Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

kızlar 39. günde kan testi negatif dr adet söktürücü verdi.

üzülme canım ya herşeyde bi hayır vardır bende eylül ayında adet söktürücü kullanmak zorunda kaldım hamileyim diye çok sevinmiştim adet olmayınca söktürücüyle adet oldum sonraki ay çok umutsuzdum adet düzenimde bozuldu hamile kalamam demiştim kiiii hamile olduğumu öğrendim inş sende bi dahaki aya güzel haberler alırısın geç olsunda hayırlı sağlıklı olsun

Evt canim 13.14.15.16. gün oldu 17 sinde tek cizgiydi 17.günümden bu zamana olmadi cok merak ediyorum bazen belirtilerde geliyor ama pskilojik gibi geliyor..

gerekli zamanlarda olmuş bence canım bundan sonrası Allahın takdiri belirtiler bazen psikolojikte olabiliyo pek takılma haftaya test yaparız inş hayırlısı olur hakkımızda.

kızlar 39. günde kan testi negatif dr adet söktürücü verdi.

HAYIRLISI olsun canim birdaki ay olursun hayirlisiyla uzulme..vardir bir hayir sen adetten sonra yumurtalarin icin kur varsa onu dene birde.. ben korkuyorum daha test yapmadim6 gun gecti guya ama benim hep duzensizdir zaten

HAYIRLISI olsun canim birdaki ay olursun hayirlisiyla uzulme..vardir bir hayir sen adetten sonra yumurtalarin icin kur varsa onu dene birde.. ben korkuyorum daha test yapmadim6 gun gecti guya ama benim hep duzensizdir zaten

Adetindenmi 6 gün gecti?bence fazla gecmis yinede bi test yapsaydin silik felan belli olurdu belki

inşallah. hayırlı zaman ne zamansa rabbim o zaman gönderir inşallah bebişlerimizi. yapsana bi gebelik testi çıkar belki çıkmazsa beklersin biraz daha. yumurta düzenleyi kür bilen varmı kızlar. alternatif tıp deneyelim birazda. bu ay kasmıycam kendimi olursa olur olmazsa vardır bir bildiği yaradanın. gün aşırı ilişki yumurtladımmı yumurtlamadımmı. hamile kaldımmı kalmadımmı. beynim yoruldu.

teşekkürler canım. düşükmü yaptın sen. hayırlısı olsun inşallah canım. ovulasyon düzenleyici haplar varmış kullanan varmı acaba.

Adetindenmi 6 gün gecti?bence fazla gecmis yinede bi test yapsaydin silik felan belli olurdu belki
aslinda tam gectimi onuda bilmiyorum 7 ocakta olmustum..her ay duzenli adet olmadigim icin bekliyorum

insallah hayirlisiyala hamile kaliriz.bende zaman gectikce umudumu kaybediyorum arada bir kasiklarim agriyor akintim zaten oldu bitti hep vardi..sanki onceki aylar gibiyim birde diyorum biz nezman biraktik ozaman yumurta catladiysa yine yakalayamadik zamani..nerdeyse ikiayda bir test yapiyorum bende yumurta catliyormu catlamiyormu dr uma gittim bekle gensin daha dedi onuda bilmiyorum ovu teslerim silik verdi hep..havuclu kur biliyorum.nette arastir incirkurune bir tane havuc koyuyorsun sanirim..
gunasiri iliskimi yaptiniz ne zaman baslayip ne zamana kadardi iliskiniz bizim adete 4 gun kalana kadar unasiri idi..

teşekkürler canım. düşükmü yaptın sen. hayırlısı olsun inşallah canım. ovulasyon düzenleyici haplar varmış kullanan varmı acaba.

gecen gun eltim banada dedi haplar var ondan kullan dedi cogu kadin ilk kullandigi ay hamile kaliyormus dedi.yumurta catlatiyormus haplar..insallah gerek kalmazda hamile oluruz yaaa sen dr gittin sormadinmi yumutam catliyormu catlamiyormu diye.

incir kürü yaptınmı hiç bal tarçın çörek otu hangisini yapmak istersen bence dene canım

gecen gun eltim banada dedi haplar var ondan kullan dedi cogu kadin ilk kullandigi ay hamile kaliyormus dedi.yumurta catlatiyormus haplar..insallah gerek kalmazda hamile oluruz yaaa sen dr gittin sormadinmi yumutam catliyormu catlamiyormu diye.
inşallah gerek kalmaz canım mutlu haberleri alırsın. dün gittim dr. kan sonuçları yetişmedi. bugünde telefonla öğrendim sonucu. söktürücüyü bi kullanayım sonuca göre tekrar görüşcem dr la. banada arkadaşım söyledi haplar var diye. bende bugün eczaneye sordum reçetesizde veriliyo dedi 21 gün kullanılıyormuş. araştırıp bi marka belirleyin yada dr sorun dedi. bekliycem bakalım ne olacak.

8 haftalıkken kalp atışları durdu malesef canım kürtaj oldum kasım ayında (( ben hapları hiç bilmiyorum
geçmiş olsun canım. Allah hayırlı zamanda hayırlı evlatlar verir inşallah.

canım benim adetim 6 gün sürer 7. gün başladım gün aşırıya, ayın 25 ine kadar. 25 inde mecburen bırakmak zorunda kaldım. kayınvalidemler misafirlige geldi 10 gün. enson ilişkide şubatın 2 siydi. 3 de ovulasyonda kopkoyu iki çizgi gördüm. ama nasip değilmiş olmadı. Allahım hayırlı zamanda verir inşallah bebişlerimizi.

yani sen ovu koyu cizgiyi gordugun gun ve sonrasi iliski olmadigindan mi hamile kalamadin?kacinci gun yumurtlamis oluyorsun??bende subat 3 de biraktim en son

yani sen ovu koyu cizgiyi gordugun gun ve sonrasi iliski olmadigindan mi hamile kalamadin?kacinci gun yumurtlamis oluyorsun??bende subat 3 de biraktim en son

aaa korktum şimdi bende 15, günü gördümya çift çizgiyi 14, 15, 16, 17, günler oldu birliktelik sonra en son 19, gün oldu bıraktım valla şimdi yanlışmı yaptım

birgül de öyle yapmış onada gerekli zamanlarda olmuş yeter demiştim ((((

yok canım koyu çizgiden donra birlikte olduk. 17. 16. günlerde gördüm koyu çizgiyi. 3 şubatta gördüğüm 2. koyu çizgiydi. sen ovu testin varsa yapsana bitene bakalım ne çıkacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…