Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

çok fazla test kullanıyosun canım gerek yok.
kendinde olan değişiklikleri takip et önce.yumurtlama dönemindeki ağrıyı- ateş yükselmesi ve bir de o yumurta akı kıvamındaki akıntını takip et.
zaten beklediğin ovulasyon tarihindeysen şu günlerde neden boş geçireceksin ki:))
zaten yumurtanın ömrü çok azzzzz.
her ihtimale karşı ilişki olmalı bu kritik günlerde.sonrasına bakarsın artık.

canım bel ağrısı beyaz akıntı daha 3 gün önce bende de vardı.adetimin 3. günündeyim şu anda:))yani adet döneminde de oluyor.
sen kendini takibe devam et ama fazla kaptırmak iyi olmuyor.
kan testi için de idrarda test için de acele etme. yoksa gereksiz üzüntü ve stres oluyor.
yine de kendin bilirsin.
şunu anladım ki adet gecikmesi yaşayana kadar heyecanlanmanın gereği yok.
ama inş. bunlar bebeişin habercileridir tabi o temennimiz ayrı canım:))

ben sana yazmıştım ama sanırım göremedin sevgili elifduru ,

bence hamilelik varsa bile , bu saydığın belirtiler için biraz erken. ama senin bünyen için belki de bu belirtiler hamilelik belirtisidir.
senin için zor değilse , kan testi yaptır ve endişe ile yaşama bence...

bana kalırsaaaa kocayı rahat bırakma , bu erkek milletine rahatlık yaramaz kuzummm

bence monitör teste güven ama kocana monitöre güvendiğini söylemeee

kızlar lütfen bana yardım edin. ben de ovulasyon testi kullanmaya başladım. ilk 5. gün yaptım meraktan ikinci çizgi silikti ama yine de baya belirgindi. bugün 15. gün ama çok silik çıkıyo iki gündür. normalde 29 günde bir oluyorum yarın yumurtlama günüm ama gittikçe şilikleşiyo sanki yaa. uzun oldu ama kafam öçok karıştı(((

canım yardımın için teşekkürler. bugün artık banada ööle geliyorki adet belirtisi bunlar. erken gebelik testi yaptım. sonuc negatif cünkkü

kızlar reglime 5 gün var. dün erken gebelk testi yaptım negatifti. ama bu sabah yaptım ikinci cizgi silik çıktı. sizce hangis dogru ne yapmalıyım?

kızlar reglime 5 gün var. dün erken gebelk testim negatifti. bugün sanah yaptım silik cizgi cıktı. sora meraktan 2 tane daha yaptım. 3üde silik çizgi. ya acaba dogrumudurrr

yumurtalara iyi mi geliyomuş

Son düzenleme:
silik de olsa hamilelik var diyorlar. bende de benzer bi durum var ben pazartesi kana gitcem artık.

sen de baktır bi değer olarak düşük bile olsa çıkar bence pztesi ye kar 3 gün kalıyor bat ına değil mi?

sabah cıktı silik cizgi. bu gece acilde kana baktırdım. az önce sonuc geldi. pozitif :) darısı başına inşallah. deger 34 cıktı. nasıl bilmiyorum. reglime 5 gün var daha

kızlar aklım cok karıştı. regle 5 gün kala beta 34 normalmi. erken gebelk testde sil cizgi. cum günü tekrar kana cagırdı dr ama? nolurr yaşayanlar fikir versin

kızlar aklım cok karıştı. regle 5 gün kala beta 34 normalmi. erken gebelk testde sil cizgi. cum günü tekrar kana cagırdı dr ama? nolurr yaşayanlar fikir versin

tebrik ederim canım hamilesin.... regline 5 gün olduğu için dr tekrar bakacak hcg sonucuna şuanda gebelik var . benim değerim 33,90 du adetten bir gün önce. şimdi 7 haftalık hamişim. :)

merhaba
bır sey sormak ıstıyorum . yardımcı olursanız cok memnun olurum.
yumurtlama testı aldım. ılk gun c den bıraz acıktı cızgı ama koyu sayılırdı. 2. gun en kırmızı koyu oldugu zamandı ve 3. gun cızgı acılmaya basladı. Bız bu gunlerın hepsınde calıstık. bugun 4. un cızgı bayagı sılık, hala calısma yapmak durumundamıyız. Bılen varsa yardımcı olur mu

tesekkurler

tebrikler canım.son durum nedir bu arada.topiğie uğramamışsın 2 gündür.
gerçi kimseler uğramamış.

kızlar nerlerdesinizzzz.
ovulasyon testlerine başlayacağız tekrardan değil mi.
humuscum sen de yazmamışsın:))
aaa hadi toplaşalım artık yarın sabahtan itibaren.
ben de boşladım biliyorum ama bişeyler yapma vakti geliyor artık:))))))))

Sevgili topikdaşlarımmm ,

şu anda aldığımız bir haberi sizlerle paylaşıyorumm

yarın öğleden sonra saatlerinde kk forumundan bazı arkadaşların bizim evde toplanacağı bilgisine ulaştımm

sanırım kısır partisi yapacağız

doktor hazır kocayı bana yasaklamışken bari arkadaşlarla vakit geçireyim didim ben de

selcanım kuzum ve diğer kuzular , üzülmeyin sakın. bir gün sizinle de kısır partisi yaparıss..
Miranda kuzum , miacım mayacım kuzum ve elfjem kuzumla yarın bisdeyisss

inşallahhhh

Kandiliniz mübarek olsunnnnnn

nottt : kuzum bana 1 hafta daha koca yasak ve 3 ay hamilelik yasak , bu yüzden ovulasyon topuna ben bir kaç ay girmeyeceğim.

sonrası Allah kerim elbette. Rabbim ne yazdıysa onu yaşarım

bütün kızlar toplanıcasss , toplanıcassss

Umutsçum baslicam ama elimdeki ovu testleri bitince yani bu aydan sonra bita yapmicim yilsonuna tup bebege baslicaz. Zaten imkansiz dedikleri şey için ben umutlanmistim ama olmuyormus gercekten :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…