Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Cnm ben de sat ın 10. gününde başladım ovu testine ne olur ne olmaz dedim erken falan olur yumurtlamam ama yok bugün 18. gün daha dün koyulaşmaya başladı bugün olur heralde artık. Sen gün aşırı çalışma yaparsan kaçırman zor bir ihtimal bence :KK66: Hakkımızda hayırlısı olsun :KK66:

aynen canım gün aşırı oluyor zaten.ama benim merakım yumurtluyormum yoksa yumurtlamıyormuyum adelerim çok düzensiz.inşallah bu ay hep beraber güzel haberleri alırız

aynen canım gün aşırı oluyor zaten.ama benim merakım yumurtluyormum yoksa yumurtlamıyormuyum adelerim çok düzensiz.inşallah bu ay hep beraber güzel haberleri alırız

cnm bence ara vererek değil de sürekli ovulasyon testi kullanman gerekir yumurtlamanı öğrenmek için. bak ben de 28 günde bir adet olurum normalde 14. gün de yumurtardım Düşükten sonra biraz karıştı yine 28. günde adet oldum en son ama yumurtlamam 18. günde oldu sanırım bu yüzden devamlı test kullan bence sen de:KK66:

cnm bence ara vererek değil de sürekli ovulasyon testi kullanman gerekir yumurtlamanı öğrenmek için. bak ben de 28 günde bir adet olurum normalde 14. gün de yumurtardım Düşükten sonra biraz karıştı yine 28. günde adet oldum en son ama yumurtlamam 18. günde oldu sanırım bu yüzden devamlı test kullan bence sen de:KK66:

öyle yapıyorum zaten adetim biter bitmez başladım.bugün yine 3te yaptım dünküne göre daha koyu çıktı sanırım yumurtam büyümeye başladı:KK1::KK1:

İnşallah iyice büyüsün hatta çat diye çatlasın yumoşun da spoşla buluşsun o da bebişiniz olsun :KK66:
Ya ben ikinci çizgiyi daha koyu gördüm bugün öğlen ama bundan sonra napıcam bilemedim bir an. bugün çalışma günümüzdü :KK66: sabah oldu:KK66: ben çizgiyi sonra gördüm testte. Şimdi üst üste yani sık ilişki spoşların kalitesini düşürüyormuş ya ben ne yapıyım yrn sabah ya da akşam mı ne zaman bi daha çalışsak ki acaba???

İnşallah iyice büyüsün hatta çat diye çatlasın yumoşun da spoşla buluşsun o da bebişiniz olsun :KK66:
Ya ben ikinci çizgiyi daha koyu gördüm bugün öğlen ama bundan sonra napıcam bilemedim bir an. bugün çalışma günümüzdü :KK66: sabah oldu:KK66: ben çizgiyi sonra gördüm testte. Şimdi üst üste yani sık ilişki spoşların kalitesini düşürüyormuş ya ben ne yapıyım yrn sabah ya da akşam mı ne zaman bi daha çalışsak ki acaba???

amin canım hepimizin olsun inşallah.bence yarın akşam olsun tekrar ilişki zaten koyu çizgi oluştan 24 ile 36 satleri arası çatlıyor ya yumurta.yarın akşam güzel zamanlama bence:KK34::KK34:

canim cizgiler koyulasmaya basladgiysa en uygunu iki gunde bir calismaniz calismadan sonra belinin altina yastik koy yarim saatten once yataktan kalkma birde kucuk ama onemli bir detay dus alirken sicak suyla dus alma esinde almasin hatta sicak spermi oldurur cunku o yuzden sperm sorunu olan erkeklere sicak suyla dusu yasaklarlar eskilerin bir sozu vardir kiz cocugunu sicak erkek cocugunu serin tutucaksin derler sende ayaklarini sicak tut yumurtaliklarini usutme canim

canim cizgiler koyulasmaya basladgiysa en uygunu iki gunde bir calismaniz calismadan sonra belinin altina yastik koy yarim saatten once yataktan kalkma birde kucuk ama onemli bir detay dus alirken sicak suyla dus alma esinde almasin hatta sicak spermi oldurur cunku o yuzden sperm sorunu olan erkeklere sicak suyla dusu yasaklarlar eskilerin bir sozu vardir kiz cocugunu sicak erkek cocugunu serin tutucaksin derler sende ayaklarini sicak tut yumurtaliklarini usutme canim

Zaten yapıyorum cnm dediklerini:KK66: biz günaşırı yapıyoruz zaten de kırmızı çizgiyi görünce heyecan yaptım galiba ne yapacağımı bilemedim bildiklerim de gitti gibi sanki :))) evde sürekli patiklerle falan geziyorum zaten çok sağol cnm :KK66:

kızlar bende 30 günde bir oluyorum ne olur ne olmaz die regl başlangıcımdan itibaren 9.gün ovulasyon testi kullanmaya başladım bugün 12.günü ama hala silikte olsa çift çizgi yok acaba erken diyemi acaba ? hesaplamalarıma göre 15.gün yumurtlicam ama 12.günü silikte olsa çitf çizgi çıkması çıkması gerekmezmiydi kafam karıştı.yumurtlamıyormuyum die korktum bir fikri olan varmı?

