Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

slm kızlar bende burada ovulasyon testlerini duydum ve bu ay denedim. ayın 12 ve 13ünde çift çizgi gördüm ve o hafta hep çalıştık.
sat 31 temmuzdu. bat için bişey diyemiyorum çünkü genellikle 29 ile 32 arası değişiyor. geçen ay 37 günde adet oldum.
yaklaşık bir haftadır göğüslerime dokununca acıyo ama çok değil ara ara kasıklarım ağrıyor. ama sanki her an adet olucak gibiyim kafam karıştı.
31 ağustosu bekliyorum ama beklemek zor....

çok teşekkürler kızlar eşiminde bugün doğum günü idi çok güzel bir hediye oldu.Sorulara gelecek olursam şüpheli ilişkiden 15 gün sonra sanırım birde ben yarın regl olcam başım çok ağrıdı diye ilaç alcaktım o yuzden test alayımda ıceyım dedım duramıyordum cunku oyle anladım.ovulasyon testlerınıde adetımden 7 gun sonra kullanmaya basladım son 7 gun kala ıkı tane kalmıtı onlarda cıft cıkmıstı yumutlamam var sanmıstım.bırde içime dogmasının tek sebebı goguslerımın erken sısmesı ve acıması oldu baska bır seyden anlmadım darısı sıze kızlar ınsalalh saglıcakla:))

inşallah canım darısı başımıza diyelim süper hediye olmuş eşinede :) doktora ne zaman gitmeyi planlıyorsun...

günaydın arkadaşlar, benim 4 5 gündür gögüslerlmde ağrı ve hassasiyet vardı. Diğer gebellklerlmi de böyle anlamıştım bu ay adetlerlm düzensizleştiği için çok umutlu değildim ama bir parçada olsa olabilir diyordum. Ama bu sabah o da geçmiş normale döndü gögüslerim. Sanırım hamile kalamayacağım:)

inşallah hamile olursun canım ne kadar var tahmile adetine...

kızlar bana bir fikir verir misiniz? ben dayanamayıp bugün kan testi yaptırdım. sonuç olumsuz çıktı. 2.3 bhcg fakat daha 10 gün var sizce yükselebilir mi?

Kizlar Gülen yüzü kac kere ve kacinci gün gördünüz ve ne zaman iliskiye girdiniz?
Ve bebeginizin cinsiyeti ne oldu?
Cok merak ediyorum cevaplarinizi bekliyorummmm

günaydın arkadaşlar, ben gece olmuşum. adetime 9 gün kala hemde. Doktordan randevu aldım 13.00 gideceğim. Mayısın sonunda düşük yaptıktan sonra bir türlü düzelmedi gitti. Corasprin kullanıyorum ondan olabilir mi yaa hem hamile değilim hem de adet düzensizliği çıktı başıma(

canım çok üzüldüm yaa gerçekten...

canım çok üzüldüm yaa gerçekten...

canım aslında bu kadarla kalsa iyiydi. dün doktora gittim. miyomlarım büyümeye başlamış. çok iki tane bir de 1 ve 2.5 cm vardı üstelik rahim ağzındaydı. kesin ameliyat dedi. yoksa çocuk bile olsa düşermiş. doktorum alanında oldukça başarılı biri. fakat yarın başka birinden daha randevu aldım. o da aynı şeyi derse salı- çarşamba olacağım.hayırlısı artık

ooooo gerçekten çok geçmiş olsun...

arkadaşlar birşey soracağım,
bende mantar var hemde bayağı ilerlemiş sanırım çocuk olmama gibi veya çokcuk olursada ne gibi sorunlar olur acaba ne yapmalıyım sizce...

arkadaşlar birşey soracağım,
bende mantar var hemde bayağı ilerlemiş sanırım çocuk olmama gibi veya çokcuk olursada ne gibi sorunlar olur acaba ne yapmalıyım sizce...

kesınlıkle tedavı ol oyle cocuk dusun cunku cok rısklı bıse dusuk tehlıkesı vs gıbı zararları varr

Merhaba kızlar. Bakın benim 8. gün ovulasyon testim. Siklusum tam 27 gün olup şaşmamasına rağmen, ortalamalara göre de 13-14. gün yumurtlamam gerekmesine rağmen ben hamile kalıp düşük yaptığım ay 9. günde yumurtladığımı anladım. O yüzden bu ay testi 8. günümde uygulamaya başladım. Teste kalsa 10. gün test yapmaya başlanması gerekiyor. Yani kısaca demek istediğim şu; siklusunuz ne kadar düzenli olursa olsun, yumurtlamanız erken ya da geç olabiliyor. O yüzden teste de adetiniz bittiğinde başlamanız en uygunu. Ve adet bittiği günden itibaren bir sonraki adete kadar gün aşırı beraberlik şansımızı yükseltecektir. Bakalım ben bu ay da böyle deneyeceğim, inşallah buluşurlar bu ay.

Bu arada, bugünkü bu sonuca göre dünkü beraberlik ve yarınki beraberlikle yakalarız inşallah, çünkü bugün eşim yok. Siz ne dersiniz, kaçırmış olur muyuz ki kızlar? :18:

Bence yarın daha koyu çıkacaktır. T baya koyu ama c den daha koyu değil. stres yapma zaten yakalarsın yumurtlamayı. ama bence yumurta yarın çatlayacaktır senin testine göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…