Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

hatunlar simdi bisi sorucam bende clearblue markanin bir kolay hamilelik monitoru birde dijital testleri var ayriyeten cubuk ovulasyon testleri kullaniyorum...simcik resimde eklicem ama dunden beri testlerim pozitif veriyor hatta ikinci cizgim bugun daha bir koyu ama kullandigim monitore gore hala yumurtlama doneminde dilim ayni markanin digger testi bile gulen yuz yani yumurtlama evresinde oldugumu gosteriyor.monitor suan icinde uretilmis en guvenilir test ama o haric hepsi pozitif arkadas neye inanayim ben simdiEki Görüntüle 724766 Eki Görüntüle 724767 bir akil verin bana napmali hangi inanmali ona gore calismalara ya ara vericem yada kocayi bugunde rahat birakmicam:KK1::KK1::KK1:
çok fazla test kullanıyosun canım gerek yok.
kendinde olan değişiklikleri takip et önce.yumurtlama dönemindeki ağrıyı- ateş yükselmesi ve bir de o yumurta akı kıvamındaki akıntını takip et.
zaten beklediğin ovulasyon tarihindeysen şu günlerde neden boş geçireceksin ki:))
zaten yumurtanın ömrü çok azzzzz.
her ihtimale karşı ilişki olmalı bu kritik günlerde.sonrasına bakarsın artık.

yaaa kılar gercekten cok meraktayım. nolur fikri olan varsa yazsın. reglmn ilk günü 9 mayıstı. ama şuaralar akıntım var beyaz. bel agrım. bide göüslerde hassaiyet başladı. erken gebelk testi sonuç verirmi . yada bunlar belirtimi.

canım bel ağrısı beyaz akıntı daha 3 gün önce bende de vardı.adetimin 3. günündeyim şu anda:))yani adet döneminde de oluyor.
sen kendini takibe devam et ama fazla kaptırmak iyi olmuyor.
kan testi için de idrarda test için de acele etme. yoksa gereksiz üzüntü ve stres oluyor.
yine de kendin bilirsin.
şunu anladım ki adet gecikmesi yaşayana kadar heyecanlanmanın gereği yok.
ama inş. bunlar bebeişin habercileridir tabi o temennimiz ayrı canım:))

yaaa kılar gercekten cok meraktayım. nolur fikri olan varsa yazsın. reglmn ilk günü 9 mayıstı. ama şuaralar akıntım var beyaz. bel agrım. bide göüslerde hassaiyet başladı. erken gebelk testi sonuç verirmi . yada bunlar belirtimi.

ben sana yazmıştım ama sanırım göremedin sevgili elifduru ,

bence hamilelik varsa bile , bu saydığın belirtiler için biraz erken. ama senin bünyen için belki de bu belirtiler hamilelik belirtisidir.
senin için zor değilse , kan testi yaptır ve endişe ile yaşama bence...:KK49:

hatunlar simdi bisi sorucam bende clearblue markanin bir kolay hamilelik monitoru birde dijital testleri var ayriyeten cubuk ovulasyon testleri kullaniyorum...simcik resimde eklicem ama dunden beri testlerim pozitif veriyor hatta ikinci cizgim bugun daha bir koyu ama kullandigim monitore gore hala yumurtlama doneminde dilim ayni markanin digger testi bile gulen yuz yani yumurtlama evresinde oldugumu gosteriyor.monitor suan icinde uretilmis en guvenilir test ama o haric hepsi pozitif arkadas neye inanayim ben simdiEki Görüntüle 724766 Eki Görüntüle 724767 bir akil verin bana napmali hangi inanmali ona gore calismalara ya ara vericem yada kocayi bugunde rahat birakmicam:KK1::KK1::KK1:

bana kalırsaaaa kocayı rahat bırakma , bu erkek milletine rahatlık yaramaz kuzummm:KK1:

bence monitör teste güven ama kocana monitöre güvendiğini söylemeee:KK30::KK1:

kızlar lütfen bana yardım edin. ben de ovulasyon testi kullanmaya başladım. ilk 5. gün yaptım meraktan ikinci çizgi silikti ama yine de baya belirgindi. bugün 15. gün ama çok silik çıkıyo iki gündür. normalde 29 günde bir oluyorum yarın yumurtlama günüm ama gittikçe şilikleşiyo sanki yaa. uzun oldu ama kafam öçok karıştı:KK43:(((

