Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

canim benim sat 4 subat.dun biraz beyaz akintim oldu bugunde sag gogus ucum biraz sizliyor.karnim agriyor sanki adet olacam gibi.bakalim hayirlisi canim.

bat ne zaman bekliyosun canım sen?
Benimde göğüslerim kocaman şişler şu anda, bıçak saplanır gibi acıyorlar arada. Akıntı ever biraz var. ama tabi hiç biri kesin belirti deil. heyecanlıyım:)

Kimse cevap vermemiş. Ama sanırım ben bu ay da yumurtlamıyorum26:

arkadaşlar 3 gündün testi uyguluyorum bugünki testin sonucuda bi çizgi pembemsi diğeri belirgin bile değil onun fotosu yok burda sizce dün yumurtaladın mı normalde internette hesaplayınca yumurtalamam yarın

2.çizgin daha koyu çıkmış canım..
yumurtlaman başlamıştır..
kolay gelsin başla çalışmalara
ikinci çizgi silik çıkana dek devam et ha gayret

canım bu gebelik testi değil değil mi? predictor ü kullanmadım hiç gerçi ama preg. yazınca işkillendim. Bakarsın güzel bi haber vardır:)

bat ne zaman bekliyosun canım sen?
Benimde göğüslerim kocaman şişler şu anda, bıçak saplanır gibi acıyorlar arada. Akıntı ever biraz var. ama tabi hiç biri kesin belirti deil. heyecanlıyım:)

benim bat 6 mart canim.ama gecen ay 26ci gunde adet olmustum.inanki bende cok heyecanliyim her belirtiyi insan acaba diye gebelige cekiyor.daha dun ovulasyon testi yaptim yine ikinci cizgi koyu cikti.ben anlamadim bu testi.senin ne zman bat??

arkadaşlar merhaba

şubat 12sinde yumurtlama testim pozitif çikmıştı 12 ve 13 şubatta ilişki oldu

ama maalsefe az önce adet oldum.. moarlim çok bozuk aralık ayından beri deniyoruz olmuyor bu 3. adet oluşuşum.

ilk gebeliğimde ilk denmemeizde hamile kalmıştım kürtajdan dolayımıdır nedir 7 ay oldu gerçi ama bilemiyorum

kaç aydır hep iyimserdim kötüsünü düşünmedim ama şimdi ağlamaklı oldummm

herkese mrb ben de ovulasyon testi aldım ancak hiç pozitif görmedim. benim sat 9 şubattı 18 inde bi deneyeyim dedim silik çıktı sonra yavaş yavaş azaldı normalde 26 sında yumurtlamam lazımdı ama tek çizgiydi bu günde baktım tek çizgi... bu nedemek ben anlamadım.
belki bu durumu yaşamış olanlar vardır lütfen yardım edin, 6 aydır istiyorum hala olmuyor...
lütfen bilen varsa anlatsın....

benim bat 6 mart canim.ama gecen ay 26ci gunde adet olmustum.inanki bende cok heyecanliyim her belirtiyi insan acaba diye gebelige cekiyor.daha dun ovulasyon testi yaptim yine ikinci cizgi koyu cikti.ben anlamadim bu testi.senin ne zman bat??

benim bat 4 mart çok az kaldı. Seninde az kalmış canım. İnşallah bu ay gelir bebişlerimiz

canımmm ya normal böyle düşünmen sanırım şu anda. Ama nasip meselesi, ne zaman olunacağı belli değil. Bak ilkinde hemen kalmışsın, demek ki bir probleminiz yok. Nasip te varsa inşallah bebişlerimiz gelicekler bize ama zamanını bilmiyoruz sadece

Canım aynı şeyi ben yaşıyorum maalesef. Prolaktinim yüksek olduğu için yumurtlamadan adet oluyormuşum bence sende bi prolaktinine baktır. Bi ilaçla tedavi ediliyor. Ben 1 haftadır ilaç kullanıyoru.

evet kader diyorum artık ne kadar çok istesekte çabalasakta Allah böyle istiyor...

dün gece bi tartışma yüzünden birleşme olmadı malesef ve çok üzgünüm şu an cevap için çok tşk ederim

evet ovülasyon testi

ya hepimizde aynı durum var galiba..
en berektli gece ya kavga ediyoruz, ya kocanın hasta olacağı tutuyo
ne hikmetse bende de kociş o geceler çok hasta oldu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…