Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

dünkine göre koyuluğu aynı gibi cnm ben de aynen devam hakkımızda hayırlısı neyse o olsun )) bir iki güne sen de yakalarsın gibi çift çizgiyi )

ayy inşallah sabırsızlıkla bekliyorum kalın çizgiyi çok heyecanlı ama yaa sanki gebelik testi pozitif çıkıyormuş gibi hergün heyecanla yapıyorum

ooo hadi gozunaydin baya kizarmissin buyuk ihtimalle cuma t cizgisi dahada koyulasir calismalari yogunlastir simdiden kolay gelsin...

evet canim idrara batirilan cubugu idrara batirdiktan sonra dijital gostergesine takiyosun iki uc dakika icinde sonucu gulen veya bos yuz olarak gosteriyor gulen yuz cikarsa zaten cubugunu cikardiginda iki koyu cizgi olarak goruceksin...kullanisini detayli olarak ogrenmek istersen youtube sitesine ovulation test yaz orada bircok video cikicak birde tavsiyem bu test biraz pahali hergun kullanma normal kullandigin teste devam et pozitifi gordugun zaman dijital testle yap birde o sekilde pozitifi garantilersin hemde testin ziyan olmaz ayrica dijital testin yirmilisini al arada yirmi milyon falan oynuyor yedilisinden daha karli oluyor

evet canm sıvı almıyorum akşam üzeri 5 gibi yapıyorum.İnşallah yakalarım çift çizgiyi ve hemen göbüşlerimiz bebişlerimizle dolar:)

sedacım saol canım ..valla burada paylaşmak bana çok iyi geliyor moralim bozukken hemen düzeltiveriyosunuz vallahi..

merhaba arkadaslar bende ovuluasyon testi aldım denemeye baslıycam ama kafamda da şöyle soru işareti var internetten ne zaman yumurtlama olucagını hesaplayan sitelerde (son 3 ayı girdigin) ayın 22 sinde yumurtluycamı söylüyo ama adet döngüsüne göre bakıldıgında 27sinde yumurtluycam söyleniyo..nezaman başlamalıyım sizce testi yapmaya.

kızlaar ya hamilelik jeli diye bisey gördüm gg da.sizce işe yararmı kullanıp hamile kalan varmıdır?biraz sacma gibi geldi ama bilemedim de. bi umut işte.

yok tatlım yaa nerdeee.yanlıs anladın aslında hamilelik olusması içinmiş göya o jel pek sacma geldi bana ama sorayım dedım sonucta gittigidyorda gördüm

off çıldıracam hala ikinci koyu çizgiyi yakalayamadım.adetlerim düzensiz olduğundan adetim biter bitmez başladım testlere ama kızlar hala silik çizgi çıkıyor.yani hergü aynı koyulukta silik çizgi hadi hiç olmasa yok dicem ama hergün silik çizgi çıkıyor böyle durum yaşayan varmı acaba??

kızlaar ya hamilelik jeli diye bisey gördüm gg da.sizce işe yararmı kullanıp hamile kalan varmıdır?biraz sacma gibi geldi ama bilemedim de. bi umut işte.

Canım o jelle hamile kalan bayağı kişi oldu. Sanırım preseedi söylüyosun. Tabii ki jel sadece bahane. Rabbim vermedikten sonra olmuyor işte. Bu arada jel hamile kalmayı sağlamıyor. Özellikle spermlerinde hareketlilik sorunu olanların kullandığını okudum. Kayganlaştırıcı bir nevi. Ben de aldım ama ben o amaçla değil de kayganlaştırıcı olarak kullanmak için aldım. Bende aşırı kuruluk var. Kayganlaştırıcı olmadan olmuyor. Kayganlaştırıcı da spermleri öldürüyormuş. Bu jel sperm dostu dediler aldım bende. Ama hamile kalmayı sağlayacağını sanmıyorum. Spermlerin yumurtaya kolay ulaşmasını sağlıyor deniyor. Umarım allah vesile kılar da olur.

İlk kez başlayacağın için, adetin bitiminden 2 gün sonra falan başlayabilirsin canım. Çünkü o otomatik hesaplayıcılar ortalamaları söylüyor, fakat her kadının yumurtlama dönemi değişkendir, erken ya da geç yumurtlama söz konusu olabiliyor, öyle ki her ay bile değişkenlik gösterebiliyor ovu günlerimiz. Onun için sen vücudunun ortalama yumurtlama zamanını öğrenebilmek açısından adet bitiminden 2 gün sonra başlarsan iyi edersin, kaçırmamış olursun

Slm arkadaşlar.Bana da test markası önerebilir misiniz?

Canım laboquik alabilirsin, 20 ovu testi + 6 gebelik testi yeterli oluyor bir siklus için. Fiyatı 19.90, malum sitede de satışı var

merhaba canim son uc ay icindeki adet baslangic tarihlerini yazarmisin daha cok yardimci oluruz sana...

canim sen sanirim preesed den bahsediyorsun gerci gg da satilan farkli bir marka ama islevleri ayni...iliskiden 15 dakika once vajinaya enjekte ediosun kuruluk olan ve sper sorunu olan ciftler tercih ediyor bununla hamile kalan baya var iki gun oncede ben aldim bekliyorum bugun yarin gelir iliski sonrasi cok agrim oluyor sanirim tahris oluyor o yuzden aldim preseed.com yazinca turkiyn sayfasi cikiyor detayli bildi alabilirsin

bu ovulasyon testileri çok iyi ama ya ben kararsızdım hiç kurcalamıyım olursa olur diyodum bir taraftan ama iyi ki kullanmışım düşükten sonra adet düzenim bozulmuş gibi bişey oldu. normalde 28 günde bir olurum ama ilki 33 gün sonra ikincisi ise 28 gün sonra geldi adetimin. Tamam dedim düzene girdi bu ay da 24 ünde falan adet olurum diye düşünüyordum ama ovu testine göre yumurtladığım güne bakarak 28 kasım benim bat. Eğer ovu testi kullanmasaydım hem daha erken yumurtladığımı düşünüp beklemeye daha erken geçecektim hem de 24 kasımda adet olmayınca ümitlenecektim
Neden yazdım bilemedim ama içimden geldi belki kullanıp kullanmamak konusunda karasız olanlara yarımcı olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…