Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Merhabalar ,

Bende yeni katılıyorum.Ovülasyon testi ile ilgili bir sorum olacak.Cuma günü çift çizgi aynı koyulukta çıktı cumarteside aynı şkeilde pazarda aynı şekilde ve bugün yaptım pazarteside t çizgisi daha koyu şekilde çıktı.4 gün arka arkaya koyu çıkması normal mi?

sağol canım inşallah öledir bilgi verdiğin için teşekkür ederim seninde istediğin olur inşallah 15 eylül de bebeğinin haberini alırsın inşallah

arkadaşlar merhaba,
beni sorumada cevap verirseniz sevinirim. benim ovilasyon testinde 2 sefer silik çıktı 2.çizgi ve 1 sefer tam koyu oldu iki çizgide benim yumartlama dönemim olmuşmudur şimdi sadece 1 gün koyu oldu kafam çok karıştıı :S

arkadaşlar merhaba,
beni sorumada cevap verirseniz sevinirim. benim ovilasyon testinde 2 sefer silik çıktı 2.çizgi ve 1 sefer tam koyu oldu iki çizgide benim yumartlama dönemim olmuşmudur şimdi sadece 1 gün koyu oldu kafam çok karıştıı :S

tmm cnm yumurtan catlamıs ıste sen bos gecırme bugunu:18::18::18:

Selamlar,

Ovülasyon testinde 4 gündür arka arkaya çift çizgi çıkıyor bu ne demek oluyor ? Bilgisi olan var mı ?????

cnm sılık cızgıyı dıkkate almıcaksın bılıosun dımı?? eger ıkı cızgıde esıt koyuluktaysa yumurtlama baslamıs oluyo... eger 4 gundur esıt koyulukta pozıtıf cıkıyosa sen bu gunlerı degerlendır benımde oyle olmustu gecen ay endıselenme

cnm sılık cızgıyı dıkkate almıcaksın bılıosun dımı?? eger ıkı cızgıde esıt koyuluktaysa yumurtlama baslamıs oluyo... eger 4 gundur esıt koyulukta pozıtıf cıkıyosa sen bu gunlerı degerlendır benımde oyle olmustu gecen ay endıselenme

peki benim sadece 1 gün çift çizgi çıktı kötümü 1 gün olmasıııı... :KK43:

sadece çift çizgiyi gördümğümde ilişkiye girdim başkada girmedim inşallah tutmuşturrr :KK43:

ınsallah tutmustur... ama cıft cızgıyı gordukten 24 saat sonrasıda önemlı sanırım keske bı gun sonrada ılıskı olsaydı neyse spermler uzun sure yasayabılıo rahımde belkıde tutmustur cnm allah ısterse olur ya nasipp birazz bekle bakalım

sana birşey sormak istiyorum,
bu ayın 19. hasta olmam lazım ama ben çok merak ediyorum ne zaman test yaparsam belli olur hamile olduğum veya olmadığım???

cnm normal testlerde adetten önce cıkmaz yapıp bosyere canını sıkma ama erken gebelık testlerı var hassas onlar adetten 4-5 gun once cıkıyor benım önerdıgım test varmı dıye sorarsan laboquick ultra hassas testler var ınternete yaz cıkar ondan al derim...

cnm normal testlerde adetten önce cıkmaz yapıp bosyere canını sıkma ama erken gebelık testlerı var hassas onlar adetten 4-5 gun once cıkıyor benım önerdıgım test varmı dıye sorarsan laboquick ultra hassas testler var ınternete yaz cıkar ondan al derim...

yani bugün belli olmaz dimi bugün yaptım 1 tane çok canım sıkılıyordu aldım yaptım ama tek çizgi çıktı çok moralim bozuldu normalmidir dersin...

X