Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

ben hormon testi sonuçlarımı aldım, üstün bilgimle sonuçlara baktım :KK60: :KK60: bir anormallik görünmüyor, çarşamba günü de randevum var, bakalım doktor ne diyecek, bu arada şu kullandığım antibakteriyel ilaçlar beni mahvettii, akıntım sınırsız hiç ara vermeden geliyor, bıktım artık:KK47: bu kez vagina içi değil dışında kaşıntı ve acıma başladı, sanırım mantar başladı of yaaaaaa, bir de bu dertle uğraşacağım:KK43::KK43:

ben hormon testi sonuçlarımı aldım, üstün bilgimle sonuçlara baktım :KK60: :KK60: bir anormallik görünmüyor, çarşamba günü de randevum var, bakalım doktor ne diyecek, bu arada şu kullandığım antibakteriyel ilaçlar beni mahvettii, akıntım sınırsız hiç ara vermeden geliyor, bıktım artık:KK47: bu kez vagina içi değil dışında kaşıntı ve acıma başladı, sanırım mantar başladı of yaaaaaa, bir de bu dertle uğraşacağım:KK43::KK43:

geçmiş olsun uzun süre antibiyotik kullanımı malesef mantar yapabiliyor, ama bununda çözümü kolay kremle falan uğraşma hiç mantarsa bir ilacı var yutuyorsun 2 saatte hiç bişiyin kalmıyor. ama yinede doktora danış

HUMUS gözün aydın, aydın diyorum çünkü bebek yoksa gecikmesi daha kötü bir an önce gelsinki, bir an önce yumurtlama gününde gelsin tekrar:KK34::KK34:

buarada benimde hormon testinin sonuçları çıktı herşey gayet normal, hcgde bakın demiştim reglime rağmen :) tabiki negatif

geçmiş olsun uzun süre antibiyotik kullanımı malesef mantar yapabiliyor, ama bununda çözümü kolay kremle falan uğraşma hiç mantarsa bir ilacı var yutuyorsun 2 saatte hiç bişiyin kalmıyor. ama yinede doktora danış

HUMUS gözün aydın, aydın diyorum çünkü bebek yoksa gecikmesi daha kötü bir an önce gelsinki, bir an önce yumurtlama gününde gelsin tekrar:KK34::KK34:

buarada benimde hormon testinin sonuçları çıktı herşey gayet normal, hcgde bakın demiştim reglime rağmen :) tabiki negatif

aaaaaaaaaaa:KK53::KK53::KK53: ve jeton şimdi düşer:KK37:

bu doktor bana mantar ilacını neden verdi şimdi dank etti, ama artık çok geç, şu doktor millletinin ağzından lafı cımbızla almak yok muuu delirtiyor ben, be adam söylesene akıntın mantar yapacak , o zaman kullnacaksın bu mantar ilacını diye!!!!:KK47::KK47: ben ilacı aldığım ilk gün bitirdim mantar ilacını:26::26: nerden bileydim uyuzspor dr yaaaaaa

GEÇMİŞ OLSUN KARDEŞİM benimde senin gibi aynı olmuştu geçen sene aşırı bi kaşıntı vardı çok akıntıdan olmuştu dr. gitmiştim bi fitil verdi 7 tane var içinde adını unuttum eczanaya gitsen içinde 7 tane var de beyaz bi kutuydu sanırım her gece yatarken atıyosun benim 3 efada bitirmişti kaşıntımı ama 7 gece kullancan fitili

kızlarrr yarın yumurtlicam galiba nedersiniz...bugün 21.günüm...:KK16:

Eklentiler

• $04052013851.jpg
    $04052013851.jpg
    31,8 KB · Görüntüleme: 43
  • $04052013853.jpg
    $04052013853.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleme:
kızlar kocişim yok napıcam son ilişki çarşamba akşamı oldu offf çagırimmi kocamı yoksa yarın akşam anca ilşki olur nedersiniz bekle bekle olmadığı günemi denk geldi yoksa...

siklus nedir canım ??

28 33 gün arası değişiyor bugün 21.günüm daha henüz yumurtlamayı yakalayamadım malesef nisan ayında kimyasal gebelik yaşadım dengem bozuldu herhalde pko da var zaten 1 senedir düzenli adet görüyorum oda bu ay böyle oldu bakalım normal günümde adet görebilcekmiyim acaba...

kızlar koyulaşmış ama dimi offf ne sıkıcı bi ay oldu bu ay...

21 20 19 17 testlerin sıralaması ama daha beklicem galiba hala aynı koyulukta değil malesefff...

Eklentiler

• $02052013795.jpg
    $02052013795.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 46
  • $30042013791.jpg
    $30042013791.jpg
    35,8 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
kızlar koyulaşmış ama dimi offf ne sıkıcı bi ay oldu bu ay...

21 20 19 17 testlerin sıralaması ama daha beklicem galiba hala aynı koyulukta değil malesefff...

biraz daha beklicen canım benimde aynı böyle testlerim. ama sen silikte olsa eşinle gün aşırı ilişkiye gir. çünkü okuduklarıma göre bir türlü çift çizgiyi tam net göremeyip hamile olduğunu öğrenenler var. kısmet.

biraz daha beklicen canım benimde aynı böyle testlerim. ama sen silikte olsa eşinle gün aşırı ilişkiye gir. çünkü okuduklarıma göre bir türlü çift çizgiyi tam net göremeyip hamile olduğunu öğrenenler var. kısmet.

senin kaçıncı günün bugün. benimki belkide silikleşir bundan sonra...:KK43::KK43::KK43:

senin kaçıncı günün bugün. benimki belkide silikleşir bundan sonra...:KK43::KK43::KK43:

canım daha ben net kırmızıyı görmedim ki . 30 günde bir siklusum. şu an 14. günümdeyim. tahminime göre pazartesi günü yumurtlarım. ama ben başladım çalışmaya. 3 gün öncedenç çift çizgiyi gördükten sonraki 3 günde devam edicem :KK43:(( olsun yaa lütfen.. çok istiyorum.

merhaba tatlım benim bir önerim var sana TROSYD isimli bir krem var onu genital bölgende kaşınan yerlere sürünce kaşıntıyı kesiyor ve mantarıda önlüyor eczane 5 veya 6 lira hatta bunu bebek pişiklerinede doktorlar veriyor. hiç bir zararı yan etkisi yok tavsiye ederim kaşıntıya mantara son :)

canım daha ben net kırmızıyı görmedim ki . 30 günde bir siklusum. şu an 14. Günümdeyim. Tahminime göre pazartesi günü yumurtlarım. Ama ben başladım çalışmaya. 3 gün öncedenç çift çizgiyi gördükten sonraki 3 günde devam edicem :KK43:(( olsun yaa lütfen.. çok istiyorum.

çalışmalara devam o zaman sende testlerinin resimlerini koysana tatlım bende kendiminkileri değerlendirim ona göre...

X