Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Selam kızlar bende gebe kalmıştım biliyorsunuz henüz 5 haftalık fakat kanamam oldu dün durumum belli değil yani
düşük olabilir üzgünüm

breezey cim hakkımızda hayırlısı olsun tabi canım.Sana da acil şifalar dilerim.Umarım sonuçların temiz çıkar da çabucak kurtulursun bu sıkıntılı durumdan.
demek kısır partisi var ha:))çok severim ben de kısırı.afiyetler olsun canım:))

Umutsçum baslicam ama elimdeki ovu testleri bitince yani bu aydan sonra bita yapmicim yilsonuna tup bebege baslicaz. Zaten imkansiz dedikleri şey için ben umutlanmistim ama olmuyormus gercekten :/
ov. testlerinden ben de soğudum nedense canım.hayırlısı olsun artık humuscum.ama yazışmaya devam edelim burda yine de:))

Selam kızlar bende gebe kalmıştım biliyorsunuz henüz 5 haftalık fakat kanamam oldu dün durumum belli değil yani
düşük olabilir üzgünüm

bilimcim geçmiş olsun canım inşallah korktuğun gibi olmaz canım yaa(
Rabbim bebeğini sana bağışlasın inşallah.
Kan testi yaptırmışmıydın canım sen.
kanama için dr. a gittin mi.şimdi nasılsın.merak ettim şimdi ya.

canım doktorumu aradım zaten kanama olmadan önceki sabah doktordaydım bi sorun yoktu ordan geldikten 5 saat sonra oldu doktoruda aradım progesteronlarını kullan haftaya gel kanaman artmassa dedi
kanamada kesildi zaten 3-4 leke şeklinde gelmişti şimdi bekliyorum biraz daha büyüsün diye işte usgde tam görünür hale gelmemişti çünkü doktora gittiğimde

gecmis olsun bbilim insallah bidaha olmaz ve bebegine saglikla kavusursun.

kızlar dün akşam ovulasyon testi yaptım silik çizgi çıktı ne yapmam lazım çalışma yapalım mı yoksa iyice koyulaşmasını mı beklemeliyim silik çizgiden kaç gün sonra çizgi koyulaşıyor.

sağol canım hayırlısı diyorum inş.
gebe kalmakla bitmiyorki işte uğraş uğraş gebe kal sonrada kanaman başlasın ufffffffffffffffff

her serde bi hayir vardir diyorlar ya ben buna son zamanlarda gercekten cok inanir oldum canim.
insallah kotu bi durum olmaz stres yapmamaya calis olur mu?

bende 9 cu gunumnen test yaptim silik cikiyordu 13 cu gunum koyu 14 silik 15 koyu bu ne demek ben kac defa yumurtladim acaba bilen varmi bu ne demek ve ne yapmaliyim? simdiden tesekkurler

biri banada cevap verirse çok sevinicem bu ay bu ovülasyon testinden hiç bişey anlamadım ben ya bir hafta boyunca giderek koyulaşan silik çizgi vardı koyulaştıktan bir gün sonra silikleşti 2 gün bişey yok negatif bugün yine pozitif ne alaka anlamadım

ikisini eşit derecede koyu yakaldaığın gün yumurtlamışsın işte. sonraki günler silikleşir. yani iki koyu bir gün sürer yada en fazla iki gün

ikisini eşit derecede koyu yakaldaığın gün yumurtlamışsın işte. sonraki günler silikleşir. yani iki koyu bir gün sürer yada en fazla iki gün

teşekkür ederim cevabın için ama kafama takılan koyu çizgiyi gördüm ve değerlendirdik sonraki iki gün yine yaptım silikleşti sonraki iki gün tamamen negatif yani ikinci çizgi yok sonraki gün yine net pozitif çok karışık oldu ama durum bu

sıvı tüketimine dikkat ettiysen iki kez yumurtlamış olabilirsin. bekle bakalım bat ı merak ettim ben de. ben pozitifi gördüm iki gün daha yaptım silikleşince artık bıraktım testi. içinde de öle yazıyo zaten

cevabın için teşekkür ederim evet sıvı tüketimime dikkat ettim ama aklıma şimdi geliyor klomenden olabilirmi acaba hani birden fazla yumurta oluştuğu için olabilirmi off saçmalamaya başladım artık belkide dediğin gibi ikinci kez yumurtluyorumdur

Kizlar bi soru soracağım dun gece ovu test ikinciye yakin koyu cikti bugun sumuksu akinti var bugun mu yumurtluyorum ne zaman catlar bu tam zamani nasil hesplayabilirim?

Kizlar bi soru soracağım dun gece ovu test ikinciye yakin koyu cikti bugun sumuksu akinti var bugun mu yumurtluyorum ne zaman catlar bu tam zamani nasil hesplayabilirim?

yumurtlama = ovulasyon = yumurtanın çatlaması
bunlar hep aynı anlama geliyor. yumurtanın kendisi çatlamıyor zaten dışındaki çatladığı için o tabir kullanılıyor.sen yumurtladıysan yumurta çatlamış anlamına geliyor yani..

Bende 3 gündür yapıyorum 18. günde net çift çizgiyi gördüm, polikistik overim lh ondanda yüksek olabilir diyorum ama bakalım hayırlısı..

Canım elektronik testleri bilmiyorum ama ben internetten laboquick aldım.13. Gün çift çizgiyle karşılaştım

Son düzenleme:
13.gün 22.00da yaptığım testte kopkoyu çift çizgiyi gördüm. 14.günümde de koyu çiftçizgi çıktı. Bugün 15. Gün. bu sefer çok koyu değildi ama "c ve t "ikisi de aynı koyuluktaydı. Yumurtlama zamanı kaç gün sürüyor? Biz ilk 13. Gün ilişkide bulunduk.14. Günde bulunmadık. Bugünde15. Gün.devam ediyormudur bu yumurta olayı acaba Dün yapmadığımız için biraz pişmanlık duyuyorum. Hergün ilişkide bulununca da sperm kalitesi düşüyormuş. Nasıl olacak bilemedim.
Bilgisi olan bir arkadaşım varsa çok minnettar kalırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…