Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

canim kaygilanma hemen testi yapmaya devam et cift cizgiyi yakalayana denk bende testi yapmaya baslayali 2 gun oldu adetimin 8.gunu henuz tek cizgi ikinci cizgi cok cok silik belli belirsiz

canim kaygilanma hemen testi yapmaya devam et cift cizgiyi yakalayana denk bende testi yapmaya baslayali 2 gun oldu adetimin 8.gunu henuz tek cizgi ikinci cizgi cok cok silik belli belirsiz
denemeye devam diyorsun bakalım benim artık 13.günü yani çatlamışlardır diye tahmin ediyorum bir dahaki ay daha önceden başlayacağım testi yapmaya....

selam arkadaslar bende bugun aldım ovulasyon testı sımdı 60 gunde bır adet oluorum yanı pko hastasıyım ne zaman testı yapmalıyımm

selam arkadaslar bende bugun aldım ovulasyon testı sımdı 60 gunde bır adet oluorum yanı pko hastasıyım ne zaman testı yapmalıyımm

60 günde bir adet görüyorsAN bu testler senin işine yaramaz.muhtemelen sen ilaçsız yumurtlayamıyorsun.çünkü adet döngüsü 45 günü aşınca bu yumurtlama olmadığı anlamına geliyormuş.bence sen doktora git. onun kontrolünde ol.bende pko luydum.artık degilim çok şükür

slm kızlar size bir şey sormak istiyorum ben bugün ovuluasyon testi yaptım öğlen 1 gibi ve az önce de bir tane daha yaptım ilk yaptığımda çift çizgi yi gördüm ikinci test yapışımda çizgi tek de kaldı sizce neden öle olmuş olabilir yumurtlama gerçekleşmiş midir sizce

doktora gıtım cnm bekleyeceksın dedı sen nasıl yendın pkoyu :26:

kızlar ovulasyonu yaptm şimdi...tek çizgi bariz.ikincisi silik...bekliyoruz dimi.adetin 7.günü ilk yapğm gün bugün..

doktora gıtım cnm bekleyeceksın dedı sen nasıl yendın pkoyu :26:

evlenmeden önce yaklaşık 1 yıl doğum kontrol hapı kullanmıştım.yılllar sonra bu yıl gittigim doktor pko adına hiç bişeyin olmadığını söledi.yani kendiliğinden gecti desem yalan olmaz herhalde.inş sen de kurtulursun

bebisim ben 30 günde 1 regli oluyorum ve bu zaman zaman düzensizleşiyordu, bu ay 12.günde başladım teste çift çizgi vardı, 13.günde de vardı, 14. günde de vardı tam sorunlu bu testler dediğimde çizgi silik çıktı hemen dr.uma gittim ve çok yeni çatlaman olmuş dedi, şimdi 15 eylülü bekliyoruz heyecanla, yani testler bence doğru bilgi veriyor, çizgi silik çıktıysa yumurtlaman gerçekleşmiş demekmiş ve eğer 1 gün öncesinde ve o gece birlikte olduysanız hamiş kalma şansını artırmışsındır, inşallah hepimizin yüzü güler bu ay :))

kızlar testlerimi yorumlar mısınız lütfen
kaç gün oldu hala çift çizgi çıkıyor.
gecen ay bi gün çift çıkmıştı sonraki gün tek çizgiye düşmüştü
bu ay kaç gündür çift çizgi anlamadım gitti

sağol canım inşallah öledir bilgi verdiğin için teşekkür ederim seninde istediğin olur inşallah 15 eylül de bebeğinin haberini alırsın inşallah

az önce gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik
çok şaşkınım şu an
bugun adetimin 17.günü
13.günden beri ovulasyon testim pozitif çıkıyor

az önce gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik
çok şaşkınım şu an
bugun adetimin 17.günü
13.günden beri ovulasyon testim pozitif çıkıyor

Erken yumurtlamış olabilirsin.Zaten hamile kalanların ovülasyon testleri hep pozitif çıkıyormuş,lh hormonu hamilelikte de arttığı için.Tebrik ederim,doktora gittin mi?

Son düzenleme:
Erken yumurtlamış olabilirsin.Zaten hamile kalanların ovülasyon testleri hep pozitif çıkıyormuş,lh hormonu hamilelikte de arttığı için.Tebrik ederim,doktora gittin mi?

dün kan testi yaptırdım hemen 1.66
hiç bir sey anlamadım
az önce ovulasyon testi yaptım(18.gün) yine pozitif çıktı

eeeeeeee bende adetin 7.gününden beri test yapıyorum bugün 4.gün hep silik çizgi şeklinde çift çizgiyi bekliyorum eyvallah ama neden tek çizgi değilde hep silik anlamadım :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…