Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

canım silik çıktı ise sen yapmaya devam et . benimki de silik çıktı ama arkadaşlar baktılar yumurta olmadı sanırım . bence devam et 12-13 gün pozitifi görürsün sen .

şimdi de gitgide iyice ikinci çizgi kayboluyo canım ya anlamadım gitti pko mu var acaba bende

canım hiç doktroa gittin mi daha önce kontrol amaçlı falan . gittiysen olsa söylerdi doktorun sana bence . yapmaya devam et canım .

henuz hiç gitmedim cnm ama adetlerim hep düzenlidir sadece bu ay 2 günde kesildi az az geldi onu da btç kürüne bağlamıştım adet kesilince bıraktım kürü de

teşekkürler arkadaşlar..
gebelik için beklemedeyiz bakalım:)
daha önce d.k hapını bıraktığım ay hamile kalmıştım ama kalbi durdu malesef.
korunma süresinden sonra da 4. deneme bu. ilk kez bu ay ovulasyon testi kullandım.
lh hormonu fazla da ondan mı 2. çizgi çıkmaya devam ediyor diye merak etmiştim.
pazar- pazartesi beklemediğim batım..
hayırlısı olur inşallah..

canım inşlllllllllllllll 9 ay görmessin kırmızıları . güzel haberlerini verirsin burada hep birilite kutlarız

inşallah.. hep birlikte

bana da kayınvalidem, bele yastık, bacakları kaldırmadan filan bahsediyor.
hemen kalkmamak tuvalete vs gitmemek gerek şansı arttırmak için tabi ama, çok da abartmamak lazım sanki:)

inşallah.. hep birlikte

bana da kayınvalidem, bele yastık, bacakları kaldırmadan filan bahsediyor.
hemen kalkmamak tuvalete vs gitmemek gerek şansı arttırmak için tabi ama, çok da abartmamak lazım sanki:)

topikte silkeleme yapan kızların çoğu hamile kalmış inşl bizde oluruz böyle

silkeletmeyi, hatta enjektörle kendi aşılamasını yapanı da okudum..

denemekten ne çıkar :) benim eşim yapmaz o ayrı..

silkeletmeyi, hatta enjektörle kendi aşılamasını yapanı da okudum..

denemekten ne çıkar :) benim eşim yapmaz o ayrı..

yok asılama ya kadar boyumu aşar benim . kocamla bugündür anlaşamadık ben yapacağız diyorum o hayr saçmalıyorsun doktora götüreceğim seni kafayı yedin diyor

Vazgeçmiyorum vazgeçmiyorum diyorummmmmmmmmmmmm

canım denedim ama link atılmıyor yaa..yada ben beceremedim..silkelet hamiş kal diye bi topic googleden yaz bide

bir süre kalkmamak, 15 dk kadar filan, yeterliymiş.
bana kalırsa olacağı varmış olmuş.
hem doğal yolla enjektörden daha hızlı gitmez mi zaten içerde :)))
bunları yazdığıma da inanamıyorum ya:))

ben ikisini de deniyorum kızlar ama ne kadar yatarsam yatayım kalktığım anda akıyor yumoşlar

dene canım dene . giden sperm zaten gidiyor hepsi içeride kalmaz bir şekilde geri gelecek ama sen yattığında giden gidiyor içeriye merak etme sen .
canım denedim ama link atılmıyor yaa..yada ben beceremedim..silkelet hamiş kal diye bi topic googleden yaz bide

geldim ben canım buldum ara ara zorla . kocama da söyledim ama ikna olmuyor akşama evde kovalarım artık ben adamı

sorma neler yapıyorz neler . bu emeklerin karşılığını alacağız bence az kaldı

evet aynen canım insan umut dünyası işte her duyduğunu acaba olur mu die denemek istiyor

slm canım enjektöre benim eşim direk karşı çıktısilkelemeyide yapmadı ama kalçamın altına 2 yastık koyup bacağımı duvara dayadım 1saat yattım bir damla bile çıkmamıştı,diğer topiğede yazdım bunu da deneyin arkadaşlar aynen katılıyorum sana bende bunları yazabileceğime inanmazdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…