Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Bende test aldum yarın elimde olacak 12. Günüm olmuş oluyo yarın geç kalmış olmam umarım. Allhım bu mübarek günlerde herkesin muradını en kısa zamanda hayırlısıyla sağlıklı bşr şekilde versin inşallah....

dogru sonuc vermeyen alma dediginiz bir marka varmi ilk kez alicamda...yada tavsiye ettiginiz ? acill cvp plss

Kizlar adetime 2 gun var. sabah gebelik.testi yaptim. ikinci cizgi cok dikkatli bakinca belli oluyor. daha sonra ovulasyon testi yaptm ondada ikinci cizgi ilki kadar koyu cikti. sonra 2 tane daha gebelik testi yaptm onlardada ikinci cizgi cok silik bi sekilde var. sizce hamile olabilir miyim?

arkadaşlar bu ay ilk defa adetim düzensiz gitti neden bilmiyorum. 1-8 haziranda adettim. daha sonra 18-24 arası gene adet oldum ve bugün bitti. ovulasyon testi aldım. normalde 27 28 gün sürer aydan aya. bu ovulasyon testini ne zaman kullanmalıyım sizce. düzensiz olduğu için kafamda soru işareti bıraktı.. acilcevap verir misinizzz:/

canm bende düzensiz adet olurum.aynen şöyle yapıyorum adetimin 7.günü banyo yapıyorum o gün yapmaya başlıyorum çft çizgiyi görene kadar.sende öyle yap.

canım buradan okuduğum kadarıyla gebe olma ihtimalin baya fazla :) inşallah öylesindir.kanda sonuç çıkar yakında hastane varsa kan ver.hayırlı haberler ver hadi :))))))))))))

dogru sonuc vermeyen alma dediginiz bir marka varmi ilk kez alicamda...yada tavsiye ettiginiz ? acill cvp plss

canım başından beri tek bir marka kullanıyorum %100 sonuç veriyor.yanılma payı nerdeyse sıfır.g.gidiyordan alıyorum çok uygun markası laboquıck

Hemen kendi sorumu cevaplıyorummm hayır malesef bir ilgisi yokmuş bugün adet oldum östrojenimin canı sıkılmış sanırım ondan yükselip beni yanıltmış kırmızı kartı yedim

canım buradan okuduğum kadarıyla gebe olma ihtimalin baya fazla :) inşallah öylesindir.kanda sonuç çıkar yakında hastane varsa kan ver.hayırlı haberler ver hadi :))))))))))))

Cevap verdigin icin cok.tesekkur ederim canim. Yakinimda hastane varda ilcedeyim devlet hastanesi var simdi gitmeyeyim sonuclar gec cikar. ikinci cizgi belirginlesirse.il.merkezine gider yaptiririm. insallah vardircnm.Allah olmayan isteyen herkese verir insallah

canım sonuç kanda kesin çıkar.hayırlı haberler ver muhakkak :)

canım bugün ovulasyon testine başlıyorum. diyelimki 2. çizgi hiç belirmedi. 2 gün sonra yapabiliyo muyum yani kesin belirlemesine yaklaşınca:) yanlış sonuç verir mi bugün yaparsam yarın yapmazsam falan.. silik çizgi çıkmassa

bugün adetimin 7 . günü ovulasyon testi yaptım iki çizgide aynı kalınlıkta ve net. bu demek oluyor ki yumurtalar bugün mü çatlıyorr?????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…