Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

sperm kaliteli ve döllenme iyi olmuşsa belki de olur kim bilir
eşim bgnde yarında gelıomus..4 gun üstüste oldu.en iyisi bugun olmasın hem sperm kalıtelı olur..hemde ara verms oluruz.yarın daha mantıklı..bgn cıft cıktı ya yarın mı catlıck bgn önemlı degıll demi.

varsa hemen belli olur mu..3 günde artıs sanmıom ama

Bencede belli olmaz 3 günde ama bilemiyorum canım benimde adetimden bi gün önce testim çift çizgi çıktı hamileyimdir diye ümitlendim sonra fos çıktı geçen hafta adet oldum ( malesef belli olmuyo yani canım sen gününü bekle Allah hayırlısını versin herşeyden önce..

çift çizgi çıkıtıktan sonraki 2-3 gün içinde yumurtlama olacaktır diyorlar:26::26:
artık bilemiyorum canım..
sen yine de 2 günüde değerlendir

canim ya benimde bugun 24 cu gunum ama benimde hala kopkoyu ikinci cizgi cikiyor.bende anlamadim 1ogundur yumurtluyormuyum.hic silik cizgi cikmadi bile.5gun kaldi adete.sabirsizlikla bekliyorum

sürekli koyu çizgi çıkması pko hastalarında olur..
yumurta düzensizliği olduğu için..
dr kontrolüne gittin mi hiç
inş hamilesindir..
ümit kesilmez bitmez biz kadınlarda yine de

Benim kopkoyu çizgi olmasının üzerinden 10 gün flan geçti. Ama arada ne olur ne olmaz diye yapıyorum testi. Fakat 2. çizgi bir gün daha koyu oluyor bir gün bayaa silik. Normal mi sizde de öyle oluyor mu? yoksa giderek koyulaşması mı lazım? :26:

Son düzenleme:
valla koyumu açıkmı bende çok karıştırdım ilk haftalarda bu ayda gittim digital olandan aldım bakalım adetimden sonra başlıycam

hayir canim doktora gitmedim hic.2 aydir deniyoruz bebek icin.bata az kaldi.durumumdan haberdar ederim sizleri.insallah hayirli haberler veririm.bugun 24cu gunum.adetim duzensiz.acaba test yapsam cikarmi

evet canim benim 24cu gunum ve test hala koyu cikiyor.bende anlamadim gitti.acaba testmi bozuk diye dusundum.benim sat 4 subat.senin nezaman?

hayir canim doktora gitmedim hic.2 aydir deniyoruz bebek icin.bata az kaldi.durumumdan haberdar ederim sizleri.insallah hayirli haberler veririm.bugun 24cu gunum.adetim duzensiz.acaba test yapsam cikarmi

canım biraz daha bekle bence..
sonra üzülme negatifi bile görürsen..

benim derdimden muzdarip olan var mı merak ettim. Benim hipofiz bezimde 4 mm adenom var.:2: bu nedenle hem prolaktinim (adetin 3. günü 68 4. günü 38 çıktı) hem de TSH ım(ağustosta 1.45 ti bu ay 3.66) yüksek. bu ay parlodel kullanıyorum. ikisini de düşürürmüş. Ovülasyon testi de aldım. 29 günde bir adet oluyorum ben. 10. günden beri yapıyorum hep 2. çizgi silik. sat 16. şubat bat 16 mart. Acaba yanlış mı yorumluyorum merak ettim.

Kızlar size bir sorum olacak.
Benim adetim bu ay 4 gün gecikmeli olarak pazartesi oldu. Ancak bugün 3. günüm ve 7 gün süren adetim sanki son günler gibi az geliyor.
Bir de pedimin üzerinde yumurtlama akıntısı gibi iğrençç kokulu beyaz sümüksü pıhtı gelmiş.
Ben de öylesine ovulasyon testi (yeni aldım deneyim dedim) yaptım ve ikinci cizgi kontrol çizgisi kadar koyu değil ama çooookkkk belirgin silik falan değil...
Adet döneminde böyle birşey mümkün mü? Kadın doğumcu arkadaşıma sordum yarın kan testi ver erken düşük olabilir durumun dedi. Çünkü dün ve bugün felaket bir de sancı çektim..
Böyle birşey duyan yaşayan oldu mu? 3 gün adetten sonra hamileliğini öğrenen ya da adette LH yüksek çıkmaz diye biliyorum kafam çok karıştıı

Ama canım hcg testimde çıkmadı bisey bu yumurtlama testi( adet doneminde yumurtluyorum sanırım. Geçen ay 3.4. Günlerde okadar yoğundu ki adetim, şimdi bitms sanki... Düşük olabilir dedi kadın dogumcu arkadaşım( hamile olsam gebelik testinde çıkardı gerçi..

yumurtlama testi lhı ölçüyor..
gebelikte de lh yükselir diye biliyorum..
yoksa adetli iken nasıl yumurtlanma olur mu ki

kızlar ben sanırım bu ay erken yumurtladım...daha 10. günümde baya koyu çıkan çizgi dün silik çıktı oysa 31 günde bir adet oluyodum bu ay doktorun verdiği ilaçlardan olmuş olabilirmi bide soğan kürü yapıyorum..off ya bugün yine yapıcam yine silik çıkarsa kesin yumurtlama dönemim bitti...sadece koyu çıktığı gün ilişki oldu yatıp uzandım baya ama olduysa faydası artık bakıcaz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…