çok fazla test kullanıyosun canım gerek yok.
kendinde olan değişiklikleri takip et önce.yumurtlama dönemindeki ağrıyı- ateş yükselmesi ve bir de o yumurta akı kıvamındaki akıntını takip et.
zaten beklediğin ovulasyon tarihindeysen şu günlerde neden boş geçireceksin ki:))
zaten yumurtanın ömrü çok azzzzz.
her ihtimale karşı ilişki olmalı bu kritik günlerde.sonrasına bakarsın artık.

canım bel ağrısı beyaz akıntı daha 3 gün önce bende de vardı.adetimin 3. günündeyim şu anda:))yani adet döneminde de oluyor.
sen kendini takibe devam et ama fazla kaptırmak iyi olmuyor.
kan testi için de idrarda test için de acele etme. yoksa gereksiz üzüntü ve stres oluyor.
yine de kendin bilirsin.
şunu anladım ki adet gecikmesi yaşayana kadar heyecanlanmanın gereği yok.
ama inş. bunlar bebeişin habercileridir tabi o temennimiz ayrı canım:))
canım yardımın için teşekkürler. bugün artık banada ööle geliyorki adet belirtisi bunlar. erken gebelik testi yaptım. sonuc negatif cünkkü :KK43:

kızlar reglime 5 gün var. dün erken gebelk testi yaptım negatifti. ama bu sabah yaptım ikinci cizgi silik çıktı. sizce hangis dogru ne yapmalıyım?

kızlar reglime 5 gün var. dün erken gebelk testim negatifti. bugün sanah yaptım silik cizgi cıktı. sora meraktan 2 tane daha yaptım. 3üde silik çizgi. ya acaba dogrumudurrr

39 yasinda biseymi ben kac kisi taniyorum 44 yasinda ilk bebegini kucagina alan.
ben maca'yi zaten biliyordum kuzum. burda ki butun aktarlarda rahatca bulabilirsin. hayit tohumu kapsullerinidi oyle. dun ona bi baktim netten. duzenli adet icin yaziyor. demekki yumurtalari tetikliyor. ama ben su an pek bisey yapmayi dusunmuyorum. bugun regl oldum tam gunu gunune yani. yarin kan aldircam hormonlarim icin. pazarteside buyuk bi ihtimal yumurta sayimi yapilacak.

ah be kuzum biz zaten surda 3 aydir bebek calismalari yapiyoruz. ben yasimdan dolayi biraz acele ediyorum yoksa doktorumun dedigine gore herbiseyciklerim normalmis.

Hayirlisi neyse o olsun.

yumurtalara iyi mi geliyomuş :KK20::KK20:

Son düzenleme:
silik de olsa hamilelik var diyorlar. bende de benzer bi durum var ben pazartesi kana gitcem artık.

sen de baktır bi değer olarak düşük bile olsa çıkar bence pztesi ye kar 3 gün kalıyor bat ına değil mi?

sabah cıktı silik cizgi. bu gece acilde kana baktırdım. az önce sonuc geldi. pozitif :) darısı başına inşallah. deger 34 cıktı. nasıl bilmiyorum. reglime 5 gün var daha

kızlar aklım cok karıştı. regle 5 gün kala beta 34 normalmi. erken gebelk testde sil cizgi. cum günü tekrar kana cagırdı dr ama? nolurr yaşayanlar fikir versin

kızlar aklım cok karıştı. regle 5 gün kala beta 34 normalmi. erken gebelk testde sil cizgi. cum günü tekrar kana cagırdı dr ama? nolurr yaşayanlar fikir versin