kızlar bende 30 günde bir oluyorum ne olur ne olmaz die regl başlangıcımdan itibaren 9.gün ovulasyon testi kullanmaya başladım bugün 12.günü ama hala silikte olsa çift çizgi yok acaba erken diyemi acaba ? hesaplamalarıma göre 15.gün yumurtlicam ama 12.günü silikte olsa çitf çizgi çıkması çıkması gerekmezmiydi kafam karıştı.yumurtlamıyormuyum die korktum bir fikri olan varmı?

yok cnm sen devam et ben de 10. günümde yapmaya başladım 18. 19. ve bugün yani 20. günümde baya koyu çift çizgiyi yakaldım. Sabret ve devam et bence :KK66: Bir de 4 saat süreyle sıvı almıcaksın ve sabahki ilk idrarınla yapmıcaksın biliyosundur gerçi de ben bi daha söyliyim dedim.

kızlar bende bu ay ovi testı denemek ıstıyorum son 3 ay kı adet tarıhlerım 20 eylul 17 ekım en son 13 kasım kızlar hesaplaayablr mısınz birde ne zaman ovi testı baslamalıyım.

armena ne yaptın canım bugünki testin nasıl çıktı?koyuluk devam ediyormu?bugün benim testim dünkine göre sanırım biraz daha koyu.ama ben hergünü değerlendiriyorum:KK1:günaşırı:KK1::KK1:

çıkmayabilir canım.ama sen teste devam et bence belki geç yumurtlıcaksın.benimde mesela adetimin son gününden beri silik çizgi çıkmaya başlamıştı son iki gündür renk değişmeye başladı yani koyulaşmaya başladı.sen devam et bakalım.

Kızlar ben de 35 günde bir adet oluyorum. Ama ilk defa ovulasyon testi kullandığımdan adet biter bitmez başladım yapmaya. Düne kadar hep silik çizgiydi. Normalde bu pazar yumurtlamam lazım. Dün çizgi koyulaşmaya başladı. Kızlar fotoğrafını eklesem bi baksanız. Acaba bugünkü tam çift çizgi değil değil mi? Biraz silik çünkü.
$20121115_191152.jpg $20121115_190801.jpg

arkadaşlar bu gülen yüz çıkan ovu.testlerinde gülen yüz çıkıyormu gerçekten ya ben ilk defa aldm hep laboquick kullanıyodum.hep sililk çıkıyo sanırım geç yumurtlıycam ama merak ettim.çubuğunu çıkarınca çizgi olarakda çıkıyor mu iki koyu çizgi??

Kızlar ben de 35 günde bir adet oluyorum. Ama ilk defa ovulasyon testi kullandığımdan adet biter bitmez başladım yapmaya. Düne kadar hep silik çizgiydi. Normalde bu pazar yumurtlamam lazım. Dün çizgi koyulaşmaya başladı. Kızlar fotoğrafını eklesem bi baksanız. Acaba bugünkü tam çift çizgi değil değil mi? Biraz silik çünkü.
Eki Görüntüle 554144 Eki Görüntüle 554143

bence olmamış daha canım ikiside aynı koyulukta değil.ama sen çalışmana günaşırı devam et büyük ihtimalle yarın tam kalın çizgiyi görürsün:KK1::KK1:

armena ne yaptın canım bugünki testin nasıl çıktı?koyuluk devam ediyormu?bugün benim testim dünkine göre sanırım biraz daha koyu.ama ben hergünü değerlendiriyorum:KK1:günaşırı:KK1::KK1:

dünkine göre koyuluğu aynı gibi cnm ben de aynen devam hakkımızda hayırlısı neyse o olsun :KK66:)) bir iki güne sen de yakalarsın gibi çift çizgiyi :KK66:)

bence olmamış daha canım ikiside aynı koyulukta değil.ama sen çalışmana günaşırı devam et büyük ihtimalle yarın tam kalın çizgiyi görürsün:KK1::KK1:

Ay inşallah canım. Çalışıyorum bir de. okuldan eve yorgun argın geliyorum. Yumurtlamam haftasonuna gelirse iyi olur ya.:KK9::KK1: Teşekkür ederim yorumun için.

.....

Selam kızlar. Daha önceki sayfalardaki paylaşımımı tekrarlıyorum sizlere fikir olsun diye
:KK34:

......

Bakın kızlar, ovu testim, testi kullananlar ya da kullanmayı düşünenler için fikir olsun diye paylaşıyorum;
+++ işareti olan günler beraberlik günleri. 11. gün LH tavan yaptı, 12. günde de yumoşlar çatladı. Bugün 16. günüm ve çalışmalarımız dün bitmiş bulunmakta...

+++

+++ +++

+++

+++

Bu da ateş takip ve ovu çizelgem;

My Ovulation Chart

X