Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

valla bende bişey anlamadım bu işten. gebelik testinde çift çizgiyi görene kadar yada adet olana kadar gün aşırı çalışmak gerek heralde. yandı bizim kocalar.

hanimlar yazilarinizi uzun zamandir takip ediyorum bizde 2 aydir bebk dusunuyoruz bu ay ilk kez ovulasyon testi kullanicam.son adetim 4subatta oldum.bugun 11ci gunum.adet dongum 30 gun ama duzensiz oluyir genelde.ovulasyon testini yapmaya ne zaman baslasam sizce.bu arada sogan kuru ve corek otu bal tarcin karisimini yapiyorum.

merhaba cnm
bende bu gitti gi.. dan ovulasyon testi aldım bu ay deneyeceğim biz 6 aydır uğraşıyoruz bebek için bu ayda bu testlerle sansımızı deneyelim dedik bakalım rabbim hakkımızda hayırlısını versin... bende bal çörek otu karışımına başladım bu ay adetimin ikinci günü bugün.. senin adetin düzensiz oluyorsa hemen başla belli olmuyor diyorlar kişiden kişiye değişiyo diyolar.. çalışmalara da hemen başla cnm..

Allahım tez zamanda kavuştusun meleklerimizi bize:)

Tugbaya benimde iyice kafam karisti bende en son cumartesi günü biraktim ..kocalari birak bendede hic istek kalmadi 😭😭 sanki mecmur olmasi gerekiyormus gibi bugünden itibaren yine gün asiriya devam etsek adet olana kadar hayirlisi bakalim

Valla birgül bende nerdeyse ağlıycam inan çok sinirlendim bende en son 19, gün çalıştım bizde sıkıldık inan bugün 22, gün gene silik çizgi çıktı silikte olsa anlamadım bu işten şimdi yinemi yumurtalamam başlıyo ayda 2 kerede olmazki sonuçta yumurtalama o zaman adet gecikir öyle değil mi yumurtalamadan 14 gün sonra adet olunuyo

bilen arkadaşlar bize yardım edinnnnnnnnnnnnnnnn................

yok canım koyu çizgiden donra birlikte olduk. 17. 16. günlerde gördüm koyu çizgiyi. 3 şubatta gördüğüm 2. koyu çizgiydi. sen ovu testin varsa yapsana bitene bakalım ne çıkacak.
malesef ovu testim yok bugun yada yarin gebelik testi almayi dusunuyroum sabah ilk idrar icin. aslinda sen cift cizgiyi gormussun ama adete yakin cift cizgide neyin nesi oluyor ki?(sende)
valla bende bişey anlamadım bu işten. gebelik testinde çift çizgiyi görene kadar yada adet olana kadar gün aşırı çalışmak gerek heralde. yandı bizim kocalar.
ben adete kadar hatta adeti uc dort gun gecene kadar caliscaktim ama esim belini acitti hemen kesstik oglen bayaa bir kasiklarim agridi..en son iki ay once agridiginda iki hafta sonra regl olmustum( ooffff ovu testii alsam bilemedim..
aynene yaaa mecbur mus gibi oluyor bazen zorluyormusum gibi hissediyorum

hemen basla bu isler sakaya zannetmeye gelmiyor kuru yapman iyi olmus biraz daha garantiye alirsin..daha yenisiniz insallah hayirlisiyla hamile kaliriz

Yumurtlama testleri tirt cikinca koyverdim yapmiyorum rastgele calisiyoruz.cidden ama tiksincem artik planlida olmuyo bu is.bu ayda umit yok

12 aralık-12 ocak-10 şubat adet tarihlerim kızlar bu ay hangi gün ovulasyon yapmalıyımmm ?döngüyü kaç gün almalıyıım?

12 aralık-12 ocak-10 şubat adet tarihlerim kızlar bu ay hangi gün ovulasyon yapmalıyımmm ?döngüyü kaç gün almalıyıım?

masallah diyeyim cok duzenli reglerin..kac gun suruyor reglin.eger bir hafta felan suruyorsa 11.gun basla.eger4/5 gun suruyorsa 10.gun basla ne zaman cikacagi belli olmaz..

Tugbaya cnm ama bence dogru zamanlarda yaptik icini ferah tut hakkimizda hayirlisi olsun dahada ovulasyon testi yapip kafani karistirma

Tugbaya cnm ama bence dogru zamanlarda yaptik icini ferah tut hakkimizda hayirlisi olsun dahada ovulasyon testi yapip kafani karistirma

Hayırlısı olsun inş canım bıraktım testi yapmayıda bazen dayanamıyorum fazla almakta iyi değilmiş demekkii bol bulunca yapıp duruyorum :111::111:

gunaydin kizlar.bu sabah ilk idarrimi kaba yaptim agzini kapatim dolaba koydum bir bucuk saat sonra gebelik testi alip yapacam acaba etkisi azalirmi bilemiyorum bilgisi olan var mi??dun cok kasiklarim agridi umudum kirildi.gecen ayda ne zaman boyle ari oldu iki hafta sonra adetim geldi dua edin kizlar yaaa bu ay onceki aylara gore duzenliydik yinede

test yaptim hamile degilim ustelik dijital almistim yani kesin sonuctu. dr a gidip adet sokturucu isteyecem cok kotu moralim bozuldu yaaaa

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…