Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Galiba ben hamile kalamadım nu ay ki ovulasyon testinde hep 2 çizikti ilişkiye girdiğimde bugün açık kahve akıntım var

kacinci gunun?belki yerlesme kanamasidir normalde kahfrengi akintin olurmuydu? benimde hep gozle gorulur hemen ikinci cizgi cikiyordu ama yinede digerine gore silikti..hafta basinda test yapmayi dusunuyorum.. dun karnim cok agridi ..34/35.gunumdu dun yumurtlama fela olmaz herhalde o vakitlerde eltim bir hap ismi verdi yumurtlamayi duzenliyormus ..ama dr receteyle veriyormus insallah gerek kalmaz daa hamile kaliriz bu ay..

şimdi baktımda pembeleşmeye başlamış kanama off karnımda agırmaya başladı

kızlar saat 3 de dr randevum var dua edin bana inşallah hamileyimdir. çok merak ediyorum. Allah yardımcım olsun. :18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

şimdi baktımda pembeleşmeye başlamış kanama off karnımda agırmaya başladı

kimisi iki uc gun az kanamali adet gibi goruyor kimisi bir kac damla kan da sonra kesiliyor.degisik degisik canim.nadirende olsa normal adet gorenler bile var benim kurstan arkadas 4 aylikken hamile oldugunu anladi:) uc ay adet gormus.son ay adeti az gelmis dr a gitmis hamile :) suphelenmemiste cunku hap kullaniyormus .neyse hayirlisi bakalim

sen hiç söylemesen haberim yok internetten baktım biraz umutlandım :) sağol canım hayırlısı

Kızlar benim de dündü koyu çizgileri gördüm ama dünü kaçırdık malesef.. bugün de test tamamen silikti.. anlamadım.. sıvı alımından dolayı da yanlış çıkmış olabilir.. sanırım dört günü değerlendirmek gerekiyor dediğiniz gibi. hayırlısı olsun hepimiz için.

kızlar bu benim buğünkü yumurtlama testim yorunları bekliyorum :))))

Eklentiler

• $IMG_6684.jpg
    36,6 KB · Görüntüleme: 28
tugbaya ben silik cizgiden bir gün sonra tam bir cizgiyi görünce calismayi biraktim yani 3 gündür acaba yanlismi yapiyorum?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…