Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

canancım yarın gıdıyorum dr kese olusmaz hemen faan dedıler serozcum ayencım sız nasıslınız neler yapıyorsunuz ebn gıremeyecegım uzun sure kendınıze ıyı bakın hayırlı hamılelıkler ınsallah burdakı tum arkadaslarıma sırnaga goreve gıdıyorum:)

bir de baybı smartı begenmeemıstım ama ıse yaradı mı bılmıyorumda sadece bır gun yumurtladıgımı gosterıp dıgerlerınde hıc gostermedı kotude dıyemıyorum ama hamıle oldugumu erkenden bellı ettı bunuda demek boyun borcu sadece çok kalıtelı degıldı ama 20 tane olması ıyı ıdı kımın ne zaman yumurtlayacagı bellı olmuyor cunku fazla almakta fayda var

arkadaşlar ovülasyon testi ile daha önce hamileliğini öğrenen arkadaşların yazılarını okumuştum...BAT 4 eylül...az önce öylesine bi ovülasyon testi yapayım dedim ve iki çizgi neredeyse aynı gibi çıktı..T çizgisi birazcık daha C ye göre açıktı...hani hamilelik durumu söz konusu olabilir mi?sıvı tüketmiştim...bir de regl gününe nerdeyse 5 gün var...bilen arkadaşların bilgilendirmesini rica ediyorum...

kızlar bu testleri hangi internet sitesinde bulabilirim?
paketin üzerinde ne olduğuna dair bir ipucu oluyor mu? adres olarak işyerimi versem, işyerine teslim edilse, paketi sekreterlik teslim alacağı için içinde ne olduğu anlaşılsın istemiyorum.
kredi kartı ile alışveriş için güvenli bir site ismi ve marka ismi söyler misiniz LÜTFEN bu ay bu testlerden kullanmak istiyorum.
ateş ölçm yönteminden pek verim alamadım.

kızlar bu testleri hangi internet sitesinde bulabilirim?
paketin üzerinde ne olduğuna dair bir ipucu oluyor mu? adres olarak işyerimi versem, işyerine teslim edilse, paketi sekreterlik teslim alacağı için içinde ne olduğu anlaşılsın istemiyorum.
kredi kartı ile alışveriş için güvenli bir site ismi ve marka ismi söyler misiniz LÜTFEN bu ay bu testlerden kullanmak istiyorum.
ateş ölçm yönteminden pek verim alamadım.

gitti gidiyor sitesinden alabilirsin kargo poşetinin içine koyduklarından herhangi birşey belli olmuyor benimki öyle geldi LABOQUICK 20 ADET OVULASYON + 6 GEBELİK + KARGO GittiGidiyor'da 62721792

site bu site üründe bu 2 günde geliyor hemen...

canancım yarın gıdıyorum dr kese olusmaz hemen faan dedıler serozcum ayencım sız nasıslınız neler yapıyorsunuz ebn gıremeyecegım uzun sure kendınıze ıyı bakın hayırlı hamılelıkler ınsallah burdakı tum arkadaslarıma sırnaga goreve gıdıyorum:)

hayırlısı canım ya nşallah hayırlı haberler alırsın dr.tan

kızlar selam,
adet döngün 28 gün. ilk defa ov. testi kullanıyorum. bizim ov. testinde 11. gün iki çizgim de koyuydu, ilişki oldu.
12. gün iki çizgi de koyuydu ilişki oldu.
13. gün iki çizgi de koyuydu.
14. gün yani bu gün ilk çizgi ikinciden de koyu. sizce yumurtalar yarın mı çatlayacak.
bu günü ve yarını değerlendirelim mi? dört gündür akıntım var. kasıklarımda kıpırtılar var...

kıalar bu saçmalık yerine vucut sıvılarınıza baksanıza. yumurtanın çatlamasına yakın zaten ordaki sıvı artıyor. sıvı elinizde uzadıgında çatladı ya da çatlamak uzere. Bu kadar basit. Boşuna para harcamayın. zaten duzenli ilşki yapın bir sorununuz yoksa tutar. Zaten sorununz varsa boşuna vakit kaybetmeyin. ben bu saçmalıklarla 2 sene kaybettim. Şimdi tup bebekteyim. Aşamaları hızlı geçin sonra geç olmasın

Son düzenleme:
yapmadım :KK43: bu akşam yapsam olurmu ki ??

Zannetmiyorum artık pozitif çıkmaz heralde.15. günü değerlendirmişsindir umarım ağrın ve akıntın ne durumdaydı ben bu ay test yapmadan akıntı ve ağrıyla deneme yaptım testlerle çok takıntı yapıyorum oldumu olmadımı diye,senin ilk denemenmi?

iyi aksamlar kizlar bende bu ay bu testlerden aldim gecen ay tahminlerim ve gozlemlerimle denedik kismet degilmis bakalim bu testler ise yarayacak mi

Zannetmiyorum artık pozitif çıkmaz heralde.15. günü değerlendirmişsindir umarım ağrın ve akıntın ne durumdaydı ben bu ay test yapmadan akıntı ve ağrıyla deneme yaptım testlerle çok takıntı yapıyorum oldumu olmadımı diye,senin ilk denemenmi?

evet dediğin gibi oldu pozitif değil ikinci cizgi vardı ama silikti. evet cumartesi ve üç günü ii değerlendirdik sanırım. artık rabbime kaldı. inş nasıp eder bebişimi bana rabbim. suan kasık agrılarım var ve akıntım oluyo onceden boyle akıntım olmazdı. ama umutlanmak istemiyorum ve adet tarihimi beklicem rabbim inş çift çizgiyi gösterir. :26:

arkadaşlar merhaba,
bende bu ovulasyon testlerinden aldım fakat bende hep 'c' harfi koyu çıkıyor 't' harfi ise hep yanında silik kalıyor.Bununda sadece 1 gün gördüm ertesi gün yine sadece tek çizgi 'c' harfi çıktı.
Şimdi benim yumurtlamamda bir problemmi olmuş oluyor anlamadım. Bilgisi olan varmı????

X