Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

merhaba arkadaşlar beide bu ay başladım bu testlere benimki babystart idrardan fakat ben bu testi anlayamadım acaba benmi yalnış kullandım bardak tamamen ağzına kadarmı dolu olması gerekiyor o şekildemi içine batırıcaz çubuğu arkadaşlar yardım edin elimde 4 tane kaldı bide internette g.g da kredi kartıyla alınıyor bide çok ucuz ama biz kredi kartı kullanmıyoruz acaba bildiğiniz bir site varmı kapıda ödenenden yada marka söyleyin bana eczaneden alayım

Eki Görüntüle 665886

ben de yeni başladım 3 gündür yapıyorum ovulasyon testi
bakalım ne zaman görecem pozitifi?
PKO luyum bu arada

merhaba canım, ben de nisan ayında kullanacağım , ama ilk kez kullanacağım, yumurtlama testlerim elimde ama hangi gün başlamam gerekir? nisan ayı adetim bittikten sonra mı başlayyaım bu testlere? bir de günde kaç defa test yapmam gerekiyor ?çift çizgiyi gördüğüm gün çalışma yapmamız gerekiyor anlaşılan ama diyelim ki sabah gördüm, akşama kadar çift çizgi geçer mi ? yani sabah gördüysem akşam yapsak çalışmayı olmaz mı ki?

Walla bende cok guldum:) hayırlısı bakalım yarın hayırlı haberlerini bekliorum o halde

Bu arada sabah dediğini yapim dedim de bizimki kafasını bile kaldıramadı uykudan ehehe

benim adetlerim çok düzensiz. ortalama 33 günlük bir sirkülasyon var. buna göre 19. günde T koyu oldu. 20. ve 21. günde yaptıklarımda T açık renk artık.

Bunlar onceki paylaşımlarim arkadaslar.
3 yıldır 2. Bebegimizi istiyorduk ama korunmamak disinda pek bir gayretimiz olmamıştı. Gun takibi yapamiyordum çünkü adetlerim cok duzensizdi. Ovulasyon testi aldim en son, niyetim bir sonraki ay kullanmaya baslamakti dayanamayıp kullandım 2. Gunde dogru günü yakaladık. Ve iliskide doğru pozisyonlari kullandık. Ve bugun hamile olduğumu öğrendim. Şükürler olsun. Anladimki hem dua etmek hemde bu işin ilmini araştırıp gayret gostermek gerekiyormuş.

gözün aydın arkadaşım ALLAH ım hayırlı doğum ve sağlıklı bir bebiş nasip etsin inşallah sana.ovulaSyon testinin markası neydi yazarmısın.Ben babystart aldım h,ç bir şey anlamadım her şeyide doğru yaptım ama olmadı

Arkadaslar merhaba, size bir sorum olcak. Lutfen bana yardimci olurmusunuz?

Suanda adetimin son gunlerini yasiyorum. Ve adet olmadan once iki gun boyunca cok fazla sancim oldu(normalde olmaz) adet oldugumda da bu devam etti. Ve adetim normalde 1 hafta surer. Bu kez 4 gun surdu ve son iki gun az az geldi. Adet surecim boyleydi. Ayriyetten ben bu ay ovulasyon testi kullandim. Adetliyken de oluyo mu diye merak ettim ve son iki gun ovulasyon testini yaptim silikte olsa ikinci cizgi belirdi. Anlamadigim su adetliyken yumurtlama olurmu ki?? Olmazsa da niye czgi beliriyo?!

Merhaba kızlar, ben Donna ovilasyon testini kullanıyorum şu an. Sağlıklı bir kız evlat sahibi olmak istiyorum Allah izin verirse. İnternette "testte pozitif olursa ilişkiyi bırakın 1-2 güne kadar yumurta çatlar" diye birşey görmüştüm ama ben bu testte pozitifi nasıl anlayacağım. Testte pozitif-negatif yazacak birşey yok ki?

Son düzenleme:

Yardimci olabilecek yok mu???

tek çizgi çıkarsa negatif çift çizgi çıkarsa pozitif oluyo

belkide üstüne kalmışsındır hamilelik testi yap bence canım

Gebelik testi de yaptim negatif.. Ama ovulasyon testi neden nefatif degil anlayamiyorum

ozaman yumurtlama kanıdır sen ovulasyon testini yapmaya devam et.Benimde geçen ay aynı senin gibi olmuştu dr. gittim yumurtlama kanı demişti eşinle birlikte olmaya devam et dedi ama eşim şeh,r dışında olduğu için olmadı hamilede kalamadım tabii

bugun ve dunku ovulasyon testlerim bugun dahada koyulasmis yumurta catladi catlacak yada ben catlicam kizlar kacaydirbu testleri yapmaktan usandim verdigim paralarida hic saymiyorum...neyse hayirlisi olsun amabu ay hic stres yok yapiyorum ama nasil olsa bisi olucagi yok diyorum bi noktadan sonra umitsizlige dusunce stres te azaliyor iyi bisi aslinda hersey olucagina varir oyle dilmi? Rabbim ol derse uc gun onceki iliskiyle bile dollenir yumurta

kızlar merhaba..prolaktın hormonu 38 cıkmıştı ve doktorum parlodel verdi..5 gun kullandım ve yumurta takibi için 12 .gun olan 25.03.2013 de doktoruma gittim ve sağ tarafta cok gusel bir yumurta var dedi..3 gun oncesindende ovulasyon testine basladık ve 2.cizgi hep silik cıktı..o gunde silik çıktı..3 gun sonra tekrar gittik ve yumurta catlamıs gorunmuyo dedi..o gun test yaptık ve cızgı cıkmadı..benim anlamadıgım neden silik cıktı? yani tam bi cizgi cıkmadı 6 gun boyunca..veee bugun yine ovulasyon testi yaptık yine silik cızgı cıktı..anlamıyorum ben..sebebi nedir?

Slm kızlar ben 4 kere yaptım bu testi hep silik bi çizgi cikti ama yumurta aki kıvamında akıntım var Buda yumurtma belirtisi diyolar anlamadım acaba yumurtlama oldumu olmadimi hep silik çizgi tam koyü değil negatifim acaba kafam karıştı Cvp verirseniz cok sevinirim ben ilk defa bu ay aldım 2 senedir anne olamıyorum

Benimde yumurtam olgunlaştığğında silik çizgi veriyordu. Cumartesi çift çizgiyi gördüm. demekki çatlayınca veriyo çift çizgiyi. seninki daha çatlamamış olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…