Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

ya arkadaşlar fikri olan sölesin. 9 mayıstı adetmn ilk günü. bugn ovulasyonun cok yüksek olması gerek. 2 gündür silikti. ama bugün tamamen yok oldu. hiç cıkmadı. bide bi haftadır aşırı nuyku istegim var. neden silndi acaba bugün

Yok tatlim ya daha kan fln vermem ovu testleri de artik silik bile cikmiyor obur ay obur ay kac yil oldu gecti...

valla doğru diyorsun öbür ay öbür ay derken sabır taşı olduk ya. allahım bekletme artık ne olur bizlere de hayırlı sağlıklı bi evlat ver artık ne olurrrrrrrrrr...

başkalarının 3 oldu 4 oldu bizde daha bir tane yok herkesin evladı sağlıkla büyüsün gözümüz yok ama rabbim bize de ver artık ne olur..

selam hanımlar,
adetimin başlama gününde hasta olmadıgım için test yaptırmaya gittim. fakat cihaz arılı oldugu için hemşire de tanıdık oldugundan bir ihtimal diyerek idrar testi yaptık.
testin ovülasyon testi oldugunu farkettim. bana bunlarda da çıkar dedi. o gün ince bi çizgi gördüm ben ama o yok çizgi dedi :)
evde gebelik yapmıştım 1 gün öncesinden ondada incecşk çizgi vardı. şimdi 3 günüm geçti evde ovü testi yaptım 2. çizgi gayet belirgin.
acaba diyorum ben de mi anne oluyorum :)
bi bilginiz varsa yazarsanız çok mutlu olurum zzirâ heycandan çatlamak üzereyim

arkadaşlar ovu testi ne oluyor eczanelerde satılan idrar testi mi..birde merak ettiğim bişey var benim bi tane bebeğim var fakat eşimle 2. yi istemey başladık fakat ben yaklaşık 4 ay önce bi düşük yaptım o zamandan beri hala hamiş kalamadım sizce arası çok mu uzar bilgisi olan varsa yazabilir mi bana

Bende subat ayında bılmeyerek hamıle kaldım ve dusuk oldu. Sımdı yarın adet gunum dun merakla tesrt yaptım ucude pozıtıf.. Ve bende ovilasyon testıyle hamıle kaldım ılk oglumdada yapmıstım.. Arkadaslar sıze onerım ovılasyon testınde clear blue dıye bır marka oyle cızgı frlna olmuyo dırek dıgıtal ekranda gosterıyor tavsıye ederım ben ılk oglumdada ıkıncı ayımda hamıle kaldım bundada aynısı olduu :)

bence öyle, anne oluyorsun, hayırlı olsun, bugün bir daha git bence kan testine

hayır gebelik testinden farklı bir test, kullanımı aynı ama amacı fqarklı, ben burdaki eczanelerde bulamadım, intwrnetten siparişe ttim, hem de çok daha ucuza geldi, ovuşasyon testi yumurtlama gününü belirliyor, bebek yapma şansını artıran bir test, ben kullanmayı beceremedim ama kullanıp t amemnun kalan çok var. ben kızımdam önce bir düşük yaşadım, kürtajla alındığı için bebeğim doktor 5 ay dinlensin rahmin kendini toparlasın demişti, fakat ben dayanamadım 4. ayda denedim ve çok şükür kızım oldu, bu ay da olmazsa kadın doğumcuna git durumunu anlat istersen.

KIZLAR BEN BU SAYFA SAYESİNDE GEÇEN AY OVULASYON TESTİ KULLANMAYA BAŞLADIM VE SİZLERDEN ÖĞRENDİĞİM ÜZERE KOYU ÇİZGİ ÇIKAN İKİ GÜNÜ VE ARDINDAN SİLİK ÇIKAN GÜNÜ DEĞERLENDİRDİK(TOPLAMDA 3 GÜN)BİRDE DR UM KLOMEN VERMİŞTİ BU AY VE İÇİMDEN HEP GÜZEL ŞEYLER GEÇİRDİM SONU GÜZEL OLACAKTI BİLİYORDUM VEEEE
ADETİME 4 GÜN KALA HEMDE GECE YAPTIĞIM TESTLE GÜZEL HABERİ ALDIM ALLAH İZİN VERİRSE BU KEZ KUCAĞIMA ALICAM İNŞ MİİNİĞİMİ BUNDAN ÖNCE 2 DÜŞÜK KÜRTAJIM VAR MALESEF AMA BUNDA HEP GÜZEL ŞEYLER DÜŞÜNÜYORUM.(SİZDE DUA EDİN LTF İÇİNİZDEN )
RABBİM İSTEYEN HERKESE SAĞLIKLI BEBEKLER NASİP ETSİN İNŞ.OLURSA BURAYA YAZACAĞIMA KENDİME SÖZ VERMİŞTİM LÜTFEN SİZDE UMUTLARINIZI YİTİRMEYİN VE BEKLEYİN ONLAR İÇİN HERŞEYE DEĞER
BU ARADA GECE GEBELİK TESTİ YAPARKEN ÇIKMAZ DA OVULASYON TESTİNDEN BELKİ ÖĞRENİRİM DİYE ONU DA YAPTIM AMA OVULASYON SİLİK ÇIKTI(ADETİMİN ARDINDAN YAPTIĞIM TESTLERDE DE HEP SİLİKTİ) GEBELİK TESTİ 5 DK SONRA SİLİK POZİTİFDİ.
DUALARIM SİZİNLE

kızlar 9 mayıstı adetmn ilk günü. bi kaç gündür akıntım yogun. uyku hali var. ama 2 gün silik cıkan ovulasyon testi bugün tamamen yok oldu. neden ya neden

meryemcim ya sacma bi soru olacak belki ama bide sağ yumurtalıgımn üstüne elimi koyunca pıt ptı bi atış var .. yumurtlama belirtisimi bu

arkadaşlar bilgisi fikri olan varmı. sağ yumurtalığıma dokundugumda pıt pıt bi atış var. nedir bu. yumurtalama belirtisimi

Canım benım yumurtlamamda kasık agrım cok olur ama pıt pıt etmedı hıc...hatta eskıden hıc yumurtlama oldugunu bılmeZdım apantıs sanmıslardı doktora bile gıtmıstım

arkadaşlar adetime 4gün var ovülasyon test yaptım çift çizhi çıktı hatta ikinci çizgi kopkoyu çıktı .erken gebelik testi alsam sonuç alırmıyım sizce?

yarın adet günüm, inşallah olmam, bugün aşırı derecede ağızda kuruluk hissediyorum, dilim damağıma yapışıyor, su içsem bile geçmiyor, internette baktım, gebelik belirtisi olabilirmiş bu durum, çok heyecanlıyım, umarım hayal kırıklığı yaşamam. ben 2 gün önce de test yaptım negatif çıktı, o yüzden adetim geçmeden test mest yapmam bidaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…