Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

aynen canımmm olur ya belki erken yumurtlarsın her kadının ki değişiyor kimi erken yumurtluyor kimi geç benim adetimin 14. 15. günü koyuydu iyice sonra 16. gün biraz silik çıktı 17. günde ondan biraz daha açık bugün de yaptım bugün hiç yok gibi resmen koyu olan günlerde ilişki oldu tabi ama inşallah tutar ya korkuyorum bi yandan da olmaz diye bu ay ilk defa yaptım ovulasyon bu şekilde de olmazsa doktora gidicem belki bi problem vardır eşimle gitcez inşallah canım sende yakalarsın ovulasyonu ve inşallah gebelikte çift çizgiyi görürsün canımmm rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın göbüşlerimiz dolsun inşallah :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Bide testte pozitifi görüp ateşini takip edecekmişsin

yarın haberlerini bekliyoruz canım yumurtalamanı kaçırma:KK1:

Saol canımcım teşekkürler . bugün de yapacam bakalım testi ne çıkıyor . kafam karıştı biraz benim ya .

Eki Görüntüle 662354 Eki Görüntüle 662355 Eki Görüntüle 662356

kızlar merhaba bana yardımcı olursanız sevinirim.
ilk foto 12.gun .2.foto 13.gun 3.foto 14 yanı bugun.
3 gundur pozitif çıkıyor böyle olması normal mi pozitif arkasına silik çıkması gerekmezmıydı.
sizce son fotoda biraz silik gibi mi yoksa ben mi öyle görüyorum :))

canım bende dün pozitifi gördüm önceki günde koyu idi çizgi . artık bugün yapacağım bakalım silik çıkıyor mu . ama inanılmaz bir şekilde ağrım oldu benim .
sen yine de bugünlerini değerlendir ve testini yapmaya devam et canım bence .

kızlar ben dğn akşam eve gittiğimde yaptığım testte pozitifi gördüm . dün akşamı değerlendirdik . gerçi biz pazardan bu yana değerlendiriyoruz aralıksız . ama benim bugün inanılmaz gazım ve ağrım var acaba diyorum yumurta çatlamadı da omu ağrı yapıyor . karnım şişti davul gibi oldu yürürken çok ağrım oluyor kasıklarımda . sizede böyle olduğu oldu mu . bu akşamda sizce calısma yapsak mı ki .

bu arada ateş takibi de yaptım ama hiç anlamıyorum .

son iki regl
3 şubat
5 mart

ateş .son 3 gündür bakabildim
35 9
35 7
36 2 bugün en son bu şekildeydi .

sizce akşam yine birliktelik olmalı mı ?

kafam allak bullak ya :KK14::KK14::KK14:

Hanimlar 8 gun geciktim demisti ya kan testi yaptirdim sonucum 0.100 cikti yani negatif :KK43:( eger 5 gun daha olmazsam doktora kontrole gidecegim

kızlar bugün kü testim offf kafam karıştı ya

$sjdkajs.jpg Eki Görüntüle 664175

Sanırım 5 te pozitif bu canım . Öğlen yaptıgım test silikti aksam eve geldim yine yaptım tamamen silik çıktı sinirden testleri çöpe attım offfff stres oluyorum rahat olamıyorum bir türlü aksam kocam lada ufacık bir şey yüzünden tartıştık simdi hiç bakma z yüzüme . Dün aksamda cok rahatsizdim olmadı bu aksam olması lazım :KK43:((( ya ne zor bizim ısımız . :KK43:(

Kızlar Şimdiye dek bütün sayfaları okudum diyebilirim bende ovülasyon testini bu ay kullandım 14.03.2013 tarihinde çift çizgiyi gördüm.12,13 14 ve 16 tarihlerinde çalışmalar oldu....Hemen hemen 1 buçuk senedir hamile kalamıyorum ne eşimde ne de bende sorun yok doktor kontrolünde klomen kullanıyorum bu ay 3. kullanışım ilk defa test uyguladım bu ay...Adetimede 7 gün var...bugün tekrar test yaptım belki çift çizgiyi görürmüyüm diye ama çıkmadı...kasıklarımda batma,bel ağrısı ve de göğüs ucumda acıma var...düşüncelerinizi merak ediyorum .....her ay kendimi dinliyorum belirtiler var mı diye ...burada HAMİLE olanları gördükçe mutlu oluyorum...inşallah bende hamile kalırım buraya sevinçle yazabilirim :)

Tşk ederim kızlar, bi yumurtladığımı görsem ona göre tam gaz halvet oluciiz ama yumurtlayamıyorum ki bir türlü :KK14: ateş takibi de yapıyorum bakalım hayırlısı.

Kızlar foto ekleyemiyorum ama 5. Gun pozitif 6-7 gun silik 8-9 günler yine kırmızı bu testler testim mı bozuk benim ya :KK43:(()

X