Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

bence ovulasyon testi değil de gebelik testi uygula hatta yrn kan tahili yaptır derim ben hayırlısı olsun

bence de işaretli olan gün ovulasyon olmuş eğer yakaladıysan hayırlısı olsun evet çatlaman gerçekleştiği için silikleşmiştir

sağol cnm biraz daha sabretmem lazım doğru söylüyorsun laboquick aldım onu deneyeceğim bakalım

iyi akşamlar

sabah regl oldum bu sefer sevindim yaa.stres olmuştum iyice.şimdi bu ayki döngüm 31 güne çıktı.ilk kez ovulasyon testi kullanacağım bu ay.10.günde başlayayım diyorum.ama normalde bat tarihim 8 kasımdı.hangisini dikkate alsam bilemedim.sizce napim?

selamlar kızlar saat 18.00^de yaptığım ovu testinde T çizgisi kopkoyu çıktı ..Zaten takvimime göre de yumurtlama dönemim gelmişti.Bu sabah iilişkiye girmiştik.Sizce bu akşam mı yoksa yarın sabah mı tekrarlayalım?

bence hem aksam hem sabah tekrarla esinin sperm sorunu yoksa...testin siliklesene kadar yogun calismaya devam et canim bir iki gune zaten siliklesir ilisjiden hemen sonra yataktan kalkma idrarda yapma uzun bir sure sicak suyjada dus alma sicak spermlerin omrunu azaltir canim simdiden kolay gelsin

canim her zaman son adet tarihini kaale alarak teste baslaman lazim

tekrar tesekkur ederim cnm test siliklesmeden once iliski olmustu bakalim bu ay gulecekmi gebelik testi..

Merhaba arkadaşlar, ilk defa kullandığım ovülasyon testinde ilk ayda hamile kaldım. Ancak 2 aylık olduğu gün doktor kontrolünde kalp atışlarını duyamadık ve bebeği aldılar. Şimdi regl olmayı bekliyorum tekrar deneyeceğim.

geçmiş olsun hayırlısı böyleymiş hayırlı zamanda evladına kavusursun inş

bende 1 ay önce düşük başladığı için kürtaj oldum.. yapacak birşey yok elimizden gelen hiçbirşey yok. Ama en azından doğal yollarla hamile kalabildiğimizi öğrenmek bile bir avuntu. canını sıkma, umarım en kısa sürede kavuşuruz bebişlerimize...

canım geçmiş olsun demek olmadı hayırlısı olsun inş hayırlı zamanda evledına kavusursun

İlk gebeliğin miydi cnm? çok çok geçmiş olsun bir an önce regl olup yeni bebişlerin olması dileğiyle )

Ben de aynı şekilde ağustos sonunda 6 haftalıkken bebeğim düşük yaptım. Şimdi ovu testi kullanmaya başladım bakalım henüz çift çizgiyi bulamadım. kısmet artık ama haklısın en azından doğal yollarla hamile kalabiliyoruz çok şükür )

kızlar benimde adetlerim düzensiz olduğu için ovulasyon testlerinden aldım bugün adetimin 13. günü ve 3 gündür ovulasyon testinde silik çıkıyor.ne oluyor anlamadım.sürekli silik çıkması nedemek???

kızlar benimde adetlerim düzensiz olduğu için ovulasyon testlerinden aldım bugün adetimin 13. günü ve 3 gündür ovulasyon testinde silik çıkıyor.ne oluyor anlamadım.sürekli silik çıkması nedemek???

11. günü mü başladın teste, belki 9. 10. günlerdi yumurtlaman ya da henüz olmamış olabilir teste devam et bence iki üç gün daha, bende bu ay denedim tam 13. günde pozitif çıktı, adetim 27 günde bir oluyor. sen devam et bence belki geç yumurtluyosundur,
benim anlamadığım da geçen ay sadece 13. günde yani bir kere pozitif çıkmıştı sonraki günler hep silikti, bu ay üç gün ard arda en koyudan silikleşerek koyu çıktı neden acaba.

Cnm ben de sat ın 10. gününde başladım ovu testine ne olur ne olmaz dedim erken falan olur yumurtlamam ama yok bugün 18. gün daha dün koyulaşmaya başladı bugün olur heralde artık. Sen gün aşırı çalışma yaparsan kaçırman zor bir ihtimal bence Hakkımızda hayırlısı olsun

kızlar satıyorum yeri burasımı bilmiyorum gerekirse yöneticiler tasır diye dusunuyorum cünkü bulamadım
hiç kullanamadıgım ovulasyon mikroskobumu satıyorum almak isteyen arkadaşa uygun fiyata vericem özel mesaj atabilirsiniz

ben adetimin 6.günüde yapmıştım yine silik çizgi çıkmıştı.bende 11. gün tekrar başladım.yine silikti.bugün tekrar yapacam bakalım inşallah koyu çift çizgiyi görürüm.çünkü adetlerim çok düzensiz temmuzda kürtaj oldum.bu ay ilk defa 28.gün adet oldum.ayrıca geçen ay klomen kullandım ona ragmen yumurtam gelşmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…