Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

ayy inşallah sabırsızlıkla bekliyorum kalın çizgiyi çok heyecanlı ama yaa sanki gebelik testi pozitif çıkıyormuş gibi hergün heyecanla yapıyorum:KK1::KK1:

Çok giremiyorum kaç gündür cnm kusura bakma kısa kısa kalıp gittim yazamadım bir türlü ..
Sattan sonraki 17 ve 18. günlerimde koyu çizgiler gördüm sonra da silikleşti ve kayboldu gitti :KK70: şimdi 28 kasımı bekliyorum çift çizgiyi bir de diğer testte görsem nasıl güzel olur :)))

Sen de sabırla devam et bekle bak benim de beklediğimden geç oldu ama göründü sonunda :KK66:

Kizlar merhaba bugün adetinin 17 günü ve hala yumurtlamadim adetim düzensizdir, size sorum Ben dijital ovulasyon kullaniyorom bu ay 15 günü Test yaptim gülen yüz cikmadi 16 günü Test yapmak icin diger testi cikardigimda cubukda 2 cizgide vardi. 16 günü Test yaptim gülen yüz yine yoktu bugün yaptim gülen yüz yine yoktu ama Test cubugunda zaman gectikce 2 cizgi yine olustu sizce neden oluyor ilk DEFA bu ay böyle oldu anlamadim .

iyi geceler kızlar bizim 3. ayımız olacak bu ay denemelerde ilk ayda kimyasal gebelik yaşadım gecen ay da olmadı ben de ovulasyon testiyle takibe başladım bu ay ilk defa yapacağım için adetin 8. günü başladım normalde 30 günde adet görüyorum son 3 aydır yaklaşık... bugün 9. gündü 2 gündür silik çizgi var açıkcası ben çizgi falan beklemiyordum erken olduğu için sizce normal mi yani silik çıkabilir mi sürekli?

$Adsýz.jpg
bu da 9. günün testi kızlar dün yaptığımı atmıştım malesef sanırım saklamam lazım takip için bu yaklaştı mı demek oluyor sizce?

kızlar acil cevaba ihtiyacım var az önce ovülasyon testi yaptım ve pozitif çıktı diğer çizgi baya belirgindi fotoğraf koymayı bilmiyorum koyamadım o yüzden ilişkiye girmek için geç mi kaldım ben sizce dün yapmıştım yoktu çizgi çok çok silikti yani dün ilişki yaşamadık eşimle ondan önceki gün olmuştu birliktelik bugünde olur herhalde geç mi kaldım sizce çift çizgiden önce mi yani birliktelik olması gerekiyordu:KK43:(

kızlar acil cevaba ihtiyacım var az önce ovülasyon testi yaptım ve pozitif çıktı diğer çizgi baya belirgindi fotoğraf koymayı bilmiyorum koyamadım o yüzden ilişkiye girmek için geç mi kaldım ben sizce dün yapmıştım yoktu çizgi çok çok silikti yani dün ilişki yaşamadık eşimle ondan önceki gün olmuştu birliktelik bugünde olur herhalde geç mi kaldım sizce çift çizgiden önce mi yani birliktelik olması gerekiyordu:KK43:(

tatlım pozitif çıktıktan 24-36 saat sonra yumurtlama olacak demek yani herşey yeni başlıyor hiçbirşey için geç kalmadın :KK66: bu sıralar çalışmayı yoğunlaştırmalısınız.

tatlım pozitif çıktıktan 24-36 saat sonra yumurtlama olacak demek yani herşey yeni başlıyor hiçbirşey için geç kalmadın :KK66: bu sıralar çalışmayı yoğunlaştırmalısınız.

teşekkür ederim çok moralim bozuldu benimde bu ayda geçti mi yoksa diye bir kere daha yapmıştım ozaman tutturamamıştım şimdi çift çizgi görünce sevindim ama acaba öncesinde mi birliktelik olması gerekiyordu diye kendi kendimi yemeye başladım dün yaptığım böyle net değildi zaten bugün başlamış herhalde içim rahatladı biraz tekrar teşekkürler akşam çalışmalara devam etmek lazım:)

teşekkür ederim çok moralim bozuldu benimde bu ayda geçti mi yoksa diye bir kere daha yapmıştım ozaman tutturamamıştım şimdi çift çizgi görünce sevindim ama acaba öncesinde mi birliktelik olması gerekiyordu diye kendi kendimi yemeye başladım dün yaptığım böyle net değildi zaten bugün başlamış herhalde içim rahatladı biraz tekrar teşekkürler akşam çalışmalara devam etmek lazım:)
moralini bozma :KK66:asil simdi basla calismaya muhtemelen yarinda gorursun cift cizgiyi sonra siliklesmeye baslar hergun calis bos durmak yok kolay gelsin!