tebrik ederim canım hamilesin.... regline 5 gün olduğu için dr tekrar bakacak hcg sonucuna şuanda gebelik var . benim değerim 33,90 du adetten bir gün önce. şimdi 7 haftalık hamişim. :)

merhaba
bır sey sormak ıstıyorum . yardımcı olursanız cok memnun olurum.
yumurtlama testı aldım. ılk gun c den bıraz acıktı cızgı ama koyu sayılırdı. 2. gun en kırmızı koyu oldugu zamandı ve 3. gun cızgı acılmaya basladı. Bız bu gunlerın hepsınde calıstık. bugun 4. un cızgı bayagı sılık, hala calısma yapmak durumundamıyız. Bılen varsa yardımcı olur mu

tesekkurler

merhaba
bır sey sormak ıstıyorum . yardımcı olursanız cok memnun olurum.
yumurtlama testı aldım. ılk gun c den bıraz acıktı cızgı ama koyu sayılırdı. 2. gun en kırmızı koyu oldugu zamandı ve 3. gun cızgı acılmaya basladı. Bız bu gunlerın hepsınde calıstık. bugun 4. un cızgı bayagı sılık, hala calısma yapmak durumundamıyız. Bılen varsa yardımcı olur mu
testte koyu çizgiyi yakaladıktan 24-36 saat sonrası içinde yumurta çatlayacak demek oluyor.çatladıktan sonra da ortalama 24 saat ömrü var yumurtanın.ovulasyon dönemi civarındaki günleri doğru bi şekilde değerlendirmek çok çok önemli bu durumda.

tesekkurler

tebrikler canım.son durum nedir bu arada.topiğie uğramamışsın 2 gündür.
gerçi kimseler uğramamış.

kızlar nerlerdesinizzzz.
ovulasyon testlerine başlayacağız tekrardan değil mi.
humuscum sen de yazmamışsın:))
aaa hadi toplaşalım artık yarın sabahtan itibaren.
ben de boşladım biliyorum ama bişeyler yapma vakti geliyor artık:))))))))

gerçi kimseler uğramamış.

kızlar nerlerdesinizzzz.
ovulasyon testlerine başlayacağız tekrardan değil mi.
humuscum sen de yazmamışsın:))
aaa hadi toplaşalım artık yarın sabahtan itibaren.
ben de boşladım biliyorum ama bişeyler yapma vakti geliyor artık:))))))))

Sevgili topikdaşlarımmm ,

şu anda aldığımız bir haberi sizlerle paylaşıyorumm:KK51::KK31:

yarın öğleden sonra saatlerinde kk forumundan bazı arkadaşların bizim evde toplanacağı bilgisine ulaştımm:KK9::KK9:

sanırım kısır partisi yapacağız:KK56::21:

doktor hazır kocayı bana yasaklamışken bari arkadaşlarla vakit geçireyim didim ben de:KK37::KK1:

selcanım kuzum ve diğer kuzular , üzülmeyin sakın. bir gün sizinle de kısır partisi yaparıss..:KK31::KK51:
Miranda kuzum , miacım mayacım kuzum ve elfjem kuzumla yarın bisdeyisss:21::21::21:

inşallahhhh:KK16:

Kandiliniz mübarek olsunnnnnn:KK19:

nottt : kuzum bana 1 hafta daha koca yasak ve 3 ay hamilelik yasak , bu yüzden ovulasyon topuna ben bir kaç ay girmeyeceğim.

sonrası Allah kerim elbette. Rabbim ne yazdıysa onu yaşarım:KK16:

bütün kızlar toplanıcasss , toplanıcassss:KK24::21::KK9:

Umutsçum baslicam ama elimdeki ovu testleri bitince yani bu aydan sonra bita yapmicim yilsonuna tup bebege baslicaz. Zaten imkansiz dedikleri şey için ben umutlanmistim ama olmuyormus gercekten :/

X