Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

merhaba kızlar bana yardımcı olabilir misiniz?
Ben de ovulasyon testi almak istiyorum ama hangi marka alayım?
Siz ne kullanıyorsunuz?
Internette satılanlar nasıl acaba?

ben gitti gidiyordan laboquik diye bir markayı kullandım ve allahımın izniyle de ilk ay hamile kaldım
:) kafanı ve gönlünü ferah tut

bu testle gebelik testi yapiliyormus diye duydum batima cok var 8mart ikinci cizgi silik cikti simdi bu nedemek oluyor kafam karisti arkadaslar

ben gitti gidiyordan laboquik diye bir markayı kullandım ve allahımın izniyle de ilk ay hamile kaldım
:) kafanı ve gönlünü ferah tut

Bende ilk defa kullaniyorum. adet gunumden sonra yapmaya basladim hep yaninda silikde olsa cizgi var.. normalde tek cizgi cikmasi gerekiyor degil mi. 13. gunum baya bi koyu cikmaya basladi ama cizgi cok ince digerine gore. normalde17. gun yumut. gunum.. . bilen varsa aciklayabilir mi

Kizlar tugbaya isimli arkadastan bir haber varmi

Canım benimmmmm benimi merak ettin senn adet oldum gülüm yaa çok üzgündüm kaç gündür girememdim ama topladım kendimii :))
nasip kısmet demekki zamanı bu ay değilmiş adetim bitsin çalışmalara devam etcem digital ovülasyon testide aldım inş önümüzdeki aya bakalım Allah nasip ederse sende dua et benim içinn olurmu hamişlerin duası kabul olur derler :111::111::111::111:

Canım benimmmmm benimi merak ettin senn adet oldum gülüm yaa çok üzgündüm kaç gündür girememdim ama topladım kendimii :))
nasip kısmet demekki zamanı bu ay değilmiş adetim bitsin çalışmalara devam etcem digital ovülasyon testide aldım inş önümüzdeki aya bakalım Allah nasip ederse sende dua et benim içinn olurmu hamişlerin duası kabul olur derler :111::111::111::111:

Insallah canim benim merak etme hic ummadigin anda gelir bebisin , bak bana RABBiM ummadigim anda gönderdi .. Tek hayirli saglikli olsunlarda baska birsey istemiyorum

Insallah canim benim merak etme hic ummadigin anda gelir bebisin , bak bana RABBiM ummadigim anda gönderdi .. Tek hayirli saglikli olsunlarda baska birsey istemiyorum

Amin canım zamanı gelince Rabbim nasip eder inş. sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın inş sende canım sağlıklı hayırlı olsunda geç olsun napalım

kızlar bnde bu ay ovulasyon testine başladım gitti gidiyordn laboquık die bi test aldım dün adetimin 10.günüydü baya bi koyu çıktı daha erken değilmi yada ben erken mi yumurtlıcam..yani pozitif denilecek kadar koyuydu. bugün tekrar yapıcam.

kızlar merhaba..size sorum olacak.yanıtlarsanız sevinirim..evde 4 tane ovu test vardı gecen ay 11.gün çift çizgiyi gördüm eşim yoktu.bu ay da yıne 11.gün 4 taneden bırını yapayım dedım.pazar çift net çizgi cıktı.pazartesi yine yaptım.ama 4 saat tutmadım ıdrarı.silik çizgi cıktı.aksamında da aynı..salı günü yapmadım..bgn sabah yıne yaptım test pozitif cıktı yıne koyu.neden böyle oldu acaba kafam karıstı bnm şimdi.2 kere mı yumurtladım..bırde 4 gün üst üstte oldu eşim herzaman olmadıgı ıcın.tavsıye edılen 2gunde bırmıs..ınsallh tutmsr :)))))

kızlar bnde bu ay ovulasyon testine başladım gitti gidiyordn laboquık die bi test aldım dün adetimin 10.günüydü baya bi koyu çıktı daha erken değilmi yada ben erken mi yumurtlıcam..yani pozitif denilecek kadar koyuydu. bugün tekrar yapıcam.