kızlar demek yavaş yavaş koyulaşıyor? ben birden koyuşacak zannediyordum bi de siz kaç saat tutuyorsunuz su falan içmeden idrarı? ben 2-2.5 saat tutabiliyorum o da zorla :26:

kızlar idrarı tutmak diye bişey yok boşuna tutuyorsunuz, sadece fazla sıvı almayacaksınız test yapmadan 4-5 saat öncesinde, ben laboquick kullandım, idrarımı da akşam testi yapacağım vakit ne zaman gelirse o zaman yaptım testi, yani öyle çok sıkışmaya gerek yok teste yetecek kadar idrarınız olması yeterli. koyu çizgileri de gördüm normal yumurtlama günümde, hatta işten gelip yemek yedikten sonra bile yaptım test tuvaletim gelince hiç bi sorun olmadı yani.

Son düzenleme:
Canım o jelle hamile kalan bayağı kişi oldu. Sanırım preseedi söylüyosun. Tabii ki jel sadece bahane. Rabbim vermedikten sonra olmuyor işte. Bu arada jel hamile kalmayı sağlamıyor. Özellikle spermlerinde hareketlilik sorunu olanların kullandığını okudum. Kayganlaştırıcı bir nevi. Ben de aldım ama ben o amaçla değil de kayganlaştırıcı olarak kullanmak için aldım. Bende aşırı kuruluk var. Kayganlaştırıcı olmadan olmuyor. Kayganlaştırıcı da spermleri öldürüyormuş. Bu jel sperm dostu dediler aldım bende. Ama hamile kalmayı sağlayacağını sanmıyorum. Spermlerin yumurtaya kolay ulaşmasını sağlıyor deniyor. Umarım allah vesile kılar da olur.

preseed jelden bende aldım bu sitedeki yorumları okuduktan sonra denemek için ve diğer kayganlaştırıcıların spermleri öldürdüğünü öğrendiğim için aldım, son iki aydır laboquick testi kullanıyorum son ay da bu jeli kullandım testle birlikte, tabi jel çok pahalı olduğu için yumurtlama zamanımı tespit edip o günlerde kullandım sadece

fotoğraf eklemeye çalıştım ama oldu mu bilmiyorum:))

2-3 gün çalışmaya devam aralıksız olarak :KK34:
Yarın da uygula testini canım, silikleştiği an bil ki çatladı yumoşların. ​
Silikleşince bırakma çalışmaları, asıl o 2-3 gün çok önemli canım ok? :KK16:

kızlar topiğe ilk defa yazıyorum korunmayı bıraktığım ilk ay

ayın 4 ünde lekelenmeya başladım 6 gün normal kanama sonrasında 6 günde lekelenmelerim oldu yani toplamda 13 gün sürmüş oldu..

şimdi bugün 19.günüm hale yumurta akım devam ediyor geçmi yumurtluyorum ki anlıyamadım....

19.günde yumurtlama olurmu cevap yazarsanız sevinirim...

ayın 4 ünde lekelenmeya başladım 6 gün normal kanama sonrasında 6 günde lekelenmelerim oldu yani toplamda 13 gün sürmüş oldu..

şimdi bugün 19.günüm hale yumurta akım devam ediyor geçmi yumurtluyorum ki anlıyamadım....

[/QUOTe

benim dün 20. gündü ve testte iki çizgide çok belirgindi ilk defa bence olabilir :))

[/QUOTe

benim dün 20. gündü ve testte iki çizgide çok belirgindi ilk defa bence olabilir :))

cevabın için çok teşekür ederim peki sen kaç günde bir adet oluyorsun ben en fazla 32.günde geliyor..son 3 ayda 31 günde ama benim bu ay adetim uzun sürdü 13 .günde bitti ondan mı dır acaba diyorum

X