Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

bir de kısacık kendimi tanıtayım...
ben yan topiklerden geliyorum ( Mart ayında transferi olup gün sayanlar - 40 yaşından sonra anne olmaya çabalayanlar -38 yaş üstü genç hanımlar ) gibi topiklerde yazıyorum bu aralar...

42 yaşındayım... 23 martta transferi yapılan ve 5 nisanda negatif sonuçlanan ilk tüp bebek denemesi olan hatun kişiyim...

tam olarak 5 yıl 9 ay 2 günlük evliyim ( forumun evlilik panosu öyle diyor , ne yapayım )

Hiç hamileliğim olmadı daha önce... tüp denemesini ise saymıyorum artık...
Bu ay " breezey hormonsuz bebek merkezi " olarak faaliyete başlamış bulunuyorum...
Yaşadıklarımı sizinle paylaşmaya gayret edeceğim.

Ovulasyoncu arkadaşlara başarılar dilerimmm

inşallah hepimiz en kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz canım
bende ilk başladığım günden beri 15:00 te yapıyorum testi ve 2 saat öncesinden sıvı almayı bırakıyorum.bir de 2-3 saat idrarımı tutup öyle yapmaya çalışıyorum.hatta birazdan yine test yapıcam bakalım hala koyu mu yoksa biraz silikleşti mi
doğru mu yanlış mı bilmiyorum ama garantiye almak için 14. günden beri hergünü değerlendiriyoruz biz.dediğin gibi bugün ve yarın da çok çok önemli günler kesinlikle

Son düzenleme:

ben de korktum bir an yanlış topiğe mi yazdım diye
yok sersumum daha değil,ovulasyon testi yapıyorum bu ay onu danışıyordum burdaki arkadaşlara

seni burda görünce silik falan da deyince enemmm dedim hamilelik test mi..inşallah en kısa süre de o da olucak bebişimm...

benim aklım yine karıştı yaaa, şimdi çift çizgi olunca mı yapcaz, çift çizgi silikleşince mi? :26::26:

çift çizgi çıkınca ve de ondan sonraki birkaç günü değerlendirmek gerekli canım çizgilerin 2 si de koyu olduğunda yumurtlama oluyo,silikleşmeye başladığında ise yumurta çatlamış oluyo:112::112:

kızlarr ,

bugün aldığım ve yaklaşık 1 saat önce denediğim ilk ovulasyon testimde , 2. çizgi silik çıktı...:26:
bugün reglimden itibaren 6.gün...
bundan benim anladığım yumurta oluşmaya başlamış...
sanırım tam olgunlaştığında 2 çizgiyi de aynı koyulukta göreceğim...
sonra bir daha 2.çizgi silik olduğunda yumurta çatlamış olacak...

bu testleri kullanıp , benim düşündüklerime katılan topikdaşlardan yazmalarını rica ederim.

canım,benim de buradan öğrendiğim kadarıyla silik demek negatif demek.önemli olan iki çizgiyi de aynı koyulukta yakalamak

canım,benim de buradan öğrendiğim kadarıyla silik demek negatif demek.önemli olan iki çizgiyi de aynı koyulukta yakalamak

evett negatif demek biliyorum... zaten normalde test yapmam gereken gün ayın 16 ve 17 si gibi...
ben denemeler yapıyorum şimdi... ilk defa test kullanıyorum... gördüklerimi ve düşündüklerimi yazacağım ki karşılıklı fikirleşelim...

ben de 5-6 gün önce yapmaya başlamıştım.ilk defa kullandığımız için önce başlamak en iyisi
az önce bende bu ay ki son testimi yaptım.çok çok silikti,ilk başladığım günlerde bile daha koyuydu.sanırım benim yumoş kesinlikle çatladı patladı

daha önceleri de değerlendirmişsindir eminim amaaa bu akşam size çaya gelmeyelimm...
müsait değilsiniz sanırımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…