Adetin kaç günde bir oluyo canım benim 30 31 günde bir oluyorum yumurtalama günüm 15, 16 günler ona göre değişir birde idrarını teste koyduğun gibi belli olmalı çizgi 5 dk içinde sonradan koyulaşıyosa geçersiz

kızlar merhaba..size sorum olacak.yanıtlarsanız sevinirim..evde 4 tane ovu test vardı gecen ay 11.gün çift çizgiyi gördüm eşim yoktu.bu ay da yıne 11.gün 4 taneden bırını yapayım dedım.pazar çift net çizgi cıktı.pazartesi yine yaptım.ama 4 saat tutmadım ıdrarı.silik çizgi cıktı.aksamında da aynı..salı günü yapmadım..bgn sabah yıne yaptım test pozitif cıktı yıne koyu.neden böyle oldu acaba kafam karıstı bnm şimdi.2 kere mı yumurtladım..bırde 4 gün üst üstte oldu eşim herzaman olmadıgı ıcın.tavsıye edılen 2gunde bırmıs..ınsallh tutmsr :)))))

testleri ekleseydin bakardık bende bişey anlamadım :KK43:(

$20130227_122551.jpg ​kızlar testi bu.ilk olan pazar gunu yaptım kopkoyuydu banyoda kalınca böle olms.diğer silik olanlar pazartesı sabah aksam yapılan en son koyu olanda bugun.salı gunu yapmadım.elimde de baska test yok.buarada atesım 37.1..cumadan snra atesım yukseldı aynı devam edıor..eşım asker evde olmuo genelde..cumartesıden berı evdeydı.hergun gece oldu:KK17::KK17: bgn test beni şaşırttı.yorumlarsanız sevınırım.:KK16::KK16:

Eki Görüntüle 643365 ​kızlar testi bu.ilk olan pazar gunu yaptım kopkoyuydu banyoda kalınca böle olms.diğer silik olanlar pazartesı sabah aksam yapılan en son koyu olanda bugun.salı gunu yapmadım.elimde de baska test yok.buarada atesım 37.1..cumadan snra atesım yukseldı aynı devam edıor..eşım asker evde olmuo genelde..cumartesıden berı evdeydı.hergun gece oldu:KK17::KK17: bgn test beni şaşırttı.yorumlarsanız sevınırım.:KK16::KK16:

ilişki olması iyi olmuş zaten kaliteli sperm 72 saat canlı kalıyo diyolar canım inş tutmuştur bugün yaptığında baya koyuymuş gün aşırı yapabilirsen bi kaç gün daha devam edebilirsin ilişkiye eşin gelebiliyosa hayırlısı olsun inş canım :111:

Eki Görüntüle 643365 ​kızlar testi bu.ilk olan pazar gunu yaptım kopkoyuydu banyoda kalınca böle olms.diğer silik olanlar pazartesı sabah aksam yapılan en son koyu olanda bugun.salı gunu yapmadım.elimde de baska test yok.buarada atesım 37.1..cumadan snra atesım yukseldı aynı devam edıor..eşım asker evde olmuo genelde..cumartesıden berı evdeydı.hergun gece oldu:KK17::KK17: bgn test beni şaşırttı.yorumlarsanız sevınırım.:KK16::KK16:

canım sonuncu yumurtlama için elverişlisin demek istiyor:KK34::KK34:
belkide 2 kez yumurtladın:KK1::KK1:
yada hamiş mi oldun kız:KK53:

ilişki olması iyi olmuş zaten kaliteli sperm 72 saat canlı kalıyo diyolar canım inş tutmuştur bugün yaptığında baya koyuymuş gün aşırı yapabilirsen bi kaç gün daha devam edebilirsin ilişkiye eşin gelebiliyosa hayırlısı olsun inş canım :111:
bgn gelcek ama yarın gelmeyebılır..ee dun oldu..bgn olmasın demı..bıde yarın gelmzse eheheh :KK70: buarada ılk yaptıgımda son dakı gıbıydı banyoda kaldı sanırım buhardan acılms az..3 gun arayla yumurtlamıs mı oluom :18::18::KK17:

canım ılkıde sonuncu gıbydı durunc böle olmus.ondan sasırdım yaa..

canım lh yumurtlama olunca ve gebelik olunca artar..
ben tereddüte kaldım şimdi:26::26::26:

X