Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

slm canım enjektöre benim eşim direk karşı çıktı:KK36:silkelemeyide yapmadı ama kalçamın altına 2 yastık koyup bacağımı duvara dayadım 1saat yattım bir damla bile çıkmamıştı,diğer topiğede yazdım bunu da deneyin arkadaşlar:KK16::KK16: aynen katılıyorum sana bende bunları yazabileceğime inanmazdım:KK37::KK37:

ayyyyyyyyyyyyyyyy gececek bu günlerrrrrrrrrrrrr inşl ilerleyen zamanlarda da daha inanılmaz şeyler konuşuruz :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

bende işe yararsa eğer topic topic gezeceğim bu yöntemi anlatmaya :KK31::KK31::KK31::KK31:
bende sana eşlik edebilirim aslında canım kol kola:KK4: gezeriz topicte :KK49::KK49: olarak

slm canım enjektöre benim eşim direk karşı çıktı:KK36:silkelemeyide yapmadı ama kalçamın altına 2 yastık koyup bacağımı duvara dayadım 1saat yattım bir damla bile çıkmamıştı,diğer topiğede yazdım bunu da deneyin arkadaşlar:KK16::KK16: aynen katılıyorum sana bende bunları yazabileceğime inanmazdım:KK37::KK37:
bunu da denemiştim ben canım ama kalamadım hamiş:KK45:

ayyyyyyyyyyyyyyyy gececek bu günlerrrrrrrrrrrrr inşl ilerleyen zamanlarda da daha inanılmaz şeyler konuşuruz :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
:emir_bebek::nazar: gibi mi mesela:KK23:

$12.gün.jpg Eki Görüntüle 662355 Eki Görüntüle 662356

kızlar merhaba bana yardımcı olursanız sevinirim.
ilk foto 12.gun .2.foto 13.gun 3.foto 14 yanı bugun.
3 gundur pozitif çıkıyor böyle olması normal mi pozitif arkasına silik çıkması gerekmezmıydı.
sizce son fotoda biraz silik gibi mi yoksa ben mi öyle görüyorum :))

Eki Görüntüle 662354 Eki Görüntüle 662355 Eki Görüntüle 662356

kızlar merhaba bana yardımcı olursanız sevinirim.
ilk foto 12.gun .2.foto 13.gun 3.foto 14 yanı bugun.
3 gundur pozitif çıkıyor böyle olması normal mi pozitif arkasına silik çıkması gerekmezmıydı.
sizce son fotoda biraz silik gibi mi yoksa ben mi öyle görüyorum :))

son fotoda t biraz daha silik
bu konuda çok bilgim yok aslında ama sadece topiklerde okuduğum kadarıyla yapıyorum bende 12 13. günü değerlendirmi canım o günlerde baya koyu inşallah tutar ya benimkide seninkide
bebişlerimize kavuruşuz inşallah :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
silik çıkmaya başladığı zamanda iki günde bir ilişki bu arada

Kızlaar bana cevap yazan olmamış
Bu ovulasyon testleri saat kaçta yapıyorsunuz?
Her gün aynı saatte mi yapıyorsunuz?

son fotoda t biraz daha silik
bu konuda çok bilgim yok aslında ama sadece topiklerde okuduğum kadarıyla yapıyorum bende 12 13. günü değerlendirmi canım o günlerde baya koyu inşallah tutar ya benimkide seninkide
bebişlerimize kavuruşuz inşallah :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
silik çıkmaya başladığı zamanda iki günde bir ilişki bu arada

çok sağol cnm .12 ve 14 yanı bugun çalıştık.inşallah tutar hayırlısıyla sağlıkla hepimizi ki.
ama akıntım olmadı ilk kez bu ay.
testin koyu çıktıktan 24 saat snra yumurtlama olması gerek ve o zmn test silik çıkıyor bende hala tam sılık çıkmadı ınşallah yarın çıkar.

normalde ovulasyonu kaçırmamak için adetten sonra her gün yapın diyolar fakat adet döngün ne senin kaç günde bir adet oluyosun
mesela ben 28 günde bir olurum 14. gün ovulasyonu yakaladım

Evet işte bende o yüzden şaşırdım. Testin içinde yazanlar söylenenler tutmuyor. Kanama biter bitmez başlim ben test yapmaya diyorum

Evet işte bende o yüzden şaşırdım. Testin içinde yazanlar söylenenler tutmuyor. Kanama biter bitmez başlim ben test yapmaya diyorum

aynen canımmm olur ya belki erken yumurtlarsın her kadının ki değişiyor kimi erken yumurtluyor kimi geç benim adetimin 14. 15. günü koyuydu iyice sonra 16. gün biraz silik çıktı 17. günde ondan biraz daha açık bugün de yaptım bugün hiç yok gibi resmen koyu olan günlerde ilişki oldu tabi ama inşallah tutar ya korkuyorum bi yandan da olmaz diye bu ay ilk defa yaptım ovulasyon bu şekilde de olmazsa doktora gidicem belki bi problem vardır eşimle gitcez inşallah canım sende yakalarsın ovulasyonu ve inşallah gebelikte çift çizgiyi görürsün canımmm rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın göbüşlerimiz dolsun inşallah :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

X