Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

ben demedim mi , benim de şikayetim yoktu ama enfeksiyon varmış... hatta ben tüp bebeğin negatif olmasını bile bu enfeksiyona bağladım.
nereye gittin neler oldu daha fazla detay lütfen...

aferimm bu aradaaa, bugün yazdığım bir mesajda anlattıklarımı ilk uygulayan sen oldun...

son dakikaa...son dakikaaa...

dün nene oluşunun 1. yılını kutlayan topikdaşımız breezey şerefine , 1 mayıs 2013 çarşamba günü tüm yurtta resmi tatil ilan edildi.
vapurlar -metrobüs - metro - tramvay - otobüs seferlerinde de tatil uygulanacak.

duyduk duymadık , okumadık demeyinnn...

p.s : parti ancak bitti, kararı da az önce aldım.. kış aylarında kar bastırınca , okulların sabahın 7.00 sinde tatil kararı açıklayan valilikten hızlıyım en azından.

Cnm seninki baya koyu umarim hamilesindir benimkileri direk isiga tutp zorla kesin cizgi bu yaaa tadinda silikti ben olsam idrarda hcg yapmistim coktan 3 gun kalmis cikabilir bence ay cok meraklandim haha

Bide senin ovu testi ne marka cnm?

benim testim labaquik gg den aldım canım...

ama bence açık renk ya bunlar. hem öyle tam bi belirti de yok gebeliğe dair, bazı şeyler var ama kayda değer değil ve belkide bana öyle geliyor diye belirtiden saymıyorum...

az önce gebelik testi yaptım uyanır uyanmaz o negatif çıktı bariz...

mayıs 4 te de olmazsam 6 mayısta kanda baktırcam. inşallah kırmızı olmaz...

canım bence sen iki üç güne tam koyu çizgiyi yakalarsın... sabret birazcık olacağına inan... bak burada ne hikayeler var 23. gününde yumurtlayan falan...

inş canım ya yumurtlayayimde en azından bebek olmasa bile adet döngüm bozulmasın 1 senedir düzenli oluyorum tüp bebekte alınan hormonlardan değişen hormonlardan dolayı bozulmasa bari adet döngüm...:18::18:

benimkilerde aynı marka canım gebelikte oldukça koyu gösteriyorlar ben buna bire bir şaidim bak tekrar koyim gebelikte nasıl gözüktüğünü gör canım inşallah sürekli koyulaşma olur testlerinde... bunlar transferimin 2 gününden itibaren yapmaya başladığım lh testlerim.

Son düzenleme:
sağol cnm ama sorun asıl olarak eşimdeki morfoloji bozukluğu yüzünden

:111: hmmm bu konu hakkında hiç bir bilgim de yok duyumum da malesef, umarım çözümü vardır

Çok geçmiş olsun, soğan suyunu söyleyecektim ben de

teşekkür ederim yine de sağol

dediğim gibi devlet hastanesine gittim, adını ilk kez duyduğum bir doktordu. şanslıydım galiba, ilgilendi, ben birazcık abarttım, adet düzensizliğim olmadığı halde adet düzensizliği yaşıyorum dedim, veeee 8 aydır bebek deniyoruz olmuyor dedim, oysaki ilk kez bu ay denemiştik alttan muayene etti, yumurtalıklarıma baktı, akıntın var mı dedi, zaman zaman oluyor ama kokulu olmuyor dedim, iltihap var dedi, fitil verdi, ayy o fitilden midir nedir bilmiyorum, adetim bugün bitti ama acayip sulu akıntım var, çok şaşırdım, sabahtan beri bu 3. çamaşırım oldu mikropları mı atıyorum acaba?

o kadarcık yanlış bilginin kimseye zararı olmaz , iyi demişsin,aferim...

fitilden oluyor akıntı, ben sana diyim.
ben de ilk başlarda " noluyooo len " olmuştum... hani hamilelikte de akıntı artıyor ya, ama hatırladım ki bende enfeksiyon var , fitil kullanıyorum.ayrıca krem de vardı...
yani ilaçlar yapıyor çünkü iltihapı yok ediyorlar. benimkiler bitti çok şükür , bakalım yarın ne diyecek doktor. enfeksiyon geçmiş diyecek mi ?
bu durumlarda günlük ped kullan , pamuk yüzeyli olanlardan. o zaman çamaşırı daha az değiştirirsin.

önümüzdeki ay da , bakacağız durumlara... hoş benim yaştan dolayı önümüzdeki ay bile çok uzun bir zaman.
ama Rabbim kısmet ederse... ayın günün ne önemi var ki.

Mrb hanımlar ben pkoluyum bunun için ilk kez geçen ay ovu testi kullandım pozitifi de yakaladım ana olmadı bu ay ise aşılamaya geçtik sizce ovu testini kullanmaya gerek var mi bu ay

Mrb hanımlar ben pkoluyum bunun için ilk kez geçen ay ovu testi kullandım pozitifi de yakaladım ana olmadı bu ay ise aşılamaya geçtik sizce ovu testini kullanmaya gerek var mi bu ay

ben olsam kullanırım ve aşılamadan sonrada kullanmaya devam ederim ama ayyy çok pardon ya çatlatma ignesi etkiliyor testleri ama aşılamadan önce kullan bazen yumurtalar çatlatma iğnesinden önce çatlayabiliyor en azındain o günü kaçırmaz evde denersin ve son test gününe dogru tekrar yap ve ovulasyon testi kopkoyu çıkarsa sevin derim şimdiden allah kolaylıklar versin ve tez zamanda kavuş yavruna...

Amin tatlım rabbim isteyen herkese nasip etsin cevap için teşekkürler mantıklı ama yumurta takibi yapılıyor zaten cat. İğnesi de ibs göre yapılacak asilama haftası yapayım sadece en iyisi

günlük pedim bitmiş evde annemler var, yeni geldiler uzaktan, onları bırakıp ta markete gitmek de istemedim, alamadım, şimdi 6. çamaşırımdayım yaa bir şey soracağım, eğer ben de enfeksiyon olmasaydı ve bu fitili kullanmış olsaydım yine de gelir miydi bu akıntı? bunu şundan soruyorum, doktor kan testine göre değil de ultrasona göre enfeksiyon var dedi ya, acaba salladı mı diyorum :111: ne bileyim ben:26:

bir de babanne misin sen, ya da annanne mi? anlamadım paylaşımlarını yanlış mı anlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…