovulasyona kadar hep böyle çıktı canım yani negatif.13.günü test çizgisi kontrol çizgisi kadar kalındı yani pozitif.ama senin ovulasyondan önceki testlerinde test çizgisi çıkmış mıydı bazısında çıkmıyor.yani bu görüntü senin için pozitif olabilir.inşallah bebeğin seninledir bekletmez anneciğini

kızlaarrr erken gebelik testi yaptım şu ovülasyon testlerinin yanında gelenlerden ve2,çzgi silik de olsa göründü.ay inşallah yanlışş değildir

Eki Görüntüle 752950 kızlar ayın5inde ovulasyoınum oldu bgn reglimin 21.günü ayyy lh pozitif olunca gebelik oluyo muş ya nasıl sizce

Tatlım bu pozitif değil yalnız.Ben de yumurta takibi yapıyorum silik olduğu günler böyle çıkıyor.Canın sıkılmasın ama.Hamilelik testinde silik çıktıysa hamilesindir cnm değerlerin yavaş yavaş yükselecektir.Hadi hayırlısı.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba aranızda yeniyim, bende bu testten sipariş verdim,testle beraber ateşimide ölçmek istiyorum bu yöntemi kullanan var mı

arkadaşlar merhaba bende ilk defa yazıyorum bikaç gündür yazıları takip ediyorum. bende internetten ovulasyon testi aldım. umarım başarılı olurum. bu mübarek günlerde allahım herkesin kalbine göre versin inşallah....

erken gebelik testinden yaptım silik 2,çizgi çıktı normal gebelik testinde bişe yok daaa

normal gebelik testi için erken daha. adetinin gecikmesi lazım normal testte görmen için ama diğerlerine bakarak pozitif gibi duruyorsun. umarım gebesindir. darısı başımıza işallahh...

Amiiiiiiiiiiin arkadasim.bend umuutluyumm.ovulasyon testleri ni bende kullaniyorum.henuz hamile kalamadim ama olsun.en azindan yumurtlama tarihini gosteriyor.ben yumurta takibi de yaptirdim testlerin dogrulugunu da tespit ettim.ins.sende de ise yarar

Arkadaşlar bu testi hemen adet bitiminden sonra kullanan var mı aranızda adetim çok düzenli değil,aldığım test 20 lik boşa gitsin istemiyorum bi akıl verin bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…