Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Slm kızlar ben 4 kere yaptım bu testi hep silik bi çizgi cikti ama yumurta aki kıvamında akıntım var Buda yumurtma belirtisi diyolar anlamadım acaba yumurtlama oldumu olmadimi hep silik çizgi tam koyü değil negatifim acaba kafam karıştı Cvp verirseniz cok sevinirim ben ilk defa bu ay aldım 2 senedir anne olamıyorum

Canım sabah ilk idrarla yapma ve testi uapmadan önce en az 2 saat sıvı alma. Bide böyle dene istersen.

Merhaba hanımlar
hiç ovulasyon testi kullanmadım ancak yumurtladığımı akıntımın şeffaf ve sümüksü bir yapıda olmasından anlıyorum buda adet döngünüm 14-15 veya 16 günü oluyor fakat benim sormak istediğim şu, ovulasyon testinde çift çizgiyi gördüğünüz zamanlar akıntınız böyle sümüksü yumurta akı gibimi oluyor
yani bilmiyorum anlatabildimmi ama bu akıntı geldiğinde yumurtam çatlamışmı oluyor yoksa çatlayacakmı oluyor onu öğrenmek istiyorum
deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim

merhaba canım, ben de nisan ayında kullanacağım , ama ilk kez kullanacağım, yumurtlama testlerim elimde ama hangi gün başlamam gerekir? nisan ayı adetim bittikten sonra mı başlayyaım bu testlere? bir de günde kaç defa test yapmam gerekiyor ?çift çizgiyi gördüğüm gün çalışma yapmamız gerekiyor anlaşılan ama diyelim ki sabah gördüm, akşama kadar çift çizgi geçer mi ? yani sabah gördüysem akşam yapsak çalışmayı olmaz mı ki?

canım adetin kaç gün sürüyor?
29-30 gün falan sürüyorsa 11.gün falan yapmaya başla.
günde bir kez yapabilirsin testi.
aşırı sıvı almadan yap 2-3 saat birşey şey içme, sonra yap.
çift çizgiyi gördükten 24-36 saat sonra yumurtluyorsun büyük ihtimalle.
o gün, ertesi gün ya da gün aşırı ilişki olması lazım.
çizgi geçmez merak etme :)

bir de sabah ilk idrarla yapmayacaksın ovu testi.
öğleden sonra 2-6 arası yapman daha iyi sonuç verir.

canım adetin kaç gün sürüyor?
29-30 gün falan sürüyorsa 11.gün falan yapmaya başla.
günde bir kez yapabilirsin testi.
aşırı sıvı almadan yap 2-3 saat birşey şey içme, sonra yap.
çift çizgiyi gördükten 24-36 saat sonra yumurtluyorsun büyük ihtimalle.
o gün, ertesi gün ya da gün aşırı ilişki olması lazım.
çizgi geçmez merak etme :)

bir de sabah ilk idrarla yapmayacaksın ovu testi.
öğleden sonra 2-6 arası yapman daha iyi sonuç verir.

adet döngümden bahsettin heralde, 28 gün sürüyor, çift çizgi yumurtladın demek değil mi? ben zannetmiştim ki, çift çizgiyi gördüğümüz gün yumurtlama olduğundan fırsatı kaçırmamak lazım diye düşünmşütüm, şimdi bugn çift çizgiyi gördüysem yarın mı başlamalıyım çalışmalara:26::26:

2-3 saat sıvı alınmadan yapılması gerektiğini biliyordum ben çok su içtiğim için uyanıklık yaparım sabah 8 de kalkıyorum 10 a kadar su içmem yaparım testi diye düşünüyordum:KK60: bunu da yeni öğrendim, çok sağol cevabın için:KK16:

arkadaşlar benim son adetim 17mart ben yaklaşık 10 gündüridrardan ovulasyon testi yapıyorum ilk 5 tanesini yalnış kullanmıştım şimdi bakıyorum 2.çizgi hep silik bugün ayın 4 dü 13 gün sonra adet olmam gerekiyo bu normalmi

arkadaşlar benim son adetim 17mart ben yaklaşık 10 gündüridrardan ovulasyon testi yapıyorum ilk 5 tanesini yalnış kullanmıştım şimdi bakıyorum 2.çizgi hep silik bugün ayın 4 dü 13 gün sonra adet olmam gerekiyo bu normalmi

Aynen bende 17 marta adet oldum 32 gun suruyor peryodum. ama bu ay cift cizgi gormedim..yumurtlamafimmi acabaa diyorum. gecen ay 15. Gun cift cizgi cikmistii. bilenler varsa cevaplayabilir mi

gözün aydın arkadaşım ALLAH ım hayırlı doğum ve sağlıklı bir bebiş nasip etsin inşallah sana.ovulaSyon testinin markası neydi yazarmısın.Ben babystart aldım h,ç bir şey anlamadım her şeyide doğru yaptım ama olmadı

canım ben gittigidiyordan spariş verdim OVULA diye bir marka. yanlış olmasın içinde 21 tane ovulasyon testi 6 adette gebelik testi vardı 23 liraya aldım. ve spariş verdiğimin ertesi günü elimdeydi. yani nasip olacakya benim herşey birden kolaycacık oldu.
bir akşam buradan denk geldim ovulasyon testi yapanlar topiğine hemen spariş verdim bir iki haftada ancak gelir gelecek ay yapmaya başlarım dedim birde baktım ertesi gün elimde testler, hemen denedim ikinci seferde tam koyu rengi yakaladım. değerlendirdik ve hamileyim. mucize gibi. Rabbim buradaki isteyen tüm arkadaşlara tez elden en sağlıklı sıhhatlisinden nasip etsin.

canım ben gittigidiyordan spariş verdim OVULA diye bir marka. yanlış olmasın içinde 21 tane ovulasyon testi 6 adette gebelik testi vardı 23 liraya aldım. ve spariş verdiğimin ertesi günü elimdeydi. yani nasip olacakya benim herşey birden kolaycacık oldu.
bir akşam buradan denk geldim ovulasyon testi yapanlar topiğine hemen spariş verdim bir iki haftada ancak gelir gelecek ay yapmaya başlarım dedim birde baktım ertesi gün elimde testler, hemen denedim ikinci seferde tam koyu rengi yakaladım. değerlendirdik ve hamileyim. mucize gibi. Rabbim buradaki isteyen tüm arkadaşlara tez elden en sağlıklı sıhhatlisinden nasip etsin.

arkadaşım inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip eder rabbim bende bu ay korunmayı bırakıcam bende bu testlerden yapmak istiyorum ama markaları konusunda hiç bir fikrim yok araştırıyorum şimdi senin paylaşımını gördüm umarım isteyen herkes ilk ovulasyon denemesinde hamile kalır... herkese sağlıklı hamilelikler diliyorum

merhabalar.bende bu ay ilk defa kullanıyorum ovulasyon testini.sorularım olcak.
11. gün başladım teste.silikti.akşamları yapıyorum.
12. gün akıntı gelince sabah ilk idrarla değil ama sıvı almıştım o şekilde yaptım baya koyoydu.ama c kadar koyu değildi.
12. gün akşam yaptım yine silikti.
13,14,15,16,17,18,19 hep silikti.
20. gün koyuydu ama kontrol(c) kadar değil ona yakın ama.
21. günde aynı koyulukta
22,. günde aynı koyulukta
23,günde aynı koyulukta
bugün 24 .gün daha yapmadım. akşam yapacam.
28- 29 günde bir regl olurum.
neden hep koyu çıkıyo.
12. gün yumurtlama olmuşmudur.
yoksa daha olmamışmıdır.
acaba son günler mi yumurtluyom anlamadım.
12, gün uzayan akıntı geldi.
11 aydır bebiş olmuyo benimde 2.yi düşünüyoz.
laboguick marka test gittigidiyordan aldım.
tesleri hep 4 saat sıvı almadan denedim.
bir tek 12. gün sıvı almıştım.

bu ay MERYEM SURESİNİ okuyorum.41 defa okunması gerektiğini duymuştum.
26 tane okudum.1 haftaya kadar bitirmeyi planlıyorum.

12. gün akıntı gelince sabah ilk idrarla değil ama sıvı almıştım o şekilde yaptım baya koyoydu.ama c kadar koyu değildi.
21. günde aynı koyulukta
23,günde aynı koyulukta
neden hep koyu çıkıyo.
yoksa daha olmamışmıdır.

hamilelikte de cift cikiyormus ilerleyen günlerde iyice koyulasirsa sanirim hamilesin:) ne zamandr istiyordun bebek?

21. günde aynı koyulukta
23,günde aynı koyulukta
neden hep koyu çıkıyo.
yoksa daha olmamışmıdır.

Adet uzunluğuna göre değişiklik göstermekle birlikte
21. günde aynı koyulukta
23,günde aynı koyulukta dediğin günlerd yumurtlama olmuş olabilir.

Adet uzunluğuna göre değişiklik göstermekle birlikte
21. günde aynı koyulukta
23,günde aynı koyulukta dediğin günlerd yumurtlama olmuş olabilir.

ama uzayan akinti agri hepsi 12. gun oldu.hala calismalarada devam ediyom.neolur neolmaz diye.9. gunden bugune kadar devam ediyorum.bakalim aksam ne cikacak test.

kızlaar kızlar bi bakınn lütfennn ben farlutal içiyorum ovulasyon testimde 2 çizgi varrr yumurtladımmı acabaaa

kızlar lütfen bi cvpp:KK43:( farlutal progesteron içeriyo zannedersem.progesteron çift çizgi yaparmı

X